مسابغه شورلت کوروتz06-اجاره ماشین-اجاره خودرو-اجاره ماشین در تهران-اجاره ماشین عروس

مسابغه شورلت کوروتz06

مسابغه شورلت کوروتz06

با اینکه شورولت کوروت Z06 قدرت و گشتاور بیشتری نسبت به دوک بریتانیایی یعنی مک لارن ۵۷۰S کوپه دارد اما این مدل ویژه پا را فراتر گذشته و از گیربکس ۷ سرعته دستی بهره می‌برد.

مسابغه شورلت کوروتz06
بدین ترتیب در زمان مسابقه، استارتی فوق‌العاده با این خودرو سخت‌تر از نمونه مجهز به گیربکس اتوماتیک بوده و اگرچه مسابقه به تصویر کشیده شده در این نوشتار از سکون آغاز نشده اما هنوز هم راننده تأثیر قابل‌توجهی روی رفتار خودرو داشته و البته راننده کوروت قادر بوده به اندازه مغز اتوماتیک مک لارن تعویض‌های سریعی داشته باشد.

مسابغه شورلت کوروتz06
چیزی که می‌خواهیم بگوییم این است که برخی افراد شاید با دیدن ویدئوی زیر کاملاً سورپرایز شوند! سورپرایز نه به خاطر برنده بلکه به خاطر روشی که برنده می‌شود.

از نظر اعداد و مشخصات، واضح است که باد به‌سوی شورولت کوروت Z06 می‌وزد. با استفاده از پیشرانه ۸ سیلندر ۶٫۲ لیتری سوپرشارژردار، کوروت قدرت ۶۵۰ اسبی و گشتاور ۸۸۰ نیوتون متری خود را به چرخ‌های عقب می‌فرستد.

اجاره شورلت کوروتz06

در مقام مقایسه باید گفت مک لارن ۵۷۰S “تنها” قدرت ۵۶۲ اسب بخاری و گشتاور ۶۰۰ نیوتون متری داشته اما بار دیگر می‌گوییم که مزیت تعویض‌های سریع‌تر دنده و وزن سبک‌تر یک خودرو را همیشه در نظر داشته باشید…

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *