اجاره بنز cls

نسخه جدید بنز CLS به بازار می‌آید

CLS

در سال ۲۰۱۰ پس از تولید نسل دوم CLS های بنز، گروه خودروسازی مرسدس بنز برای کوپه‌های چهار در  و مدل‌های شوتینگ بریک به ارائه مدل‌های جدید و ویژه این خودرو پرداخته است.
میراث منحصربه فرد و اصلی این گروه مدل W218 بنزهای CLS به شمار می‌آیند. این خودروها جایگزین‌های مناسبی برای سدان های چهار در متعارف و مدل‌های کاربردی استیشن با ظاهر شیک و قابلیت‌های بالا هستند.

در حال حاضر یک کوپه چهار در را گروه خودروسازی بنز طراحی کرده، که مجموعه‌ای از جذابیت‌ها و امکانات جدید را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. بنز ادعا کرده که مشتریان را این مدل جدید وسوسه خواهد کرد.

اجاره بنز cls

اجاره بنز cls

در لوکس‌تر کردن ظاهر خودرو ورودی‌های هوای اسپرت، صفحه‌های مشبک کرومی طرح الماس، عناصر کرومی و شبکه‌ای، جلو پنجره برجسته و الماسی شکل مؤثر بوده‌اند.
ظاهر این خودرو با بامپرهای یکپارچه، اگزوز دوقلو با قابلیت نصب زاویه‌دار و چرخ‌های ۱۸ اینچی با رینگ‌های ۵ پر ساخته شده از آلیاژهای سبک، تکمیل می‌شود.

مانند طراحی خارجی‌اش درون خودرو نیز ویژگی‌های اسپرت خود را حفظ کرده است. ذهنیت بیننده را استفاده از مواد بهتر و با کیفیت، از جو داخلی خودرو تغییر داده و فضای عمومی خودرو را توسعه یافته تر نشان می‌دهد.

اجاره بنز cls

اجاره بنز cls

راننده و سرنشین جلو از صندلی‌های مجهز به گرم کن بهره می‌برند. چرم سیاه و سفید خودرو از جنس بسیار خوب تهیه شده و روی آن دوخت‌های درشت رنگ روشن خودنمایی می‌کند. فرمان خودرو به صورت اسپرت در قسمتهایی مسطح شده در نسخه‌های نهایی این خودروها مورد استفاده قرار گرفته است. در سرعت‌های بالا کنترل این فرمان آسان‌تر است.

این نسخه‌ها به سامانه تعلیق کنترل مستقیم و چراغ‌های LED با قدرت تابش بالا و چند منظوره و قابلیت تابش تطبیقی مجهز هستند. با توجه به نیاز و درخواست مشتری انواع موتورها برای این خودروها قابل سفارش هستند.

پایان مقاله cls/در بخش بنز

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *