نسخه AMG پیکاپ مرسدس X کلاس پشت چراغ قرمز - اجاره خودرو

نسخه AMG پیکاپ مرسدس X کلاس پشت چراغ قرمز

نسخه AMG پیکاپ مرسدس X کلاس پشت چراغ قرمز

طرفداران پیکاپ های قدرتمند ۸ سیلندر از شنیدن اینکه مرسدس بنز برنامه‌هایی برای تولید نسخه AMG پیکاپ X کلاس ندارد ناراحت خواهند شد. این خودرو در حال حاضر یکی از قدرتمندترین مدل‌های کلاس خود در بازارهای اروپا و استرالیا بوده اما با عدم تولید مدل AMG نخواهد توانست به خودروهایی چون فورد رنجر رپتور نزدیک شود.

نسخه AMG پیکاپ مرسدس X کلاس پشت چراغ قرمز - اجاره خودرو - 0
نسخه AMG پیکاپ مرسدس X کلاس پشت چراغ قرمز – اجاره خودرو

اطلاعات یاد شده توسط مدیر جهانی ون‌های مرسدس تأیید شده است. او در زمان معرفی پیکاپ جدید مرسدس در آفریقای جنوبی گفته است:

من فکر می‌کنم که این خودرو در بحث استایل و سایر موارد کاملاً احساس‌برانگیز است. به نظر من این محصول برای نسخه ۸ سیلندر صحیح نیست.

اگرچه ما تقریباً با نظرات مدیر مرسدس موافق هستیم اما پیشرانه‌ای چون نسخه ۶ سیلندر ۳ لیتری AMG می‌تواند در این پیکاپ بکار رود. این ایده توسط رئیس بخش ون‌های مرسدس در آفریقای جنوبی رد نشده است.

اجاره خودرو بدون راننده

نسخه AMG پیکاپ مرسدس X کلاس پشت چراغ قرمز - اجاره خودرو - 1
نسخه AMG پیکاپ مرسدس X کلاس پشت چراغ قرمز – اجاره خودرو

این مدیر گفته است:

در این مرحله ما نسخه AMG را تولید نخواهیم کرد اما طبیعتاً مدیران شرکت تقاضاها برای تولید چنین مدلی را در نظر خواهند گرفت. و اجازه دهید این خودرو عرضه شده و بازخورد مصرف‌کنندگان را مشاهده کنیم و قطعاً به گفت‌وگوهای خود با مدیران ارشد درباره احتمال تولید آن ادامه خواهیم داد. بیایید هیچ‌چیزی را رد نکنیم. ببینیم به کجا می‌رویم.

نسخه AMG پیکاپ مرسدس X کلاس پشت چراغ قرمز - اجاره خودرو - 2
نسخه AMG پیکاپ مرسدس X کلاس پشت چراغ قرمز – اجاره خودرو

کرایه ماشین

اگرچه تولید X کلاس AMG همانند یک سراب است اما ارائه نسخه cab-chassis حداقل برای بازار استرالیا قبلاً تأیید شده است. این نسخه متمرکز بر کارهای تجاری با دو تریم پایه عرضه خواهد شد و بدین ترتیب تعداد نسخه‌های پیکاپ جدید مرسدس به ۱۸ عدد افزایش خواهد یافت.

زمانی که درباره استفاده از حرف‌های خاص برای نام‌گذاری خودرو فکر می‌کردیم گفتیم که X چه خوب است. و فکر کردیم که حرف X برای هماهنگی با جنبه‌های تجاری و گیرایی پیکاپ عالی بوده و سبک زندگی لوکس‌تری را نشان می‌دهد. ما متقاعد شدیم که X کلاس نامی قوی است.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *