نیسان روگ - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

نیسان روگ ۲۰۱۸ نقد و بررسی این خودرو

نیسان روگ

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی نیسان روگ یکی از معروف ترین Crossovers های زیرمجموعه ای ماست. ظرافت زیبایی آن یک شخصیت آرام و پرطرفدار است که در آن برخی از رقبای خود به حرکات ظریف وحشی کمک می کنند. در داخل، مسافران با یک کابین بلند و بلند و مجلل با اتاق های بیشتری برای افراد و بار محصور شده اند تا رقبای متقابل مانند Mazda CX-3 یا Chevrolet Trax. علاقه مندان به رانندگی از دینامیک رگی ورزش ناامید خواهند شد، با این حال: این کمترین ورزش نیست، با وجود آنکه نام آن نشان می دهد. در عوض، این مدل با ظاهری خوب، صاف سواری، کارآیی با کارایی بالا با ظرفیت باربری بالاتر از حد متوسط، در دسترس بودن درایو تمام چرخ و موقعیت مهم صندلی سواری عالی است. اگر این الزامات شما برای یک کراس اورکلاک کوچک جدید را نشان می دهد، احتمالا از آنچه که Rogue Sport ارائه می دهد خوشحال می شود.

چند تغییرات جزئی کمکی در سال جاری برای Rogue Sport موجود است. در SV، انتخاب بسته به اصطلاح فناوری (که قبلا به عنوان بسته SV Premium شناخته می شود) انتخاب می کند که محتوای بسته ی تمام آب و هوا را بدون هزینه اضافی به شما می دهد. گرفتش؟ تجهیزات اضافی شامل چراغ های مهمان، راه دور، صندلی های گرم و فرمان، آینه های داخلی گرم و چرخ دنده چرمی پیچیده شده است. بسته بندی Platinum بر روی ترمینال فوق العاده SL بسته شده است و محتویات آن (کنترل کروز انطباقی، هشدار راه رفتن، ترمز اضطراری خودکار و تشخیص عابر پیاده) به بسته Premium SL اضافه شده است.

 

نیسان روگ - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

نیسان روگ – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

نیسان روگ

خب، این بستگی به آن دارد که شما بپرسید. Rogue Sport یک مدل کاملا جدید برای نیسان در آمریکای شمالی بود اما خودرویی که بر اساس آن در بازار جهانی به عنوان Qashqai از سال ۲۰۱۴ عرضه شده است. این خودروی Sport خود را نه به خاطر ویژگی های رانندگی آن که به طور کلی ناخوشایند است، به دست می آورد اما جای آن را برای موقعیت آن در سری نیسان زیر سرکش بزرگتر.

بهترین ارزش استراتژی Rogue Sport این است که تراز SV Midrange، که از ۲۴٫۲۱۵ دلار به $ ۱۶۰۰ افزایش می یابد، بر اساس پایه S. برای پول اضافی، خریداران با تعدادی از ویژگی های مطلوب، از جمله:

• چرخ های آلومینیومی ۱۷ اینچی
• ورودی غیر فعال و دکمه شروع
• صندلی راننده هشت طرفه با پشتیبانی کمری

سال گذشته ما بسته All-Weather را انتخاب کردیم و این کار را دوباره انجام دادیم چون چندین سالن زیبایی مانند صندلی های گرم، فرمان گرم و راه اندازی از راه دور را برای قیمت پایین ۹۲۰ دلار اضافه می کند. Rogue Sport، به طور متوسط مجهز به تجهیزات ما آماده است تا جادهای باز را برای ۲۵،۱۳۵ دلار، فقط ۲۲۰ دلار بیشتر از سال گذشته بسازد.

موتور و انتقال :
اگر Rogue Sport بعد از عملکرد آن نامگذاری شود، آن را Rogue Relaxed نام خواهد گرفت. در حوالی شهر، در هنگام سرعت بخشیدن به سرعت بزرگراه، Sport Rogue سریعا از نفس بیرون می آید و برای بویینگ امتیاز نمی دهد.

متاسفانه، هیچ pony اضافی تحت هود از Rogue Sport برای ۲۰۱۸ پیدا نخواهد شد، بنابراین ما انتظار داریم که مدل این سال برای بازگشت عملکرد پیشین، همانند سال ۲۰۱۷ که پیش از این مورد آزمایش قرار گرفته بود، بازمی گردد.

بیایید یک چیز را از راه جلو برویم: کنگره سریعتر از یک ورزش سرکش حرکت می کند. ما ماشین تست تمام چرخ را ۱۰ ثانیه به saunter از صفر تا ۶۰ مایل در ساعت برداشت. ۲٫۰ لیتری چهار سیلندر که در زیر هود ورزشی Rogue قرار گرفته است، ۱۴۱ اسب بخار را تولید می کند و با یک تغییر خودکار اتوماتیک (CVT) هماهنگ است. CVT به موتور اجازه می دهد تا کوچکترین موتور دیزل را به rpm بالاتر برساند و سپس آن را به عنوان ماشین شتاب می دهد. در حالی که موتور می تواند بیشتر تصفیه شده، هنوز هم کلاس مناسب است، و CVT از پیش تعریف شده است که “تغییر” نقاط که حداقل قطع دوره های طولانی از سرعت بالا موتور در طول شتاب سنگین است. در اطراف شهر، ورزش سرگردان قدرت کمتری ندارد و به اندازه کافی فریبنده است که بتواند در داخل و خارج از ترافیک بدون خطر قرار گیرد.

 

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

نیسان روگ - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

نیسان روگ – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

رتبه سوخت:
آنچه که ورزش سرکش در شتاب گیری کم است این است که با اقتصاد سوخت خوب است. متاسفانه، رقبای خود، حتی کسانی که به طور کامل سریع مانند جی کیا جرات می گیرند. با این حال، در تست واقعی در جهان ما، Rogue Sport تنها متقابلا در این مسابقه است که بیش از پیش بینی EPA برآورد شده است.

بازده سوخت Rogue Sport در سال ۲۰۱۸ تغییری نخواهد کرد، زیرا EPA در رتبه بندی های خود پایدار بوده است که در مقایسه با رقابت ها بسیار ضعیف نیست. با این حال، تست ما از یک مدل ۲۰۱۷ نتایج بهتر از رقبای خود را به دست آورد، و ما پیش بینی عملکرد مشابه از ۲۰۱۸ مدل.

ما تست اقتصاد سوخت خود را در تلاش برای تکرار چگونگی اکثر مردم در بزرگراه رانندگی طراحی کرده ایم. روش ما شامل یک حلقه ۲۰۰ میلی متری در مسیر بزرگراه I-94 میشیگان می باشد. ما یک GPS با سرعت ۷۵ مایل در ساعت را نگه می داریم و از کنترل کروز تا آنجا که ممکن است، تقلید می کنیم که چگونه بسیاری از رانندگان در طی سفرهای طولانی رفتار می کنند.

نتیجه ۳۱ میلی گرم در حلقه سوخت و اقتصاد ما به اندازه کافی برای برنده شدن در این رده خوب است، به ویژه با توجه به اینکه بهتر از هر تلاقی دیگر در این مقایسه بود. Rogue Sport همچنین می تواند طولانی ترین محدوده بزرگراه ها را داشته باشد.

عملکرد و رانندگی :
دستکاری، تسریع و شتاب دادن به طور متوسط فانتزی راننده را جذب نخواهد کرد، اما کیفیت کلاسیک کلاسیک Rogue Sport و طبیعت کلاسیک تصفیه شده به مشتریان که به دنبال یک کراس اورکلاسی زیرکامپیوتری هستند که احساس بالاتری می کنند، تجدید نظر می کنند.

این خودروی اسپرتتر از مدل سال گذشته است، زیرا نیسان هیچ تغییری در موتور موتور، انتقال، تعلیق یا ترمزهای سال ۲۰۱۸ برای موتور Rogue Sport نگذاشته است. آزمایش ما از یک مدل ۲۰۱۷ که در نمودار زیر نشان داده شده است، به مدلهای ۲۰۱۸ نیز اعمال خواهد شد.

شتاب
اگر تمرکز تست تست ورزش راگ را در شهر کاملا تمرکز کنید، فکر می کنید که فکر می کنید که پاک است با این وجود، شما می توانید ۱۰۰ اسب بخار اضافی داشته باشید. چهار سیلندر ۲٫۰ لیتری و CVT قدرت کافی در شهر فراهم می کنند، اما زمانی که شتاب زرهی ورزشی را در مسیر آزمون ما به پایان رساندیم، نتایج ناامید کننده ای را نشان دادیم.

نیسان روگ

نیسان روگ - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

نیسان روگ – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

ترمز
عملکرد ترمز به سمت پشتی آزمایش شده در اینجا، و پدال ترمز رژه ورزش نیز دارای شخصیت خشن است. فاصله توقف ۱۸۰ فوت در آزمایش ۷۰ مگاوات-صفر، در مقایسه با خودروی شبیه به ۱۶۴ پایی که شبیه به خودروی شورلت است، کاملا مخالف است.

امتیازات داخلی:
عجیب و غریب، نیسان روگ، یک موضوع طراحی کیتچی را برای چیزهای کلاسیک و بی انتها ترجیح می دهد. مسافران فضای مورد نیاز خود را پیدا خواهند کرد و صندلی ها را می سوزانند، اما Sport Rogue دارای امکانات استاندارد مانند پورت های شارژ عقب برای دستگاه های تلفن همراه نیست.

انتخاب بسته فناوری (برای ۲۴۲۰ دلار، اضافه کردن ناوبری با تشخیص صدا، مانیتور ۳۶۰ درجه در اطراف نمایش، صفحه نمایش ۷ اینچی صفحه نمایش لمسی، نظارت روی نقطه ضعف و زنگ هشدار متقاطع عقب) در SV trim به طور خودکار اضافه می کند محتویات بسته تمام آب و هوا (ارزش ۹۲۰ دلار) و صندوق عقب خودرو SV را با صندلی های جلو و جلو، یک فرمان گرم و یک دستگیره شیب دار چرمی در میان تعدادی از پیشرفت های بیرونی قرار می دهد. به غیر از این تغییر، بقیه قسمت داخلی Rogue Sport در ۲۰۱۸ باقی خواهند ماند.

 

مقایسه فضای داخلی
صندلی های جلو صندلی با سقف فراوان و اتاق سرسبز در ورزشگاه Rogue درمان می شوند؛ مسافران عقب صندلی به اندازه خوش شانسی نیستند، اما هنوز هم به اندازه کافی برای بزرگسالان وجود دارد که بتوانند درایو طولانی خود را راحت کنند.

ویژگی های داخلی
در این بخش سرگرم کننده، اکثر رقبا دارای نشانه های طراحی جوان هستند، اما با نتایج مخلوط شده. از سوی دیگر، Rogue Sport طول می کشد تا جاده های بزرگی را انتخاب کند، برای کابین بالغ و به خوبی ساخته شده است که باید بیشتر مورد توجه مخاطبان گسترده قرار گیرد. طراحی داخلی ساده و خوش تیپ موقعیت خوبی برای رانندگی و کنترل آسان برای استفاده را ارائه می دهد. کرسی های جلو و عقب به همان اندازه راحت و راحت هستند و به نظر می رسد به شکل کامل برای پشت بام اندازه بزرگسالان است. بالا مشخصات داخلی SL به راحتی منصوب شده و شگفت آور لوکس است. مسافران عقب صندلی توسط کمبود USB و یا پورت های شارژ برای دستگاه های تلفن همراه شگفت زده نخواهند شد: آب قبل از خروج و یا شما باید برای استفاده از پورت USB تنها در جلو رقابت کنید. برای ۸۰ دلار، فروشنده Nissan شما می تواند دو پورت شارژ USB را در پشت کنسول مرکزی نصب کند اگر شما به آنها نیاز دارید.

 

نیسان روگ - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

نیسان روگ – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

سطح صدا داخلی
کابین های مدرن کار بسیار خوبی در برابر اصطکاک مسافران از سر و صدای محیط انجام می دهند، اما هیچکدام نمی توانند به طور کامل از صدای شدید باد و هواپیمای بدون سرنشین صدای تایر استفاده کنند. برای اندازه گیری سطح فشار صدا در داخل کشور، ما از یک سنج سنج سنج Brüel & Kjær Type 2250-L استفاده می کنیم که در وسط ردیف اول صندلی ها در گوشه راننده قرار دارد. این دستگاه به طور خودکار ۱۵ ثانیه صدا را در دسی بل وزن با وزن A (dBA) می گیرد، در حالی که ماشین آزمایشی در ۷۰ مایل در ساعت است. (A-weighting یک استاندارد صنعتی است که قرائت های دایبل را تنظیم می کند تا بتوانند منعکس کنند که چگونه گوش انسان صدای فرکانس های مختلف را می شنوید.) ما دو اندازه گیری و نتایج متوسط ​​را انجام می دهیم. ما همچنین با دروغ سنجهای اطلاعات مبتنی بر GPS ما را برای اشتباهات سرعت سنج درست می کنیم. شایان ذکر است که دسی بل یک واحد لگاریتمی است، بنابراین امتیاز ۴۰ دسیبل دو برابر فشار صدا ۲۰ دسیبل نیست؛ فشار ۱۰ برابر فشار صدا است. افزایش شش دسیبل فشار تقریبا دو برابر شده است.

امتیاز ایمنی و رانندگی:

از آنجایی که فقط یک تست جزئی از تست تصادف برای Rogue Sport انجام شده است، ما نمیتوانیم رتبه ای در این رده ارائه دهیم. ویژگی های ایمنی فعال در دسترس هستند، اما آماده باشند تا برخی از سکه های جدی را در یک مثال کامل بارگذاری کنند.

سال گذشته بسته SL Platinum که مجموعه ای از ویژگی های ایمنی فعال Nissan را اضافه کرد – کنترل کروز انطباقی، ترمز اضطراری خودکار، هشدار راه خروج خط و بیشتر – قطع شده است. در عوض، تمام این ویژگی ها به بسته Premium SL منتقل شده اند.

 

نیسان روگ - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

نیسان روگ – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

نتایج آزمون تصادف
اداره ایمنی ترافیک شهری ملی (NHTSA) و موسسه مستقل غیر انتفاعی بیمه ایمنی بزرگراه (IIHS) وسایل نقلیه را برای آسیب دیدگی در ایالات متحده ارزیابی می کنند. NHTSA خودروها را از پنج ستاره رتبه بندی می کند. IIHS با استفاده از مجموعه ای متفاوت از تست ها، اتومبیل های کلاس را در مقیاس خوب به ضعیف می پردازد و وسایل نقلیه ای را که بهترین عملکرد را در سراسر آزمون هایشان با بهترین ایمنی انتخاب و یا ایمنی بالا انتخاب می کند + جایزه می گیرد، که دوم از آن مستلزم برخورد خودکار سیستم شکستگی خوب عمل می کند.

NHTSA تا کنون تست ورزشی Rogue را امتحان نکرده است و تست IIHS ناقص است و تنها با تاخیر جانبی، همپوشانی متوسط و تست های همپوشانی کوچک راننده تا کنون قابل بررسی است.

 

پایان مقاله / نیسان روگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *