نمونه قرار داد اجاره خودرو بدون راننده
نمونه قرار داد اجاره خودرو بدون راننده

نمونه قرار داد اجاره خودرو بدون راننده

نمونه قرار داد اجاره خودرو بدون راننده

با سلام و درود به همه مشتریان گرامی یکی از مطالب مهمی که باید خیلی وقت پیش برایتان به اشتراک میگذاشتیم اما به دلیل حجم بیش از اندازه کاری و شرایط سخت نتوانسته بودیم این خدمت رسانی را به شما عرضه کنیم امروز میخواهید نمونه قرار داد اجاره خودرو طباطبایی را برایتان در فرمت یک عکس قرار داده اییم همچنین در پایین میتوانید مختصری از این فرم را مطالعه فرمایید. 

مستاجر روزانه   به صورت میانگین  مجاز  به تردد  حداکثر  .  . . . . . . . . . . . . . . .  . . . کیلومتر میباشد.           به ازای هر کیلومتر اضافه می بایست . . . . . . . . . . . . . .  . تومان عندالمطالبه پرداخت نماید.   

  1. مستاجر می بایست در پایان قرارداد مبلغ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . تومان بابت خلافی احتمالی را به مدت ۳۰ الی ۴۵ روزنزد موسسه اجاره خودرو قرار دهد.

در صورت تاخیر به ازای هر ساعت تاخیر مبلغ ده درصد اجاره بها دریافت می گردد. ۲٫

۳٫عودت خودرو در پایان قرارداد بر عهده مستاجر می باشد و در صورت درخواست مستاجر با پرداخت هزینه ایاب و ذهاب و هزینه راننده مستاجر می تواند خودرو را در محل خود عودت دهد  

۴٫در صورت تصادف با وسیله نقلیه دیگردریافت کروکی الزامی می باشد. و در صورت تصادف با مانع ثابت مثل دیوار، درخت، تیر برق و یا بلایای طبیعی مانند افتادن درخت و یا تگرگ  و…حتما با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و گزارش ۵٫پلیس دریافت نمایید و آن را تایید کلانتری مربوطه برسانید.

  1. از تعویض قطعات و یا بازسازی ظاهری خودرو بدون هماهنگی موسسه اکیدا خودداری کنیدو صورت وقوع نه تنها هزینه ای پرداخت نمی گردد بلکه در صورت تایید کارشناس موسسه مبنی بر تعویض و یا تعمیر قطعات و یا بازسازی ظاهری خودرو غیر اصولی بوده مستاجر ملزم به پرداخت خسارت می باشد .

۷٫چک آپ روزانه خودرو اعم از آب و روغن بر عهده مستاجر می باشد و می بایست هر گونه صدای نامتعارف و آثار خرابی را سریعا به اطلاع موسسه برسانید در غیر این صورت مستاجر  ملزم جبران خسارت وارده می باشد

 ۸٫مستاجر می بایست خود در هنگام تحویل خودرو از خودرو فیلم کامل تهیه نماید و فیلم ملاک تطبیق در زمان عودت خودرو فیلم مستاجر خواهد بود.-

  ۹٫مستاجر می بایست هنگام عودت جهت رویت سلامت خودرو حتما خودرو را کارواش شده و تمیز تحویل دهد ولو اینکه هنگام تحویل کارواش شده تحویل نگرفته باشد.

 

نمونه قرار داد اجاره خودرو بدون راننده
نمونه قرار داد اجاره خودرو بدون راننده
نمونه قرار داد اجاره خودرو بدون راننده
نمونه قرار داد اجاره خودرو بدون راننده
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *