نسخه مخصوص Jubilee مرسدس اسپرینتر - اجاره خودرو

نسخه مخصوص Jubilee مرسدس اسپرینتر

نسخه مخصوص Jubilee

تنها خودروهای سواری، شاسی بلندها و پیکاپ ها نیستند که نسخه‌های مخصوص و سفارشی دارند زیرا مرسدس مینی‌بوس اسپرینتر خود را به مناسبت ۱۰ سالگی برجسته ساخته و نسخه‌ای سفارشی از آن بر پایه مدل تراول ۶۵ را ارائه کرده است.

نسخه مخصوص Jubilee مرسدس اسپرینتر – اجاره خودرو تنها ۵۰ دستگاه از این خودرو ساخته خواهد شد و خریداران خواهند توانست آرایش‌هایی از ۱۵ تا ۱۸ نفره را به علاوه صندلی آپشنال هدایت تور انتخاب کنند.

نسخه مخصوص Jubilee
نسخه مخصوص Jubilee

اجاره خودرو بنز

اما چه چیزی باعث می‌شود این مینی‌بوس ارزش نشان سفارشی را داشته باشد؟ در آغاز باید گفت این خودرو را می‌توان با رنگ خاکستری و تِم آلومینیومی برس خورده برای پروفایل جانبی یا رنگ سفید الماسی ترکیب شده با جزئیات فولادی برس خورده در کناره‌ها سفارش داد. بسته به مدل انتخابی، طراحی‌های متفاوتی برای صندلی‌ها وجود داشته و پشت‌سری‌ها می‌توانند چرم خاکستری یا آبی داشته باشند.

همانند اکثر خودروهای تولید محدود و سفارشی، مرسدس اسپرینتر نسخه ۱۰ سالگی پر از تجهیزات است. این خودرو دارای همه‌چیز از غربیلک فرمان چند عملکردی و دوربین عقب گرفته تا دستیار شروع به حرکت است. مهم‌تر آنکه صندلی‌های سرنشین اضافی وجود دارند که با میزهای تاشو عرضه می‌شوند.

نسخه مخصوص Jubilee مرسدس اسپرینتر – اجاره خودرو تولید شدن بر پایه مدل فول تراول ۶۵ به این معنی است که نسخه jubilee دارای تنظیمات کمک‌های بادی در اکسل عقب و همچنین سیستم تهویه مطبوع برای راننده و سرنشینان است. این خودرو همچنین دارای تجهیزات زیادی دیگری شامل استراحتگاه‌های پا، غربیلک فرمان قابل تنظیم، بخاری کمکی و… می‌باشد. دریچه‌های هوای جداگانه بخشی از تجهیزات استاندارد هستند.

اجاره خودرو

نسخه مخصوص Jubilee
نسخه مخصوص Jubilee

اسپرینتر که در سال ۲۰۰۷ عرضه و در سال ۲۰۱۳ به‌روز شده گروه کوچکی از افرادی را هدف قرار داده که زیاد مسافرت می‌کنند. نسل جدید اسپرینتر در حال تست بوده و انتظار می‌رود نسخه عادی آن در سال ۲۰۱۸ و نسخه الکتریکی نیز بعدتر ارائه گردد.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *