مک لارن سنا کربن - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مک لارن سنا کربن - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مک لارن سنا کربن ۲۰۱۹ رونمایی شد

مک لارن سنا کربن

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی مک لارن سنا کربن جدید قرار است به افزایش قلب در نمایشگاه ژنو ۲۰۱۸ ژنرال، زیرا آن را همه را به نظر می رسد در ویژوال کربن فیبر. تم McLaren Senna Carbon توسط عملیات ویژه مکلارن (MSO) یکی از پنج موضوعی است که توسط MSO برای خودرویی طراحی شده که مرکز توجه آن بوده است از زمان انتشار اولین تصاویر در ماه دسامبر است.

Exterior Visual Carbon Fiber یکی از واضح ترین ویژگی های شخصیت McLaren Senna Carbon Theme توسط MSO است. شامل ۶۷ قسمت، مجموعه کامل بدن تقریبا ۱۰۰۰ ساعت طول می کشد تا تولید شود. زرد خورشیدی جزئیات بر روی بیرونی آشیانه، بال عقب و تیغه های فعال آئرودر جلو – فرآیندی که تقریبا ۲۵۰ ساعت زمان MSO را تشکیل می دهد – ترکیبی از کلاپر ترمز لورل سبز به رسمیت شناختن رنگ های کلاه افسانه ای راننده مسابقات فرمول ۱ برزیلی است.

مک لارن سنا کربن

مک لارن سنا کربن - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مک لارن سنا کربن – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

رنگها به داخل خودرو منتقل میشوند، با گاراژ درب گنبد لورل سبز و بافت کنتراست بر روی صندلیهای کربن سیاه Alcantara®، صندلیها و دربهای درب قرار میگیرند. فرمان همچنین یک نوار چرمی را در رنگ مشابه زرد دارد.

هر دو صندلی دارای یک Senna ‘S’ در سرپوشیده و همان جزئیات در اتمام ساتن فیبر کربن ویژهای در قسمتهای عقب بال عقب تکرار شده است، نتیجه حاصل با استفاده از یک روند بسیار تخصصی که هر آرم مات پایان را به داخل پانل فیبر کربن براق. یکی از فرمان های جلو با افتخار برند Senna را نمایش می دهد.

انصار علی، مدیر عامل، عملیات ویژه مکلارن، گفت: “مشتریان McLaren Senna در فرآیند مشخص کردن ماشین های شخصی خود تقریبا بدون استثنا، راه اندازی یک سطح بالایی از محتوای MSO هستند، بنابراین ما قطعا به مخاطبان هدف ما جذاب است.” “با توجه به این که خودرو از زمان عرضه آن در ماه دسامبر بسیار علاقه مند بوده است، می دانستیم که ما نیاز به تولید چیزی ویژه ای داریم تا بتوانیم استعدادهای منحصر به فردی از عملیات ویژه مک لارن را به نمایش بگذاریم؛ تم McLaren Senna Carbon توسط MSO در نمایشگاه ژنو موتور دقیقا نوع پروژه ای که ما در تحقق آن پیشرفت می کنیم و زمانی که مشتریان این فرصت را داشتند که آن را به صورت شخصی ببینند، من نمی توانم شگفتز باشم که افزایش دیدگاه های مورد علاقه برای خودروهای MSO Visual Carbon Fiber شبیه به این یکی است. “

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

مک لارن سنا کربن - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مک لارن سنا کربن – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

عملیات ویژه مکلارن نیز این فرصت را برای معرفی یک گزینه جدید McLaren Senna ارائه می دهد. چرخ استاندارد در سه مرحله در دسترس است اما جدید MSO 7-Spoke، Hybrid Carbon Fiber Wheel تنها طراحی جایگزین مک لارن برای خودرو است. چرخ قفل مرکزی یک جزء لبه آلومینیومی جعلی جعلی است که در ۷٫۵ کیلوگرم (چرخ جلو) بدون تایر نصب شده است تا ۱۰ درصد سبکتر از چرخ استاندارد است.

چرخ های هیبریدی فیبر کربن با بهره گیری از کاهش وزن نامنظم موجب کاهش ۱۰ تا ۱۵ درصدی در چرخش اینرسی، بهبود شتاب، ترمز و پاسخ فرمان می شود.

MSI 7-Speoke Hybrid Carbon Fiber Wheel، که همچنین مشتریان مک لارن Senna را ارائه می دهد فرصت بیشتری برای شخصی سازی خرید خود را، تنها گزینه خرده فروش مناسب است که به زودی در Diamond Cut یا Stealth finish عرضه خواهد شد. آچار تیتانیوم آبی سدیم Memphis Red و Vega Blue، به ترتیب به ترتیب سمت چپ و راست ماشین McLaren Senna Carbon Theme، در حال حاضر به سفارش MSO Bespoke در دسترس هستند.

McLaren Senna جدید برای استفاده در جاده ها قانونی شده است اما از نظر زیست محیطی برای آن مناسب نیست و از ابتدا طراحی شده و توسعه یافته است تا به یک مدار تبدیل شود و در نتیجه یک تمرکز عملکردی بی نظیر است که در ظاهر آن منعکس می شود. به نظر می رسد تهاجمی قوی ترین شکل از فلسفه “شکل تابع تابع” مک لارن است و McLaren Special Operations در حال حاضر علاقه مندان زیادی را به خریداران مک لارن Senna می بیند که مایلند اتومبیل های خود را بیشتر مشخص کنند.

 

فقط ۵۰۰ نمونه از McLaren Senna تولید خواهد شد و همه آنها قبلا اختصاص داده شده است. هر وسیله نقلیه با قیمت ۷۵۰ هزار دلار قیمت گذاری می شود و توسط متخصصان مرکز تولید مک لارن در Woking، Surrey، انگلستان، در فرایند نزدیک به ۳۰۰ ساعت مونتاژ می شود. خودروهایی که از عملیات ویژه مک لارن سفارش داده شده، برای ساخت و پرداخت حق بیمه مالی به طور قابل توجهی طولانی تر خواهند بود. برای مثال، شخصی سازی سفارشی بر روی تم McLaren Senna Carbon توسط MSO انجام می شود، به عنوان مثال، کمی کمتر از ۳۰۰،۰۰۰ پوند به قیمت اضافه می کند.

مک لارن سنا کربن - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مک لارن سنا کربن – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *