مقایسه قیمت خودرو های داخلی و خارجی

مقایسه قیمت خودرو های داخلی و خارجی

به گزارش اجاره خودرو : با پول یک پژو ۲۰۶ در ایران، چه خودرویی را در بازارهای جهانی می‌توان خرید؟ این سوالی است که بسیاری از مشتریان بازار خودرو در مواجه با رشد ناگهانی قیمت خودرو از خود می‌پرسند و دست به مقایسه قیمت‌ها و خودروها در بازار ایران و سایر کشورها می‌زنند.

اجاره خودرو

بر این اساس اگرچه نزدیک به دو سال از رشد ناگهانی قیمت‌ خودرو می‌گذرد، اما به نظر می‌رسد قیمت‌ها برای بسیاری از مشتریان با توجه به کیفیت و آپشن‌ها قابل قبول نیست و هنوز بحث اینکه با پول پراید و یا پژو۲۰۶ چه خودرویی را می‌توان در سایر کشورها خرید، داغ است. نگاهی به قیمت‌ خودروهای ۲۰۱۵ در بازارهای جهانی، مدل‌های متنوعی از خودروها در برندهای مختلف را پیش روی مشتریان قرار می‌دهد؛ این در حالی است که به دلیل تعرفه بالا برای واردات خودرو بسیاری از این مدل‌ها امکان ورود به داخل کشور را ندارند و این مقایسه‌ها تنها به تماشای تصاویر این خودروها در سایت‌های اینترنتی ختم می‌شود. اما اگر تعرفه‌ای برای واردات خودرو به کشور وجود نداشت، با قیمتی معادل ارزش یک دستگاه پژو ۲۰۶ معمولی و یا صندوقدار، بیش از ۱۰۰ مدل خودرو در محدوده انتخاب مشتریان ایرانی قرار می‌گرفت، خودروهایی که همگی مدل ۲۰۱۵ و بالطبع از امکانات روز یک خودرو در دنیا برخوردار هستند.

مقایسه قیمت خودرو های داخلی و خارجی

این تنوع مدل در رده قیمتی بالای ۵۰ میلیون تومان کمتر می‌شود اما در عوض کیفیت و کلاس این خودروها به مراتب افزایش می‌یابد. برای مثال با ۷۵ میلیون تومان در ایران اگرچه امروز حتی امکان خرید خودرویی مانند مگان وجود ندارد، اما امکان انتخاب دست‌کم هفت خودرو روز دنیا پیش روی مشتریان وجود دارد. این هفت انتخاب که شامل خودروهایی مانند کیا اسپورتیج، نیسان آلتیما، جیپ چروکی و چند مدل دیگر می‌شود در حالی است که با ۷۵ میلیون تومان در بازار خودروی داخلی انتخابی مانند خودروی اس.۳۰۰ که محصولی چینی است برای مشتریان وجود دارد. در ادامه برخی خودروهای مدل ۲۰۱۵ را مشاهده می‌کنید که با توجه به قیمت برخی خودروهای داخلی و با فرض تعرفه واردات صفر درصدی، امکان خرید آنها در بازارهای جهانی وجود دارد.

مقایسه قیمت خودرو های
اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین

منبع : اجاره خودرو

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *