اجاره خودرو - اجاره ماشین

نیسان مورانو ۲۰۱۸ ویژگی های استاندارد بیشتری را به دست می آورد

نیسان مورانو ۲۰۱۸

به گزارش اجاره خودرو نیسان به تازگی  و با بعضی از فن آوری های جدید، اطلاعات دقیق خود را برای ۲۰۱۸ Murano SUV منتشر کرده است. با قیمت اولیه ۳۰۵۵۰ دلار،  ۸۱۰ دلار گران تر از مدل ۲۰۱۷ است – اما با ویژگی های زیادی ایجاد کرده است که ارزش آن را به ابتکار اضافه می کند.

نیسان مورانو ۲۰۱۸

نیسان مورانو ۲۰۱۸

ترمزهای اضطراری خودکار و اخطار برخورد هوشمند جلو در حال حاضر استاندارد در تمام نمرات گرفته است. این دو ویژگی قبلا در سطوح تراز بالاتر و یا به عنوان یک گزینه در دسترس بودند. هشدار ناگهانی کوه و هشدار ترافیکی عبور مجدد نیز به استاندارد درجه SV اضافه شده است، در حالی که کنترل هوشمند کنترل کروز در حال حاضر استاندارد در درجه SL و SV Premium Pacakge است.

 

نیسان مورانو ۲۰۱۸

اجاره خودرو و اجاره ماشین

در کابین، طراحی یک کنسول مرکز جدید باعث می شود ذخیره سازی و دسترسی حتی ساده تر شود. NissanConnect با ناوبری از طریق صفحه نمایش رنگی هشت اینچی با کنترل چند لمسی مدیریت می شود. ویژگی هایی نظیر SiriusXM در تمامی کلاسها (با پرداخت مشترک، البته) همانند Apple CarPlay و Android Auto نیز می باشد.

در خارج از منزل، یک دروازه قدرت برقی حرکتی در حال حاضر استاندارد بر روی نمرات SL و پلاتین می آید. این دو همچنین دارای یک پانل استاندارد دوگانه پانل می باشند، در حالی که SL یک بسته پلاستیکی در دسترس می باشد. همان چهار نمره از سال ۲۰۱۷ Murano؛ S، SV، SL و Platinum. در اینجا چگونگی ساختار قیمت گذاری برای هر چهار، با گزینه های هر دو چرخ جلو و چرخش در دسترس است:

قــــیــــمــــت
Murano S FWD$۳۰,۵۵۰ USD
Murano SV FWD$۳۳,۸۵۰ USD
Murano SL FWD$۳۸,۲۵۰ USD
Murano Platinum FWD$۴۱,۹۸۰ USD
Murano S AWD$۳۲,۱۵۰ USD

Murano SV AWD

$۳۵,۴۵۰ USD
Murano SL AWD$۳۹,۸۵۰ USD
Murano Platinum AWD$۴۳,۵۸۰ USD

حتی با تمام این تجهیزات استاندارد اضافه شده، انتظار نمی رود که هیچ تغییری تحت پوشش قرار گیرد. این همان ۳٫۵ لیتری V6 تولید ۲۶۰ اسب بخار (۱۹۳ کیلووات) و بازگرداندن ۲۱ شهر / ۲۸ بزرگراه قابل اعتماد در هر گالن است. Murano در هر دو درایو جلو و در دسترس است

اجاره خودرو در تهران

نیسان مورانو ۲۰۱۸

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *