مصرف گازوئیل تهران 13 درصد کاهش یافت - اجاره خودرو طباطبایی

مصرف گازوئیل تهران ۱۳ درصد کاهش یافت

مصرف گازوئیل در ۶ ماه نخست پارسال به یک میلیارد و ۱۴۴ میلیون و ۲۶۹ هزار لیتر رسید، در حالی که امسال با منفی ۱۳ درصد رشد ۹۹۳ میلیون و ۹۶۰ هزار لیتر را ثبت کرد.

کرامت ویس کرمی، مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران گفت: مجموع مصرف بنزین در نیمه نخست امسال در منطقه تهران به ۲ میلیارد و ۷۱۳ میلیون و ۱۱۶ هزار لیتر رسید که در مقایسه با ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون و ۹۰۷ هزار لیتر پارسال، چهار درصد رشد داشته است.

وی افزود: مقدار مصرف نفت سفید و نفت کوره در این بازه زمانی به چهار میلیون و ۳۳۲ هزار لیتر و ۲۳ میلیون و ۱۳۴هزار لیتر رسید که نسبت به پارسال با پنج میلیون و ۶۵۰ هزار لیتر و ۳۲ میلیون و ۶۸۷ هزار لیتر به ترتیب منفی ۲۳و ۲۹ درصد رشد داشته است.

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران اعلام کرد: مقدار مصرف گاز فشرده طبیعی (سی ان جی) در نیمه نخست امسال به ۴۳۱ میلیون مترمکعب رسید که در مقایسه با مدت مشابه پارسال با ۴۱۹ میلیون مترمکعب ۳ درصد رشد داشته است.

رشد ۵ درصدی مصرف بنزین تهران در شهریورماه

به گفته ویس کرمی، مصرف بنزین در شهریورماه امسال به ۴۷۶ میلیون و ۲۱۲ هزار لیتر رسید که نسبت به مدت مشابه پارسال با ۴۵۱ میلیون و ۹۸۲ هزار لیتر ۵ درصد رشد را به ثبت رساند.

وی اعلام کرد: میزان مصرف نفت گاز در این بازه زمانی با ۱۵۴ میلیون و ۴۳۲ هزار لیتر نسبت به مدت مشابه پارسال با ۲۴۸ میلیون و ۷۸۸ هزار لیتر منفی ۳۸ درصد رشد داشته است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران افزود: مقدار مصرف نفت سفید در شهریورماه امسال به ۱۰ میلیون و ۴۰ هزار لیتر و نفت کوره به ۲ میلیون و ۴۰۸ هزار لیتر رسید که به ترتیب نسبت به مدت مشابه پارسال منفی ۱۳ و ۵۶ درصد رشد داشته است.

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران در زمینه نگهداری ، توزیع و فروش فرآورده های نفتی فعالیت داشته و یکی از مراکز بسیار مهم درتامین سوخت از نظر سیاسی، اجتماعی و اقتصادی در کشور است که وظیفه سوخت رسانی به بزرگترین مراکز صنعتی ایران ( استان تهران ) را با مهمترین مراکز صنعتی – کشاورزی در شهرستان های ری – شمیرانات – ورامین – پاکدشت – اسلامشهر – دماوند – فیروزکوه – کن – سولقان -شهریار- رباط کریم- را به عهده دارد.

همچنین تامین به موقع سوخت فرودگاه های بین المللی مهر آباد و امام خمینی(ره) به عنوان یکی از مراکز مهم در تامین و توزیع فرآورده های نفتی را در کارنامه خود ثبت کرده است.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *