نسل جدید تویوتا کرون-اجاره ماشین-اجاره خودرو
نسل جدید تویوتا کرون-اجاره ماشین-اجاره خودرو

نسل جدید تویوتا کرون معرفی شد

نسل جدید تویوتا کرون معرفی شد

به گزارش اجاره خودرو تویوتا نمونه‌ی اولیه از نسل جدید خودروی کرون را در نمایشگاه خودروی توکیو رونمایی کرد.
 خودروی تویوتا کراون (Crown) که در حال حاضر با چهاردهمین نسل خود در بازارهای مختلف دنیا وجود دارد، با طراحی سال ۲۰۱۲ و بروزرسانی سال ۲۰۱۵ عرضه می‌شود. با این حساب، مدل موجود در بازار مربوط به ۵ سال پیش است که به نظر می‌رسد تویوتا باید دستی بر سر و روی آن بکشد. این غول خودروسازی ژاپن و جهان در نمایشگاه خودروی توکیو که این روزها در پایتخت ژاپن در حال برگزاری است؛ نمونه‌ی اولیه‌ از نسل جدید کرون را رونمایی کرد؛ نمونه‌ای که به احتمال فراوان سال آینده به مرحله تولید با تیراژ بالا خواهد رسید و روانه بازارهای جهانی خواهد شد.

اطلاعات اولیه و اندک درباره این خودرو نشان می‌دهند که مدل جدید کرون نسبت به مدل پیشین خود دارای فاصله محوری و طول بیشتری است؛ در نتیجه فضای بیشتری در بخش کابین و برای سرنشینان این خودرو می‌توان متصور بود.

toyota crown

مدلی که به‌عنوان نسخه‌ی نهایی توسط تویوتا تولید و عرضه خواهد شد، به امکانات و تجهیزات متعدد از جمله سیستم‌های ارتباطی مختلف مجهز خواهد بود؛ سیستم‌هایی که اطلاعات لازم برای خودرو و ترافیک شهری را جمع‌آوری می‌کنند و با پردازش آن و پیشنهاد مسیرهای جایگزین و بدون ترافیک به راننده‌ی خودرو، تلاش خواهند کرد مشکل اجتماعی ترافیک در شهرهای پرجمعیت را از این طریق بهبود ببخشند. 

اطلاعات بیشتر درباره این خودرو و مشخصات نسخه نهایی آن در زمان تولید، تا پایان ماه میلادی جاری از سوی تویوتا منتشر خواهد شد.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *