مشتریان، رنو داستر را پسندیدند - اجاره خودرو طباطبایی

مشتریان، رنو داستر را پسندیدند

مشتریان، رنو داستر را پسندیدند

بر اساس نظرسنجی انجام گرفته از مشتریان رنو داستر، نزدیک به ۸۰ درصد از خریداران این خودرو اروپایی، با اعلام رضایت از این خودرو، خرید داستر را به دیگران توصیه می‌کنند. بخش ارتباط با مشتریان نگین خودرو به عنوان نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران، در یک نظرسنجی گسترده از خریداران این خودرو، میزان رضایت آن ها را از این شاسی بلند اروپایی ارزیابی کرده است که بر اساس آن بخش قابل توجهی از مشتریان، با اعلام رضایت از رنو داستر اعلام کردند خرید این خودرو را به دیگران توصیه می کنند.

مشتریان، رنو داستر را پسندیدند
مشتریان، رنو داستر را پسندیدند

بر اساس نظرسنجی بخش ارتباط با مشتریان (CRM) نگین خودرو از ۱۸۰ نفر از خریداران رنو داستر که طی سه سال گذشته این شاسی بلند اروپایی را خریداری کرده اند، ۸۰ درصد از خریداران این خودرو میزان رضایت کلی خود از داستر را خوب و عالی اعلام کرده اند که نشان از موفقیت این خودرو در نزد خریداران دارد.

رنو داستر با توجه به امکانات، توان فنی و قابلیت هایی که دارد و البته با در نظر گرفتن نشان رنو به عنوان یک خودروساز با سابقه اروپایی، خودرویی اقتصادی است و مشتریان این خودرو هم این مسئله را تایید کرده اند به گونه ای که ۲۴ درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی، میزان رضایت از قیمت خودرو نسبت به خودروهای هم تراز اروپایی را در سطح عالی اعلام کرده اند و ۵۹ درصد نیز در این بخش گزینه “خوب” را برگزیده اند تا به این ترتیب ۸۳ درصد از خریداران داستر حاضر در این نظرسنجی رضایت بالایی از قیمت خرید این خودرو داشته باشند.

میزان رضایت مشتریان داستر از ایمنی و سواری این خودرو رقم بسیار بالایی است به گونه ای که ۹۳ درصد از خریداران داستر در این زمینه گزینه های عالی و خوب را انتخاب کرده اند که نشان از رضایت بالای آن ها از ایمنی و راحتی سواری رنو داستر دارد. داستر محصول شرکتی است که سابقه طولانی در تولید خودروهایی با ایمنی بالا دارد و داستر هم در این زمینه با بهره گیری از دانش رنو، خودرویی ایمن است ضمن آنکه سیستم تعلیق آن به گونه ای است که به خوبی می تواند ضربات جاده را جذب کند و محیطی آرام را برای سرنشینان فراهم کند.

اجاره خودرو

مشتریان، رنو داستر را پسندیدند
مشتریان، رنو داستر را پسندیدند

نگین خودرو در سال ها اخیر تلاش زیادی در زمینه ارتقاء خدمات پس از فروش محصولاتش انجام داده است ضمن آنکه در این میان رنو داستر به دلیل بهره گیری از پلتفرم X90، خودرویی با هزینه نگهداری مناسب است و این مسئله را می توان در رضایت مشتریان از هزینه نگهداری خودرو دید، جایی که نزدیک به ۷۰درصد از شرکت کنندگان گزینه های “خوب” و “عالی” را برگزیده اند. علاوه بر این ۸۷درصد از خریداران خودرو اعلام کرده اند رضایت بالایی از طراحی، راحتی و جاداری رنو داستر دارند، امری که البته با توجه به ابعاد کابین خودرو قابل پیش بینی بود.

چراکه داستر برخلاف برخی از کراس اوور های بازار کشور خودرویی است که به راحتی می تواند پنج سرنشین بزرگ سال را در سفرهای طولانی همراهی کند بدون آنکه سرنشینان دچار کمبود فضا شوند. در زمینه میزان رضایت از آپشن های خودرو، ۷۸درصد از شرکت کنندگان، داستر را بالاتر از متوسط ارزیابی کرده اند هرچند در این زمینه باید در نظر داشت با عرضه مدل های ۲۰۱۷ داستر با امکانات بیشتر، قطعاً میزان رضایت مشتریان در این بخش نیز افزایش خواهد یافت.

مشتریان، رنو داستر را پسندیدند
مشتریان، رنو داستر را پسندیدند

داستر در زمینه طراحی بدنه تلاش کرده به دور از ظواهر، طرحی یکدست و البته قدرتمند را ارائه کند و به نظر می رسد این مسئله توانسته نظر خریداران را به خود جلب کند به گونه ای که ۸۵درصد از شرکت کنندگان، رضایت خود در زمینه طراحی خارجی و ظاهر خودرو را در رده خوب و عالی ارزیابی کرده اند که می توان آن را موفقیت بزرگی برای داستر دانست چراکه ظاهر خودرو در بازار ایران یکی از گزینه های مهم برای انتخاب خودرو است.

درنهایت و در پاسخ به سوالی در زمینه میزان رضایت کلی از خودرو، ۸۰درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی، گزینه های “خوب” و “عالی” را برگزیده اند که در این میان ۲۷ درصد از آن ها با انتخاب گزینه “عالی”، رضایت بسیار بالای خود را از داستر اعلام کرده اند. در پایان این نظرسنجی، از خریداران این خودرو سوال شد آیا خرید داستر را به دیگران توصیه می کنید که در این بین ۷۹درصد از خریداران با انتخاب گزینه “بلی” اعلام کردند به دلیل رضایت از این خودرو، خرید آن به دیگران توصیه می کنند.

کرایه ماشین بدون راننده

مشتریان، رنو داستر را پسندیدند
مشتریان، رنو داستر را پسندیدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *