نظر هیوندای در مورد خودروهای برقی - اجاره خودرو طباطبایی

نظر هیوندای در مورد خودروهای برقی

هیوندای گفت که افزایش رقابت جهانی در حوزه تولید و تقاضای خودروهای الکتریکی باعث شده تا این شرکت به تسریع در توسعه فناوری های مربوط به این دست محصولات دوستدار محیط زیست ترغیب شود.

اگر چه طی سالیان مختلف تقاضای پایین و عدم استقبال از خوروهای برقی باعث کند بودن سرعت پیشرفتش شده اما به نظر می رسد که امروزه این محصولات در حال پدید آوردن انقلابی بزرگ در صنعت خودرو هستند.

همین مسئله باعث شده تا شرکت ها اقدام به افزایش سرمایه گذاری هایشان در توسعه و تحقیق در این زمینه و بهینه سازی خودروهای الکتریکی نمایند. به گفته هیوندای خودروسازان تلاش دارند تا دو سال آینده حجم قابل توجهی از خودروهای الکتریکی را وارد بازار کنند و رقابت شدیدی در این بخش شکل بگیرد.

مدیر خودروهای کم مصرف هیوندای گفت: سرعت پیشرفت و توسعه در بازار خودروهای الکتریکی علی رغم تغییر هر روزه آن ها کند است. ما بایستی آمادگی داشته باشیم هر سال یک نسل جدید را روانه بازار کنیم.

وی افزود: شرکت هایی مثل تسلا واقعا دراین توسعه نقش دارند اما بایستی گفت که تغییرات اساسی با ورود تولید کنندگان چینی خودروهای چینی صورت گرفت. آن ها بسیار سریع عمل می کنند و از لحظه ورود این فناوری به چین گام های بزرگی را در این باره برداشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *