نخستین جشنواره شکلک های ترافیکی - اجاره خودرو طباطبایی

نخستین جشنواره شکلک های ترافیکی

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۴ از برگزاری جشنواره “شکلک های ترافیکی” خبر داد و گفت: این جشنواره با مشارکت مناطق ۷ ،۸، ۱۱، ۱۳ و ۲۲ در بوستان آموزش ترافیک برگزار می شود.

مهدی اناری معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۴ با بیان این مطلب گفت: به منظور آشنایی کودکان و نوجوانان با علایم و قوانین و مقررات ترافیکی و افزایش ایمنی تردد در سطح معابر؛ نخستین جشنواره شکلک های ترافیکی در بوستان آموزش ترافیک منطقه ۴ برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه کسانی که در این جشنواره شرکت می کنند می بایست در رده سنی ۴ تا ۱۴ سال سن داشته باشند، تصریح کرد: در “جشنواره شکلک های ترافیکی” که با محوریت ایمنی عبور و مرور دانش آموزان برگزار می شود، علاقه مندان می توانند با طراحی و پوشیدن نقاب های ترافیکی، گریم و یا لباس های متفاوت، به موضوع ایمنی عبور و مرور دانش آموزان بپردازند.

وی در ادامه گفت: شرایط پذیرش دراین جشنواره مرتبط بودن موضوعات با عبور و مرور ایمن دانش آموزان درشبکه معابر می باشد. ماسک ، شکلک ، گریم و تن پوش از جمله مواردی است که کودکان وخانواده ها می توانند برای شرکت دراین جشنواره انتخاب نمایند.

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه افزود: موارد مهم در امتیازدهی، نوآوری و خلاقیت در طراحی های انجام شده، تکراری نبودن موضوع، استفاده از وسایل موجود در منزل و مواد بازیافتی و آموزش غیرمستقیم مباحث ترافیکی می باشد.

اناری در پایان گفت: مرحله اول این جشنواره در تاریخ ۱۶ شهریور ماه در سرای محله خواجه نظام الملک و مرحله پایانی در تاریخ ۲۱ شهریور ماه در بوستان آموزش ترافیک منطقه ۴ برگزار خواهد شد. مهلت شرکت در مرحله اول این مسابقه تا ۱۳ شهریور ماه است.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *