معرفی هیوندای اکسنت - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
معرفی هیوندای اکسنت - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

معرفی هیوندای اکسنت مدل ۲۰۱۸ نقد و بررسی

معرفی هیوندای اکسنت

بع گزارش اجاره خودرو طباطبایی تا چقدر ماشین واقعا نیاز دارید؟ اگر پاسخ زیاد نیست و شما به دنبال هزینه کمتر از ۱۶،۰۰۰ دلار هستید، اجازه دهید ما را به Hyundai Accent معرفی کنیم. در مدل پایه SE SE، کوچکترین و ارزان ترین ماشین هیوندای با این لایحه متناسب است و همراه با یک گیربکس دستی با سرعت شش سرعته، همه چیز را در یک ماشین به شما ارائه می دهد و تقریبا هیچ کاری را انجام نمی دهد. هرچند که شما نیاز به یک هچوبه دارید، زیرا Hyundai این سبک بدن را از رده پایین رها کرده است.)

معرفی هیوندای اکسنت

 

معرفی هیوندای اکسنت - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
معرفی هیوندای اکسنت – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

اجاره هیوندای اکسنت

سیستم صوتی Accent با سیستم تهویه مطبوع، سیستم صوتی ۵٫۰ اینچی لمسی، ورودی بی سیم بی سیم و پنجره های برق، آینه ها و قفل ها استاندارد می شود. این سال، هیوندای نیز در کنترل کروز و بلوتوث قرار گرفت. هر دو قبل از آن اختیاری بودند. این موارد اضافی قیمت شمالی را با ۲۵۰ دلار در مقایسه با مدل سال گذشته به ۱۵۸۸۰ دلار میرساند. با این حال، بزرگترین تغییر این است که Accent 2018 کاملا جدید است.

محور ۰٫۴ اینچ افزایش یافته است و ضربه گیرها ۰٫۶ اینچ فاصله دارند. در کنار افزایش کوچک در جلوی جلوی عقب و عقب و یک سدان اضافی برای مسافران عقب صندلی، بزرگترین پیشرفت به نظر می رسد. هیوندای در حال حاضر نسبت به خودروهای معمولی اندازه خودرو بدون خراشیدگی، ظاهر حباب ظاهر شده است که به سلف خود و بسیاری دیگر از سدان های کوچک آسیب زده است. با استفاده از پنجره مشبک شش ضلعی جدید و چراغهای جلو و چراغهای سبک تر، تقریبا می تواند یک سونات جنینی باشد.
 
تعلیق Accent دوباره شامل پارک های جلو و عقب محور عقب گردان می شود، هرچند که هر دو پیچ را به بدن سفت تر نشان می دهد که انزوا بهتر از سر و صدای باد و جاده ها. هیوندای ۷ اسب بخار و ۴ پوند فوت گشتاور را از ۱٫۶ لیتری چهار چرخ به طور گسترده ای حمل می کند تا تلاش خود را برای افزایش انعطاف پذیری در سراسر محدوده چرخش، اما قله های جدید ۱۳۰ اسب بخار و ۱۱۹ پوند فوت گشتاور ثبت نام در همان ۶۳۰۰ و ۴۸۵۰ دور در دقیقه همانند قبل.
 

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 
معرفی هیوندای اکسنت - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
معرفی هیوندای اکسنت – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

این عناصر فروتنانه برای ارائه یک تجربه رانندگی شگفت آور جذاب می باشد. سواری تشکیل شده است، و کنترل بدن تنگ است؛ فرمان حتی برخی از بازخورد جاده ها را روی دستان راننده ارسال می کند. نادیده گرفتن خودکار ۰٫۸۱ گرم از دست و همینطور توقف ۱۷۳ فوت از ۷۰ مایل در ساعت است. بعد از همه، تایرهای ۱۸۵ / ۶۵R-15 را بچرخانید. آنچه در نظر گرفته شده است این است که کنترل های اولیه Accent با هم هماهنگ با تعلیق همکاری می کنند تا به راحتی به سمت عقب بروند که در Toyota Sedan Yaris iA ساخته شده است و توسط Mazda ساخته شده است.
موتور سواری شش سرعته SE، تقریبا احساس می کند که هیوندای سرقت خود را از مزدا متعهد می کند. این بهترین انتقال دستی است که هیوندای تا به حال با استفاده از پدال کلاچ خوب با یک نقطه شروع تعویض تعبیه شده است. تلاش های پیشین این نام تجاری در این نوع انتقال از گشتاور های تعریف شده و مبهم و پدال های کلاچ کم پشت رنج می برد.
اگر خوب بودن چوب به اندازه کافی برای جلوگیری از افزایش بیشتر برای یک Accent SEL یا محدود نیست کافی است که شبیه ساز استاندارد SE را انتخاب کنید. شاید داده های شتاب دهنده شما را تحت تاثیر قرار دهد. این SE با سرعت ۶۰ مایل در ساعت در ۷٫۵ ثانیه، بسیار سریعتر از هر کمپانی دیگر کم فید ۱۹۷HP Fiesta ST داغ و به طور کامل ۱٫۴ ثانیه جلوتر از مجهز به اتوماتیک ۲۰۱۸ Accent Limited. هاتاکسی Accent که در سال ۲۰۱۶ مورد آزمایش قرار گرفت، ۱٫۱ ثانیه سریعتر بود.
 

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 
معرفی هیوندای اکسنت – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *