مینی مدرن موریس - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مینی مدرن موریس - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مینی مدرن موریس مینی مینور بررسی و نقد

مینی مدرن موریس مینی مینور

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی این خودرو به معنای واقعی کلمه، بخش خودروهای مقرون به صرفه را با بسته بندی هوشمندانه و رفتار جاده ای شگفت انگیز انقلابی کرده است. این همه در سال ۱۹۵۹ آغاز شد، زمانی که ماشین به عنوان موریس مین مینور و آستین هفت به بازار عرضه شد – این نه تنها سوار شدن به شهرها بود، بلکه سرگرم کننده بود که بتواند به اندازه کافی برای چهار نفر رشد کند و آنها را بار سفر. به زودی، اولین تلاش موتورسواری در قالب یک تظاهرات شرکت مونت کارلو صورت گرفت، که به زودی به پایان رسید.

مینی مدرن موریس

 

مینی مدرن موریس - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مینی مدرن موریس – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

زمانی بود که جان کاپر، افسانه ای انگلیسی، توانایی ماشین کوچک FWD را دید. او مینی را برای تولید ۷۰ اسب بخار (۵۲ کیلووات) تنظیم کرد و شاسی و ترمزها را ارتقا داد. نتیجه Mini Cooper S بود که در سال ۱۹۶۴ به تظاهرات مونت کارلو بازگشت و چندین پیروزی را در چند سال آینده ثبت کرد. این الهام بخش موجی از مردم بود که مینی را در مقوله های مختلف در مقابل سایر اتومبیل های ورزشی دیگر سراسر جهان رقابت کند.

در همین حال، سازنده خودرو با برخی از مدل های جالب بر پایه مینی، مانند مینی وان (نه مینی وان) – یک وسیله نقلیه مانند هر پانل دیگر از دوران، آزمایش کرد، اما، شما می دانید مینی. واگن مینی و وانت پس از آن، و حتی مینی کوک – نسخه offroad، توسعه یافته برای استفاده نظامی.

اما احتمالا جالب ترین نسخه مینی ERA بود – یک وسیله جابجایی وسیع، جت شتاب توربوشارژ با ۱۰۰ اسب بخار (۷۴ کیلو وات) و حداکثر سرعت ۱۱۵ مایل در ساعت (۱۸۵ کیلومتر در ساعت)، که در سال ۱۹۸۹ منتشر شد. انگلیسی مسابقات اتومبیل رانی، شرکتی است که در دهه ۱۹۳۰ در تولید وسایل نقلیه مسابقه فعالیت می کند.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

مینی مدرن موریس - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مینی مدرن موریس – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

تاریخ مدرن این خودرو در سال ۱۹۹۴ آغاز شد، زمانی که BMW BMW آن را خرید و شروع به طراحی یک ماشین با نام تجاری جدید کرد. آخرین مینی کلاسیک در سال ۲۰۰۰ تولید شد، زمانی که جایگزین آن توسط جانشین بی ادعا شد. شرکت بایرن همچنین نسخه های Cooper S را، که یک موتور ۱٫۶ لیتری سوپر شارژ را در اولین نسل جدید خود به دست آورد، احیا کرد.

 

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *