مک لارن ۵۷۰S - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین
مک لارن ۵۷۰S - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین

مک لارن ۵۷۰S عنکبوتی مدل ۲۰۱۸ نقد و بررسی

مک لارن ۵۷۰S

مشکلی در برابر مک لارن ۵۷۰S Spider وجود دارد. امروزه این امر به ویژه درست است، خورشید در امتداد بزرگراه ۱ کالیفرنیا، ردیابی ساحل از Pacific Palisades تا Malibu. هرگز نفهمیدم که چگونه اشعه های گرما بر روی گونه هایم احساس می کنند یا اینکه چگونه هوا شور به صورت پوستی داخل بینی من می افتد. با هیچ گونه عملکرد یا ابزار مورد استفاده در انتقال از کوپه به عنکبوت گم شده است، رفتن تنها به کار می کند تا تجربه در حال حاضر درخشان ۵۷۰S را بهبود بخشد.

مک لارن ۵۷۰S

مک لارن 570S - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین
مک لارن ۵۷۰S – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین

طرفداران

یکی از بهترین رانندگی ها در جاده ها امروز. و من این را به آسانی نمی گویم. هر جنبه ای از رانندگی مک لارن در طبیعت مضر است – سوپراسکی های این شرکت دارای یک شخصیت هستند. همه چیز را از فرمان فوق العاده دقیق، به سادگی وزوز، چگونه تعطیلات دوستانه به انواع مختلف سطح جاده. تفاوت های قابل توجهی بین تنظیمات عادی، ورزشی و ردیابی کنترل شاسی وجود دارد. شما می توانید ۵۷۰S را به راحتی در ترافیک دیوانه لس آنجلس بچرخانید و یا دم خود را در یک مسیر بچرخانید و در هر سناریو، ۵۷۰S راننده را با تنه ارتباطات از طریق فرمان و شاسی، سطوح عظیمی از دستکاری و یک تجربه واقعا درگیر که اعتماد به نفس را از پشت چرخان الهام می گیرد.

همان حقوق پرستش به رغم مجازات وزن حدود ۱۰۰ پوند، رقم عملکرد عنکبوتی مشابه کوپه است. هر دو خودرو ۰ تا ۶۰ بار از ۳٫۱ ثانیه به دست می آیند و با سرعت ۲۰۴ مگاپیکسل به پایان می رسد، با این حال لازم به ذکر است که عنکبوت تنها با حداکثر سرعت بالا (حداکثر ۱۹۶ مایل در ساعت با بالا به پایین) را کنترل می کند. عنکبوت اسپویلر عقب کمی طراحی شده است که برای تفاوت در آئرودینامیک حساب می شود و مک لارن می گوید عنکبوت همانقدر کوپه است که به راحتی از پشت چرخ نیز احساس می کند. از بین بردن سقف هر چیزی را زمانی که سختی ساختاری ماشین محصول یک واگن فیبر کربن مونوکوک است، تحت تاثیر قرار نمیدهد.

اجاره خودرواجاره ماشینکرایه ماشین

مک لارن 570S - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین
مک لارن ۵۷۰S – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین
 
بدون سقف؟ بدون مشکل فراموش نکنید که یک بوتورو V8 3.8 لیتری در پشت کابین خلبان وجود دارد و با سقف کمرنگ، لذت طلبی زیادی در گوشه ای وجود دارد. موتورها سر و صدا می کنند، توربوها همراهی کامل با جادوها و سوت ها را ارائه می دهند. همیشه باید سقف را باز کنید، تا آنجا که من نگران آن هستم. حتی در سرعت های بزرگراه، هوا بیش از بالای کابین خلبان کار می کند، بنابراین هرگز خونریزی و یا در صورت شما نیست. یک نسیم سبک، صدای V8 فوق العاده، و سر و صدای بی پایان و آفتاب وجود دارد. کامل.
 
به نظر می رسد فقط خوب است. شاید حتی بهتر من نمی دانم آیا این رنگ آبی Curacao است یا زرق و برق فریب تبدیل یک عکس در جنوب کالیفرنیا، اما من کاملا نگاه Spider 570S را نسبت به کوپه ترجیح می دهم. طراحی پشتی ثابتی که پشت آن واقع شده است واقعا شگفت انگیز است، و به طور کلی، به نظر نمی رسد که طراحی خودرو فقط به نفع یک تجربه عنکبوتی باشد. آئودی R8 کوپه و Spyder به شکل های قابل توجهی متفاوت، اما با ۵۷۰S، شما همان خطوط و همان بیان، بدون در نظر گرفتن سبک بدن.
 
مک لارن 570S - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین
مک لارن ۵۷۰S – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین
منفی
 
 شما در ۵۷۰S پایین می نشینید، و در حالی که یک دید فرمانده از جاده پیش رو، از زاویه دیگر، دید به خطر افتاده است. این اتصالات ثابت برای یک نقطه کور بزرگ بر روی شانه خود را. آینه های خود را درست تنظیم کنید و این یک مشکل بزرگ نیست. اما هنوز هم می خواهید با احتیاط بیشتری ادغام شوید.
 
شستشوی تمام صفحه این یک نیوتن کوچک است، اما یکی از آن فوق العاده آزار دهنده است. زاویه سیستم سرگرمی دستی صفحه لمسی به این معنی است که از نور مستقیم خورشید سایهدار نیست. و با رنگ های متن کوچک و تاریک برای گرافیک، اغلب دشوار است که صفحه را هنگام رانندگی با بالا به پایین بخوانید. خداحافظی برای داده های بیش از حد در پانل ابزار دیجیتال. در یک روز آفتابی، صفحه مرکز بسیار بی فایده است.

اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین

 
مک لارن 570S - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین
مک لارن ۵۷۰S – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین
 
۲۰۱۸ مک لارن ۵۷۰S SPIDER
  موتور V8 3.8 لیتر Biturbocharged
  خروجی ۵۶۲ اسب بخار / ۴۴۳ پوند فوت
  انتقال DCT 7 سرعته
  ۰-۶۰ MPH 3.1 ثانیه
  حداکثر سرعت ۲۰۴ مگاپیکسل
  اقتصاد سوخت ۱۶ شهر / ۲۳ بزرگراه / ۱۹ ترکیبی
  نوع چرخ دنده عقب چرخ
  وزن ۳،۳۰۲ پوند
  ظرفیت اداری ۲
  حجم کالس ۵٫۳ فوت مکعب
  قیمت پایه ۲۰۸،۸۰۰ دلار
  قیمت تست شده ۲۴۴،۷۴۰ دلار است
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *