هیوندای نکسو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هیوندای نکسو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

هیوندای نکسو FCEV 2018 در اوایل رانندگی بررسی: هیدروژن v2.0

هیوندای نکسو

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی این درایو اولیه در Nexo اولین بار نیست که ما یک Hyundai SUV را تجربه کردیم. شرکت کره ای از سال ۲۰۱۵ به فروش می رساند ix35 مجهز به یک موتور الکتریکی با باتری الکتریکی است که این اولین خودروی سلول سوختی است که در تولید اصلی تولید شده است. این هزینه ۵۳٫ ۱۰۵ دلار بود و به همین ترتیب، فروش کمی دشوار بود.

با این حال، ماشین جدید نه تنها ix35 با موتور احتراق سنتی شلاق زده شده است و فضای بوت به شدت توسط مخازن H2 مانع شده است. این یک مدل سفارشی است که هیوندای انتظار دارد تا هزاران نفر را به فروش برساند – درست زمانی که زیرساخت پرکننده وجود دارد.

 

هیوندای نکسو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هیوندای نکسو – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

و این ممکن است به همان اندازه که شما فکر می کنید، نباشد، با چندین حوزه و ملل که در سال های آینده صدها امکانات شارژر هیدروژنی را ایجاد خواهند کرد، از جمله آلمان، ژاپن و البته کالیفرنیا.

محصولات فعلی انگلستان هنوز قابل ذکر نیست، اما اشتیاق – با کمک مالی از گروه های سازمان های صنعتی چند ملیتی مانند خودروسازان و بنگاه های سوختی – به سرعت در حال افزایش این واحدها است.

با توجه به ۷۰۰ بار فشار، Nexo سه تایی از مخازن ۵۲ لیتری را در ۵ دقیقه از خالی پر خواهد کرد. کدام نوع از EVs های معمولی را در این زمینه کم رنگ می کند؟

برای صادق بودن، احتمالا هیدروژن الکتریکی منبع انرژی آینده است. این باعث می شود یک مورد عالی برای خود در Nexo، با انتشار گازهای خروجی صفر (هر چند ما کاملا با انرژی بخشی از انرژی پایدار هنوز …)، محدوده حداکثر تئوری از ۳۷۰ مایل بین سفر به کسانی که به احتمال زیاد مرغ – ایستگاه های پرورش هیدرو دندان، و امکانات برای پاک کردن ذرات از هوا به عنوان شما درایو.

درست است. Nexo در واقع محیط محیط اطراف ماشین را پاک می کند، از بین بردن گرد و غبار و سایر آلودگی هوا در آن زمان در طول مسیر. این فقط هوا تمیز را منتشر می کند. اما پس از آن ix35 … فقط کمی نزدیک به عنوان کارآمد. هیوندای این جدیدترین ترمینال سلول سوختی را به اندازه یک موتور بزرگتر احتراق داخلی با ابعاد و وزن مشابهی به کار می برد، بنابراین قابل اندازه گیری است …

این که آیا این ماشین به طور خاص آینده است یا نه، سوال دیگری است به طور کامل. طراحی آن هوا و هوا را بین آن و دیگر مدل های هیوندای قرار می دهد، اما بدون اینکه کاملا به عنوان Mirai به نظر برسد.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

هیوندای نکسو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هیوندای نکسو – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

واقعیت این است که یک SUV آن را یک مزیت دوستانه خانوادگی می داند که ملزم به تجدید نظر در مورد افراد بیشتری نسبت به موارد خاص تویوتا است.

با این حال، خطوط هوشیارانه خود را هنوز هم به نظر می رسد مدرن و آینده دار، بلافاصله قرار دادن سر و شانه Nexo بالای ix35 – و همه دیگر هیونداها به روز، به رغم – در سهم مطلوب.

در داخل آن یک مسئله مشابه است، با یک صفحه نمایش ۱۲٫۳ اینچی جدید، جادوی مکان در تار و خوشه ابزار ابزار دیجیتال برای نمایش تمام پارامترهای رانندگی خود را. حتی یک سیستم کورسپوت وجود دارد که به طور خودکار خروجی یک دوربین عقب (واقع در هر آینه درب) را نمایش می دهد و هنگامی که شما نشان می دهد، مسیری را که می خواهید حرکت می کند را نشان می دهد. ما آرزو می کنیم همه ماشین های هیوندای این جالب بود. علیرغم این واقعیت است که دقیقا همان جایی که اتومبیلها در اطراف شما در اولین ارزیابی میباشند، دشوار است.

استفاده لیبرال از مواد پایدار در آنجا وجود دارد – نیشکر، بامبو – اما شما بلافاصله آن را نمی دانید. در عوض، آن کمی از یک لکه نرم لمس و سخت تر و شکننده تر سطوح است که لزوما به نظر می رسد که آنها متعلق به یکدیگر نیست.

و اگر طرفدار مینیمالیسم سوئدی هستید، امروز در ولوو پیدا خواهید کرد، کابین دکمه های نکسو ممکن است کمی بعد از بازرسی اول به نظر برسد. لحظه ای فکر کنید که در مورد آن فکر می کنید، و ما فکر می کنیم که نقطه تماس واقعی واقعی را به جای تکیه بر یک صفحه نمایش لمسی که اغلب غیرمعقول است، انجام می دهید. سادگی شگفت انگیز آن را با توجه به آنچه که در زیر کلاه و در بوت وجود دارد. آنها بهتر از رنگ دیگری به نظر می رسند، هر چند …

مطمئنا، این موها را درهم می شکند، اما بعدا با تمام این کیت ها و محرک های جدید، ما را شگفت زده خواهد کرد اگر Nexo در بازار به قیمت بسیار پایین تر از Mirai قرار داشته باشد، بنابراین پایان دادن به سرزمین مهم است. هیچ نشانه ای در مورد قیمت گذاری در این نقطه وجود ندارد – تنها نشان دهنده ای از هیوندای رئیس Eco Cars است که امیدوار است گران تر از ix35 باشد – اما این یک جهش غیر قابل انکار برای طراحی هیوندای در داخل و خارج است.

 

هیوندای نکسو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هیوندای نکسو – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

هیوندای نکسو

بهترین روش برای توصیف آن کاربر پسند است. تنظیم کردن یک سوال فشار دادن پدال ترمز و انتخاب دکمه D است. هیچ مشکلی برای صحبت کردن وجود ندارد، بنابراین شما همچنین R را به عقب برگردانید، P برای ادامه دادن و N به freeroll.

این یک تجربه آرام آرام در سرعت های پایین است، اما هر ارزیابی سریعتر از ۴۰ مایل در ساعت و یا اینکه توسط سطوح ضعیف جاده ها و ناامید کننده ای ناوبری صوتی و سیستم های هشدار دهنده مانع شده است – هر دو مسائل که در تجربه ما آن را از کره به بزرگراه های اروپا نمی کند.

دست زدن خیلی برای نوشتن در خانه نیست، با احساس تعلیق نرم مانند آن است که سفر تقریبا بی نهایت و فرمان با ارتباط کمتر از یک راهب خجالتی Trappist با گلو درد.

اما به اندازه کافی در بزرگراه سوار می شود، و برخی از تکنولوژی کمک راننده آن را درست در بالای کلاس قرار می دهد. Nexo، همانطور که متوجه شدیم، خود را کاملا قانع کننده در مسیرهای آرام چند لاغری، با نگهداری فعال فعال (در دسترس تا ۹۳ مایل در ساعت) و احساسات کروز سازگار، فوق العاده خوب، رانندگی می کند. این پیکربندی شده است برای کار با راننده، به جای مبارزه علیه شما تمام وقت که ما در برخی از خودروهای سمت راست رقیب را تجربه کرده است.

ما باید مبل را با این واقعیت که ما فقط یک صد مایل یا بیشتر انجام داده ایم و در شبکه جاده کره با فرمان در طرف دیگر ماشین. تنظیم برای چپ هنوز آزمایش نشده است.

در واقع این نیمه بد نیست کمترین مقدار بوت از آن میتواند جایگزینی سه مخزن H2 carbonfibre باشد، اما ظرفیت آن ۴۷۱ لیتر است که از اکثر hatchbacks بزرگتر است.

چهار بزرگسالان به راحتی می توانند، اما پنج برای ما خیلی دنج است.

هرچند که صندلی های جلو قابل توجهی پیدا کردیم. آنها چرمی بزرگ و قابل تنظیم با استفاده از حرارت و خنک کننده هستند و حس گرانی بیشتری نسبت به انتظار ما دارند.

یک نکته نهایتا در اینجا باز کردن سقف کوره معمولی است که در جهان سقفهای شیشه ای پانورامیک به نظر می رسد بی نظیر کوچک است. یک نکته کوچک، اما به یاد داشته باشید که ما احتمالا قیمت گذاری درست قیمت گذاری را در اینجا خواهیم داشت.

Nexo یک تلاش معتبر از Hyundai در یک ماشین اصلی هیدروژن است، اما اشکال اصلی آن هزینه هزینه است. سخنگوی شرکت نمی تواند در جایی که آن را در بازار نشسته است، اما منصفانه است انتظار می رود این هزینه به همان اندازه، و اگر نه بیشتر از £ ۶۶k Mirai. بعد از همه، عملی تر و یک SUV است – یک بدن سبک تمام خانواده می تواند پشت سر بگذارد.

 

هیوندای نکسو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هیوندای نکسو – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

این چیزی است که این Hyundai را به نظر می رسد، اما پس از آن هیچ راز این شرکت علاقه مند به شمع در حق بیمه است. با استفاده از وسیله نقلیه به عنوان غیر معمول، عملی و در بعضی موارد استفاده به عنوان ارزان برای اجرا، می تواند راه سریع تر برای خودروهای سلول سوختی سریع تر از ما فکر کند.

مشخصات
قیمت جدید: £ ۰
فروش در انگلستان: ژانویه ۲۰۱۹
موتور: هیدروژن سوخت سلول تغذیه باتری و / یا موتور الکتریکی، ۱۵۲ اسب بخار @ ۳۰۰۰rpm، ۲۹۱lb فوت @ ۰rpm
انتقال: انتقال یک سرعته، درایو جلو
عملکرد: ۹٫۲ ثانیه ۰-۶۲mph، ۱۱۱mph، ۹۳٫۷km / kg، ۰g / km CO2
وزن / ماده:
ابعاد (طول / عرض / ارتفاع در میلی متر): ۴۶۷۰/۱۸۶۰ / ۱۶۳۰mm

پایان مقاله / هیوندای نکسو

لیست قیمت اجاره خودرو طباطبایی

مراقب باشد!! با توجه به اینکه برخی مراکز اجاره خودرو از برند اجاره خودرو طباطبایی سوء استفاده میکنند، لازم به ذکر است که این مجموعه در قبال سودجویانی که از نام این موسسه استفاده میکنند و هیچ گونه مسئولیتی ندارد.


۰۹۱۲۱۰۱۰۲۰۰

۰۲۱-۲۲۰۰۰۱۰۰

۰۲۱-۳۳۰۰۰۱۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰

۰۲۱-۷۷۰۰۰۱۰۰

# تصویر خودرو مدل رنگ روزانه ماهیانه
۱ اجاره خودرو پورشه باکستر مازراتی گرن کبریو ۲۰۱۲ مشکی ۱۷,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۲ اجاره خودرو پورشه پانامرا پورشه پانامرا ۲۰۱۰-۲۰۱۲ قهوه ایی ۹,۵۰۰,۰۰۰ توافقی
۳ اجاره خودرو پورشه باکستر پورشه باکستر ۲۰۱۲ مشکی ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۴ اجاره خودرو بنز E350 کروک بنز E350 کروک ۲۰۱۳ سفید ۵,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۵ اجاره خودرو بنز E250 بنز E250 ۲۰۱۴ سفید ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۶ اجاره خودرو بنز CLS بنز CLS ۲۰۰۸ سفید ۳,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۷ اجاره خودرو بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ کروک ۲۰۱۶ آبی ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۸ اجاره خودرو بی ام و X6 بی ام و X6 ۲۰۱۱ سفید ۴,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۹ اجاره خودرو بی ام و X4 بی ام و X4 ۲۰۱۵ سفید ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۰ اجاره خودرو بی ام و 220 بی ام و ۲۲۰ ۲۰۱۷ سفید ۴,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۱ اجاره خودرو بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ ۲۰۱۷ سفید ۳,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۲ اجاره خودرو فولکس تیگوان فولکس تیگوان ۲۰۱۸ مشکی ۴,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۳ اجاره خودرو کیا سورنتو نبو کیا سورنتو نبو ۲۰۱۶ سفید ۳,۶۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۴ اجاره خودرو کیا اسپورتیج QL کیا اسپورتیج QL ۲۰۱۷ سفید ۳,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۵ اجاره خودرو کیا اپتیما حی تی لاین کیا اپتیما حی تی لاین ۲۰۱۶-۲۰۱۸ سفید , مشکی ۳,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۶ اجاره خودرو کیا اسپورتیج سراتو آپشنال ۱۳۹۸ سفید ۲,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۷ اجاره خودرو کیا سراتو نیو کیا سراتو نیو ۲۰۱۶ سفید , مشکی ۲,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۸ اجاره خودرو کیا پیکانتو کیا پیکانتو ۲۰۱۵ سفید ۱,۲۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۹ اجاره خودرو هیوندای توسان نیو هیوندای توسان نیو ۲۰۱۶ سفید ۲,۹۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۰ اجاره خودرو هیوندای سوناتا YF هیوندای سوناتا YF ۲۰۱۴ سفید ۲,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۱ اجاره خودرو هیوندای ولستر هیوندای ولستر ۲۰۱۶ سفید ۲,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۲ اجاره خودرو هیوندای النترا هیوندای النترا ۲۰۱۴ سفید ۲,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۳ اجاره خودرو برلیانس H320 برلیانس H320 ۱۳۹۷ سفید ۸۵۰,۰۰۰ توافقی
۲۴ اجاره خودرو دانگ فنک اچ سی کراس دانگ فنک اچ سی کراس ۱۳۹۷ سفید ۸۵۰,۰۰۰ توافقی
۲۵ اجاره خودرو پژو پارس پژو ۲۰۶ ۱۳۹۷ سفید ۵۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۶ اجاره خودرو پژو 206 پژو پارس ۱۳۹۷ سفید ۵۵۰,۰۰۰ توافقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *