هوندا NSX - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هوندا NSX - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

هوندا NSX : نقد بررسی

هوندا NSX

نام: HKZ286
خودرو: ۱۹۹۱ هوندا NSX
از تاریخ: مه ۲۰۱۵ متعلق به خود است
قبلا متعلق به: بسیاری از نیسان میکروس، تویوتا استارلت GT توربو، نیسان S14a 200SX، تویوتا Celica T-Sport

به گزارش اجاره خودرو “علیرغم محبوبیت فولکلور، این ها به طور متوسط هوندا شما نیستند، آنها ممکن است قابلیت اعتماد به نفس این را داشته باشند، اما این اساسا جایی است که متوقف می شود. اول و مهمتر از همه، قطعات می توانند گران باشند، نه لزوما از هوندا، اما از ماشین شکسته می شوند. قطعات هزینه های پنی دوم از دیگر اتومبیل های ژاپنی (حتی Skylines) تقاضای حق بیمه های بزرگی در کلاه های مختلف صاحبان خودرو و eBay می شود. این به این دلیل است که به نظر می رسد که اتومبیل ها در ابتدا گران هستند (به عنوان خرید، حتی به عنوان برنده ها) و آنها نسبتا کمی از آنها استفاده می شود. با این حال، شما باید کمی صبر کنید تا کمی کوچکتر از پلاستیک با توجه به یک مالک قبلی مشتاق شکستن برگه های نصب شود.

هوندا NSX - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هوندا NSX – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

“باز هم، با وجود آنچه که دیگران می گویند، آن را به عنوان Accord یا Legend مادربزرگ خود به راحتی رانندگی نمی کند. این همانطور که می تواند باشد، کم بودن، وسیع، متوسط و چرخ دنده عقب است، اما یک چرخ دستی خرید نیست “

چیزهایی که من عاشقشونم :
“رویداد آن رانندگی آن، در حالی که گاهی اوقات درد هنگام رفت و آمد، لذت می برد زمانی که شما فقط می خواهید برای رانندگی بروید. این جایی است که من تمایل به توافق با مردم است. با داشتن همیشه ۹۰ ماشین ژاپنی متعلق، دیدگاه من کمی چرخدنده است، اما بسیار، بسیار مکانیکی است. هدایت دستی سنگین است (من یک چرخ فرمان کوچکتر، تایرهای بسیار بزرگتر و بازوهای نازک را دارد) اما فقط زمانی که در حال حرکت است، قابل توجه است؛ در حالی که فشار دادن آن واقعا به تجربه اضافه می کند. در حالی که من شما را با کلیشه خسته نمی کنم، واقعا فوق العاده است.

“به همان شیوه صدای یک تفنگ پیچیده به خصوص در خارج از چارچوب آن لذت بخش نیست، موتور به طور خاص موسیقی نیست. با این حال، باعث می شود صدایی که انتظار می رود یک مهندس لذت ببرید (و من، خیلی خیلی ) و احتمالا به خوبی به عنوان یک V6 می شود.

اجاره ماشین

هوندا NSX - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هوندا NSX – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

موقعیت صندلی یکی از بهترین تجربه های من است. دیدگاه از جلو و طرف (عقب هنوز هم مانند بسیاری از اتومبیل های نیمه مجهز به موتور میچرخد) و موقعیت پدالها همانطور که می توانم تصور کنم، نزدیک به کامل است (تجربه من با اتومبیل، مغز من و در نتیجه تخیل من، بسیار کوچک است).

“در حال کار بر روی آن نیز نسبتا آسان است. اطلاعات فراوانی از جمله کتابچه کارگاه آموزشی وجود دارد، به طوری که صاحبان آن در این خصوص خراب شده اند. در مقایسه، تلاش برای برداشت برخی ارقام گشتاور پیچ برای یک دوست E46 M3 تقریبا دردناک به علت کمبود اطلاعات موجود است. “

چیزهایی که من متنفرم:
“قبل از شروع من، متوجه می شوم که در مورد مشکلات خود را با سوپروایزر (اگر به آن اشاره می کنید)، اشتباه ترین” مشکلات غنی “است، اما شما از شما خواسته بود …

“این واقعیت است که شما نمی توانید هر گونه قطعه ای از ادبیات را در ماشین بدون Senna ذکر شده بخوانید. این تقصیر روزنامه نگاری تنبل است به جای گناه فرد، با این حال احساس می کنم نام مشهور دیگران (شاید هوندا) را نفوذ و ممکن است کسانی که چند مایل بیشتر، Satoru Nakajima و Bobby Rahal را به عنوان یک زن و شوهر نامیدند، مشخص نیست. بدون تردید او تا به حال نفوذ و مهم بود، اما نه بیشتر از هر کس دیگری.

“واقعیت این است که به طور فزاینده صفر به اشتراک گذاری بین اتومبیل های دیگر وجود دارد. من بیشتر از من جدا (از آنجا که من دوست دارم چیزهای جدا، نه به این دلیل که لازم بود) و تا کنون یک واشر که متناسب با دیگر Hondas (یک VTEC، اگر شما باید بدانید).
“این موضوع تمایل دارد توجه خود را جلب کند که به این معنا است که مردم را خوشحال می کند، اما واقعا فنجان چای من نیست (به عنوان خوانده شده: در یک موقعیت جنین کورک زدن و ناخودآگاه گریه می کند تا مردم از انحراف بیفتند).

کرایه ماشین

هوندا NSX - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هوندا NSX – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

هوندا NSX

“احساس پدال کلاچ مبهم است؛ من حتی به پدال Type R ارتقا دادم و شلنگ سیلندر کمتر از دمنده را ارتقا دادم، اما هنوز هم فوق العاده نیست”.

هزینه ها:
“شما می توانید به همان اندازه که شما می خواهید دیوانه شده اید. در اکثر موارد، اقلام استاندارد خدمات بسیار ارزان هستند. چیزهایی مانند فیلترهای هوای، فیلترهای روغن، فیلترهای سوخت و غیره بیشتر از هر خودروی ۹۰ ساله ژاپنی است. بسیاری از قطعات جایگزینی پس از فروش برای چیزهایی مانند سنسورهای اکسیژن و غیره که به قیمت مناسب هستند.در مواردی که تمایل به گران بودن یا زمان مصرف را دارند، گسل های مرتبط با سن (معدن اکنون بیش از ۲۵ سال سن دارد) چیزهایی مانند شلنگ های خنک کننده ۲۴ ماشین من وجود دارد)، مخزن رادیاتور و هدر پس از یک عمر خدمات وفادار از بین می رود. من تمام کارهای خود را تا کنون انجام داده ام، اما من برای ۲۵۰۰ پوند برای تازه سازی سیستم خنک کننده و زمان بندی کمربند. اگر شما می خواهید برای رفتن بیشتر، Kaz از NSXCB ارائه می دهد خدمات تازه کردن موتور، که فوق العاده دقیق و وقت گیر است، به همین دلیل هزینه بیشتر.

“اگر میخواهید یک کلاچ نصب شده باشد، آنها تمایل دارند ۱،۲۰۰ یورو از هوندا خریداری کنند. این یک سهام دوقلو است، بنابراین میتواند چیزی را تحریم کند، اما تحرک اجباری واقعا (هرچند مردم حتی OEM را بر روی سوپرشارژرها اجرا میکنند، پس چطور میتوانم بدانم؟ )

“قطعات و اصلاحات عملکرد بسیار گران هستند، اگر از ماشینهای معمول اصلاح شده مانند من (۲۰۰SX، Supras و غیره) استفاده می کنید، ممکن است در یک شوک باشید. اگر از پورشه و نیسان GT-R استفاده می کنید، سپس من تصور می کنم آن را در پاره. “

اجاره ماشین تهران

هوندا NSX - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هوندا NSX – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

“در هیچ کجای واقعی این یک ماشین A-to-A برای من است، بنابراین مسافت پیمایشی بسیار کم است، من دوست دارم آن را ببرم، اما من همچنین دوست دارم که روی آن کار کنم. این در کنار واقعیت من دوست ندارم آن را در باران (من می دانم که مقدس است) زیرا هرگز آن را به عنوان یک سقوط در کل زندگی اش مشاهده نمی شود، بدان معنی است که زمان بیشتری را صرف نگاه کردن به آن از زیر و خارج از جلوی شیشه جلو می اندازم. خیلی وحشتناک در رانندگی است، بنابراین من در حال حاضر که راه را ادامه دهید! “

 

 

 

با توجه به نوسانات ارزی و متعاقبا نوسانات قیمت خودرو برای استعلام قیمت لطفا تماس بگیرید!

09121010200

021-22000100

09121010300

021-33000100

09121010900

021-77000100

# تصویر خودرو مدل رنگ روزانه ماهیانه
1 اجاره خودرو پورشه باکستر مازراتی گرن کبریو 2012 مشکی تماس بگیرید تماس بگیرید
2 اجاره خودرو پورشه پانامرا پورشه پانامرا 2010-2012 قهوه ایی تماس بگیرید تماس بگیرید
3 اجاره خودرو پورشه باکستر پورشه باکستر 2012 مشکی تماس بگیرید تماس بگیرید
4 اجاره خودرو بنز E350 کروک بنز E350 کروک 2013 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
5 اجاره خودرو بنز E250 بنز E250 2014 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
6 اجاره خودرو بنز CLS بنز CLS 2008 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
7 اجاره خودرو بی ام و 428 کروک بی ام و 428 کروک 2016 آبی تماس بگیرید تماس بگیرید
8 اجاره خودرو بی ام و X6 بی ام و X6 2011 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
9 اجاره خودرو بی ام و X4 بی ام و X4 2015 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
10 اجاره خودرو بی ام و 220 بی ام و 220 2017 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
11 اجاره خودرو بی ام و 328 بی ام و 328 2017 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
12 اجاره خودرو فولکس تیگوان فولکس تیگوان 2018 مشکی تماس بگیرید تماس بگیرید
13 اجاره خودرو کیا سورنتو نبو کیا سورنتو نبو 2016 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
14 اجاره خودرو کیا اسپورتیج QL کیا اسپورتیج QL 2017 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
15 اجاره خودرو کیا اپتیما حی تی لاین کیا اپتیما حی تی لاین 2016-2018 سفید , مشکی تماس بگیرید تماس بگیرید
16 اجاره خودرو کیا اسپورتیج سراتو آپشنال 1398 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
17 اجاره خودرو کیا سراتو نیو کیا سراتو نیو 2016 سفید , مشکی تماس بگیرید تماس بگیرید
18 اجاره خودرو کیا پیکانتو کیا پیکانتو 2015 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
19 اجاره خودرو هیوندای توسان نیو هیوندای توسان نیو 2016 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
20 اجاره خودرو هیوندای سوناتا YF هیوندای سوناتا YF 2014 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
21 اجاره خودرو هیوندای ولستر هیوندای ولستر 2016 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
22 اجاره خودرو هیوندای النترا هیوندای النترا 2014 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
23 اجاره خودرو برلیانس H320 برلیانس H320 1397 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
24 اجاره خودرو دانگ فنک اچ سی کراس دانگ فنک اچ سی کراس 1397 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
25 اجاره خودرو پژو پارس پژو 206 1397 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
26 اجاره خودرو پژو 206 پژو پارس 1397 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *