هنسی ونوم اف ۵-اجاره خودرو-اجاره ماشین

هنسی ونوم اف ۵ رونمایی شد

هنسی ونوم اف ۵

هنسی ونوم F5 که به طور مختصر طراحی بدنه این خودرو را نشان می‌داد، این تیونر با رندری جدید برای برانگیختن گمانه‌زنی‌ها درباره کابین هایپرکار خود بازگشته است. ما تنها می‌توانیم بخشی از داشبورد را ببینیم و به نظر می‌رسد که هنسی از فیبر کربن برای کاهش وزن حداکثری محصول جدید خود استفاده کرده است. سه ورودی هوای گرد روی داشبورد از نظر ظاهر و طراحی مشابه سه خروجی اگزوز خودرو بوده و احساس می‌کنیم که این موضوعی اتفاقی نیست.

هنسی ونوم اف 5

هنسی ونوم اف ۵

تصویر جدید همچنین صفحه لمسی بزرگ ونوم F5 را بدون هیچ دکمه فیزیکی در اطراف خود نشان می‌دهد. به نظر می‌رسد این صفحه‌نمایش در بخش پایین داشبورد قرار گرفته اما این موضوع احتمالاً برای خریداران هایپرکاری که شاید سقف سرعت ۴۸۰ کیلومتر در ساعت را رد کند مهم نخواهد بود.

هنسی ونوم اف 5
به خاطر اینکه تصویر منتشر شده کیفیت بالایی ندارد نمی‌توانیم نوشته کنار F5 را در سمت راست و بالای صفحه‌نمایش بخوانیم. در بخش پایینی سمت راست صفحه‌نمایش نوشته AAA به اسپویلر فیبر کربنی جلو متصل شده بنابراین شاید این سه حرف نشان دهنده سیستمی آئرودینامیکی باشد.

هنسی ونوم اف 5
با دقت بیشتر در تصویر منتشر شده می‌توان متوجه پدال شیفترهای پشت فرمان شد. دیگر ویژگی‌های مشهود عبارت‌اند از سطوح چرمی زرد با دوخت‌های سفید در بخش پایینی پانل درب‌ها و همچنین بخش بالایی داشبورد. جایگاه استراحت پا نیز آلیاژی است.

هایپرکار کاملاً جدید هنسی ونوم F5 در اول نوامبر و در SEMA معرفی خواهد شد و انتظار می‌رود خروجی آن بیش از قدرت ۱۴۵۱ اسب بخاری ونوم GT باشد تا بدین ترتیب شاید سریع‌ترین خودروی جاده‌ای متولد شود…

شرایط اجاره خودرو

شرایط و مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو بدون راننده اتباع ایرانی

 1. یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو
 2. کارت شناسایی معتبر
 3. گواهینامه
 4. “فقط و فقط” یکی از موارد ذیل:
  1. هفت تا ده درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)
  2. سند ملکی به نام متقاضی
  3. توقف خودروی شخصی متقاضی در پارکینگ عمومی و تحویل سند آن به شرکت
 
 

شرایط و مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو بدون راننده اتباع خارجی

 1. کارت شناسایی معتبر
 2. ویزا و پاسپورت متقاضی
 3. تصویر بلیط رفت و برگشت متقاضی
 4. گواهینامه
 5. هفت تا ده درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (به ریال و یا سایر ارزهای خارجی) (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *