نگاهی به کارخانه‌ جدید تولید پیشرانه‌ 8 سیلندر شرکت پورشه - اجاره خودرو طباطبایی

نگاهی به کارخانه‌ جدید تولید پیشرانه‌ ۸ سیلندر شرکت پورشه

پورشه به‌ تازگی کارخانه‌ی جدیدی را برای تولید پیشرانه‌های ۸ سیلندر خود تاسیس کرده است. این کارخانه‌ی مجهز و پیشرفته نشان‌دهنده‌ی تمرکز بیش از پیش شرکت پورشه بر روی پیشرانه‌های تولیدی خود است.

جدیدترین کارخانه ی پورشه، محلی برای تولید روزانه ی دویست پیشرانه ی ۸ سیلندر خواهد بود. این کارخانه ی جدید در همان مقر اصلی این شرکت و در شهر زوفنهاسن واقع شده است که سرمایه ای در حدود ۸۰ میلیون یورو به آن اختصاص داده شده است و از آخرین فناوری های تولید روز دنیا بهره می برد.

الیور بلوم، رئیس هیئت اجرایی شرکت پورشه می گوید:به دنبال گسترش هرچه بیشتر شایستگی های خود در حوزه ی تولید پیشرانه های جدید هستیم و این موضوع می تواند روشی برای تضمین لذت رانندگی مشتریانمان و محافظت از جایگاه شغلی آینده ی کارکنان این شرکت باشد.

از این به بعد شرکت پورشه عهده دار تولید نسل جدید پیشرانه های ۸ سیلندر برای تمامی محصولات گروه فولکس واگن خواهد بود. پیشرانه های ۴ لیتری توربوشارژر دوقلو ۵۴۲ اسب بخار بنزینی یا ۴ لیتری ۴۱۶ اسب بخار دیزلی مدل پانامرای جدید در کنار پیشرانه ی ۴ لیتری دیزلی ۴۲۹ اسب بخاری آئودی SQ7 ساخته خواهد شد.

اووه هوک، رئیس شورای عمومی و معاون رئیس هیئت نظارت شرکت پورشه در رابطه با تاسیسات جدید این شرکت می گوید:ما کارخانه ای با بهترین فناور ی های روز دنیا را برای کارکنانمان مهیا کردیم چراکه کارکنان بی نظیر و فرا کهکشانی شرکت پورشه، نقش کلیدی را در موفقیت این شرکت بازی می کنند. این کارخانه ی جدید، نشان دهنده ی تعهد ما به شهر های زوفنهاسن، اشتوتگارت، ایالت بدن -ورتمبرگ، آینده ی ساخت خودروهای اسپرت و بیشتر از همه به نیروی کار منحصر به فردمان است.

همان طور که در گزارش پیشین اشاره شد، گویا این پیشرانه آخرین پیشرانه از خانواده ی ۸ سیلندر است که از خانواده ی فولکس واگن خواهیم دید چراکه این شرکت قصد تمرکز بیشتر بر تولید خودروهای الکتریکی و هیبریدی را در درازمدت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *