ناوگان اتوبوسرانی ورامین تقویت می شود - اجاره خودرو طباطبایی

ناوگان اتوبوسرانی ورامین تقویت می شود

شهردار ورامین گفت: به منظور گسترش خدمت رسانی در حوزه حمل و نقل عمومی، ناوگان اتوبوسرانی ورامین تقویت می شود.

علی حیدریان با اشاره به این نکته که توسعه حمل و نقل عمومی در اولویت های مدیریت شهری ورامین قرار داد، اظهار داشت: توسعه خدمت رسانی در بخش های اتوبوسرانی و تاکسیرانی ورامین دنبال می شود.

شهردار ورامین افزود: هر چه میزان استفاده شهروندان از ناوگان حمل و نقل عمومی افزایش پیدا کند، به همان میزان مدیریت شهری در رسیدن به اهداف خود در کاهش بار ترافیکی معابر و خیابان های پرتردد شهری موفق تر خواهد بود.

وی با اشاره به این نکته که ناوگان اتوبوسرانی شهر ورامین تقویت می شود، ادامه داد: خرید چهار دستگاه اتوبوس برای خدمت رسانی مطلوب تر در حوزه ناوگان اتوبوسرانی ورامین در دستور کار قرار گرفته که امیدواریم قدم موثری در رونق بخشیدن به توسعه حمل و نقل عمومی محسوب شود.

شهردار ورامین تأکید کرد: بازدید فنی و برطرف کردن مشکلات اتوبوس های فعال در ناوگان اتوبوسرانی ورامین نیز از دیگر اقداماتی بوده که در دستور کار مدیریت شهری قرار داشته است.

حیدریان یادآور شد: امروز باید استفاده از حمل و نقل عمومی به جای استفاده از خودروهای شخصی به یک فرهنگ تبدیل شود و بدون تردید این مهم برکات متعددی را برای شهر ورامین به همراه خواهد داشت.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *