هوندا S800
هوندا S800

هوندا S800 معرفی و نقد این خودرو

هوندا S800

هنگامی که شما در مورد یک ماشین نادر که به نظر می رسد حراج تصاویری از Ferraris و لامبورگینی به نظر می رسد رقص در سر شما می شنوید. به ندرت، اگر تا کنون، ذهن شما یک تصویر از هوندا را به تصویر می کشد، اما باید. این یکشنبه، ۴ نوامبر، هوندا S800 مسابقه ای بسیار نادر است که در سراسر بلوک حراج قرار دارد. این یکی از دو تا کنون ساخته شده است و ارزش تخمینی آن ۷۵،۰۰۰ یورو (۸۵،۴۶۲ دلار در نرخ ارز فعلی) به ۹۵،۰۰۰ یورو (۱۰۸،۲۵۲ دلار) است. چه کسی فکر می کرد یک هوندا چهار سیلندر حقیقتا یک روز ارزش فوق العاده ای داشته باشد.

اجاره خودرو بدون راننده

هوندا S800
هوندا S800

طبق گفته سیلودرو، دو مدل هوندا S800 مسابقه از هوندا فرانسه در سال ۱۹۶۷ به دست آمد. این خودرو در نمایشگاه پاریس افتتاح شد. بر اساس هوندا S800، مسابقه S800 مسابقه موتور چهار سیلندر را به نمایش گذاشت که شامل یک دوربین پیشرفته دو سر بالایی و یک خط قرمز ۸،۵۰۰ دور در دقیقه بود و توان ۲۰ اسب بخار را به ۹۰ ضربه زد. هوندا S800 را در سال ۱۹۶۵ عرضه کرد. S800 Racing ظاهر شد، هوندا یک درایو شفت و یک محور عقب زندگی اضافه کرد. “گیربکس ۵ سرعته تمام سینکرومش سگل” قدرت را به دیفرانسیل لغزش محدود.

هوندا S800
هوندا S800

هوندا فرانسه مسابقه S800 را که در سال ۱۹۶۹ برای آلفرد بولمن در سال ۱۹۶۹ دیده می شد به فروش رساند و به طور منظم ماشین را به نمایش گذاشت. این خودروها طی سالیان متمادی با صاحب فعلی، خودروی خود را در وضعیت تقریبا اصلی قرار داده است. علاوه بر ماشین، صاحب جدید نیز یک موتور رقابتی کامل برای وسیله نقلیه دریافت خواهد کرد.

صدها سنگهای پنهان در جامعه خودرو مانند هوندا S800 مسابقه وجود دارد. اغلب در مورد کلاسیک ها، اتومبیل های آمریکایی، اتومبیل های ورزشی عجیب و غریب و مارک های لوکس اروپا بیشتر توجه می کنند. اما سایر خودروسازان نیز مدل های منحصر به فرد، ورزشی و منحصر به فرد را توسعه دادند که اغلب آنها را به رسمیت نمی شناختند زیرا آنها از یک موتور V8 gas-guzzling یا یک اسب پرشور در هود استفاده نکردند.

کرایه ماشین

هوندا S800
هوندا S800

هوندا S800 مسابقه برای یکشنبه، ۴ نوامبر از طریق Artcurial برگزار خواهد شد.

 

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *