هیوندای نکسو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هیوندای نکسو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

هیوندای نکسو FCEV 2018 در اوایل رانندگی بررسی: هیدروژن v2.0

هیوندای نکسو

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی این درایو اولیه در Nexo اولین بار نیست که ما یک Hyundai SUV را تجربه کردیم. شرکت کره ای از سال ۲۰۱۵ به فروش می رساند ix35 مجهز به یک موتور الکتریکی با باتری الکتریکی است که این اولین خودروی سلول سوختی است که در تولید اصلی تولید شده است. این هزینه ۵۳٫ ۱۰۵ دلار بود و به همین ترتیب، فروش کمی دشوار بود.

با این حال، ماشین جدید نه تنها ix35 با موتور احتراق سنتی شلاق زده شده است و فضای بوت به شدت توسط مخازن H2 مانع شده است. این یک مدل سفارشی است که هیوندای انتظار دارد تا هزاران نفر را به فروش برساند – درست زمانی که زیرساخت پرکننده وجود دارد.

 

هیوندای نکسو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هیوندای نکسو – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

و این ممکن است به همان اندازه که شما فکر می کنید، نباشد، با چندین حوزه و ملل که در سال های آینده صدها امکانات شارژر هیدروژنی را ایجاد خواهند کرد، از جمله آلمان، ژاپن و البته کالیفرنیا.

محصولات فعلی انگلستان هنوز قابل ذکر نیست، اما اشتیاق – با کمک مالی از گروه های سازمان های صنعتی چند ملیتی مانند خودروسازان و بنگاه های سوختی – به سرعت در حال افزایش این واحدها است.

با توجه به ۷۰۰ بار فشار، Nexo سه تایی از مخازن ۵۲ لیتری را در ۵ دقیقه از خالی پر خواهد کرد. کدام نوع از EVs های معمولی را در این زمینه کم رنگ می کند؟

برای صادق بودن، احتمالا هیدروژن الکتریکی منبع انرژی آینده است. این باعث می شود یک مورد عالی برای خود در Nexo، با انتشار گازهای خروجی صفر (هر چند ما کاملا با انرژی بخشی از انرژی پایدار هنوز …)، محدوده حداکثر تئوری از ۳۷۰ مایل بین سفر به کسانی که به احتمال زیاد مرغ – ایستگاه های پرورش هیدرو دندان، و امکانات برای پاک کردن ذرات از هوا به عنوان شما درایو.

درست است. Nexo در واقع محیط محیط اطراف ماشین را پاک می کند، از بین بردن گرد و غبار و سایر آلودگی هوا در آن زمان در طول مسیر. این فقط هوا تمیز را منتشر می کند. اما پس از آن ix35 … فقط کمی نزدیک به عنوان کارآمد. هیوندای این جدیدترین ترمینال سلول سوختی را به اندازه یک موتور بزرگتر احتراق داخلی با ابعاد و وزن مشابهی به کار می برد، بنابراین قابل اندازه گیری است …

این که آیا این ماشین به طور خاص آینده است یا نه، سوال دیگری است به طور کامل. طراحی آن هوا و هوا را بین آن و دیگر مدل های هیوندای قرار می دهد، اما بدون اینکه کاملا به عنوان Mirai به نظر برسد.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

هیوندای نکسو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هیوندای نکسو – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

واقعیت این است که یک SUV آن را یک مزیت دوستانه خانوادگی می داند که ملزم به تجدید نظر در مورد افراد بیشتری نسبت به موارد خاص تویوتا است.

با این حال، خطوط هوشیارانه خود را هنوز هم به نظر می رسد مدرن و آینده دار، بلافاصله قرار دادن سر و شانه Nexo بالای ix35 – و همه دیگر هیونداها به روز، به رغم – در سهم مطلوب.

در داخل آن یک مسئله مشابه است، با یک صفحه نمایش ۱۲٫۳ اینچی جدید، جادوی مکان در تار و خوشه ابزار ابزار دیجیتال برای نمایش تمام پارامترهای رانندگی خود را. حتی یک سیستم کورسپوت وجود دارد که به طور خودکار خروجی یک دوربین عقب (واقع در هر آینه درب) را نمایش می دهد و هنگامی که شما نشان می دهد، مسیری را که می خواهید حرکت می کند را نشان می دهد. ما آرزو می کنیم همه ماشین های هیوندای این جالب بود. علیرغم این واقعیت است که دقیقا همان جایی که اتومبیلها در اطراف شما در اولین ارزیابی میباشند، دشوار است.

استفاده لیبرال از مواد پایدار در آنجا وجود دارد – نیشکر، بامبو – اما شما بلافاصله آن را نمی دانید. در عوض، آن کمی از یک لکه نرم لمس و سخت تر و شکننده تر سطوح است که لزوما به نظر می رسد که آنها متعلق به یکدیگر نیست.

و اگر طرفدار مینیمالیسم سوئدی هستید، امروز در ولوو پیدا خواهید کرد، کابین دکمه های نکسو ممکن است کمی بعد از بازرسی اول به نظر برسد. لحظه ای فکر کنید که در مورد آن فکر می کنید، و ما فکر می کنیم که نقطه تماس واقعی واقعی را به جای تکیه بر یک صفحه نمایش لمسی که اغلب غیرمعقول است، انجام می دهید. سادگی شگفت انگیز آن را با توجه به آنچه که در زیر کلاه و در بوت وجود دارد. آنها بهتر از رنگ دیگری به نظر می رسند، هر چند …

مطمئنا، این موها را درهم می شکند، اما بعدا با تمام این کیت ها و محرک های جدید، ما را شگفت زده خواهد کرد اگر Nexo در بازار به قیمت بسیار پایین تر از Mirai قرار داشته باشد، بنابراین پایان دادن به سرزمین مهم است. هیچ نشانه ای در مورد قیمت گذاری در این نقطه وجود ندارد – تنها نشان دهنده ای از هیوندای رئیس Eco Cars است که امیدوار است گران تر از ix35 باشد – اما این یک جهش غیر قابل انکار برای طراحی هیوندای در داخل و خارج است.

 

هیوندای نکسو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هیوندای نکسو – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

هیوندای نکسو

بهترین روش برای توصیف آن کاربر پسند است. تنظیم کردن یک سوال فشار دادن پدال ترمز و انتخاب دکمه D است. هیچ مشکلی برای صحبت کردن وجود ندارد، بنابراین شما همچنین R را به عقب برگردانید، P برای ادامه دادن و N به freeroll.

این یک تجربه آرام آرام در سرعت های پایین است، اما هر ارزیابی سریعتر از ۴۰ مایل در ساعت و یا اینکه توسط سطوح ضعیف جاده ها و ناامید کننده ای ناوبری صوتی و سیستم های هشدار دهنده مانع شده است – هر دو مسائل که در تجربه ما آن را از کره به بزرگراه های اروپا نمی کند.

دست زدن خیلی برای نوشتن در خانه نیست، با احساس تعلیق نرم مانند آن است که سفر تقریبا بی نهایت و فرمان با ارتباط کمتر از یک راهب خجالتی Trappist با گلو درد.

اما به اندازه کافی در بزرگراه سوار می شود، و برخی از تکنولوژی کمک راننده آن را درست در بالای کلاس قرار می دهد. Nexo، همانطور که متوجه شدیم، خود را کاملا قانع کننده در مسیرهای آرام چند لاغری، با نگهداری فعال فعال (در دسترس تا ۹۳ مایل در ساعت) و احساسات کروز سازگار، فوق العاده خوب، رانندگی می کند. این پیکربندی شده است برای کار با راننده، به جای مبارزه علیه شما تمام وقت که ما در برخی از خودروهای سمت راست رقیب را تجربه کرده است.

ما باید مبل را با این واقعیت که ما فقط یک صد مایل یا بیشتر انجام داده ایم و در شبکه جاده کره با فرمان در طرف دیگر ماشین. تنظیم برای چپ هنوز آزمایش نشده است.

در واقع این نیمه بد نیست کمترین مقدار بوت از آن میتواند جایگزینی سه مخزن H2 carbonfibre باشد، اما ظرفیت آن ۴۷۱ لیتر است که از اکثر hatchbacks بزرگتر است.

چهار بزرگسالان به راحتی می توانند، اما پنج برای ما خیلی دنج است.

هرچند که صندلی های جلو قابل توجهی پیدا کردیم. آنها چرمی بزرگ و قابل تنظیم با استفاده از حرارت و خنک کننده هستند و حس گرانی بیشتری نسبت به انتظار ما دارند.

یک نکته نهایتا در اینجا باز کردن سقف کوره معمولی است که در جهان سقفهای شیشه ای پانورامیک به نظر می رسد بی نظیر کوچک است. یک نکته کوچک، اما به یاد داشته باشید که ما احتمالا قیمت گذاری درست قیمت گذاری را در اینجا خواهیم داشت.

Nexo یک تلاش معتبر از Hyundai در یک ماشین اصلی هیدروژن است، اما اشکال اصلی آن هزینه هزینه است. سخنگوی شرکت نمی تواند در جایی که آن را در بازار نشسته است، اما منصفانه است انتظار می رود این هزینه به همان اندازه، و اگر نه بیشتر از £ ۶۶k Mirai. بعد از همه، عملی تر و یک SUV است – یک بدن سبک تمام خانواده می تواند پشت سر بگذارد.

 

هیوندای نکسو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هیوندای نکسو – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

این چیزی است که این Hyundai را به نظر می رسد، اما پس از آن هیچ راز این شرکت علاقه مند به شمع در حق بیمه است. با استفاده از وسیله نقلیه به عنوان غیر معمول، عملی و در بعضی موارد استفاده به عنوان ارزان برای اجرا، می تواند راه سریع تر برای خودروهای سلول سوختی سریع تر از ما فکر کند.

مشخصات
قیمت جدید: £ ۰
فروش در انگلستان: ژانویه ۲۰۱۹
موتور: هیدروژن سوخت سلول تغذیه باتری و / یا موتور الکتریکی، ۱۵۲ اسب بخار @ ۳۰۰۰rpm، ۲۹۱lb فوت @ ۰rpm
انتقال: انتقال یک سرعته، درایو جلو
عملکرد: ۹٫۲ ثانیه ۰-۶۲mph، ۱۱۱mph، ۹۳٫۷km / kg، ۰g / km CO2
وزن / ماده:
ابعاد (طول / عرض / ارتفاع در میلی متر): ۴۶۷۰/۱۸۶۰ / ۱۶۳۰mm

پایان مقاله / هیوندای نکسو

با توجه به نوسانات ارزی و متعاقبا نوسانات قیمت خودرو برای استعلام قیمت لطفا تماس بگیرید!

09121010200

021-22000100

09121010300

021-33000100

09121010900

021-77000100

# تصویر خودرو مدل رنگ روزانه ماهیانه
1 اجاره خودرو پورشه باکستر مازراتی گرن کبریو 2012 مشکی تماس بگیرید تماس بگیرید
2 اجاره خودرو پورشه پانامرا پورشه پانامرا 2010-2012 قهوه ایی تماس بگیرید تماس بگیرید
3 اجاره خودرو پورشه باکستر پورشه باکستر 2012 مشکی تماس بگیرید تماس بگیرید
4 اجاره خودرو بنز E350 کروک بنز E350 کروک 2013 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
5 اجاره خودرو بنز E250 بنز E250 2014 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
6 اجاره خودرو بنز CLS بنز CLS 2008 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
7 اجاره خودرو بی ام و 428 کروک بی ام و 428 کروک 2016 آبی تماس بگیرید تماس بگیرید
8 اجاره خودرو بی ام و X6 بی ام و X6 2011 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
9 اجاره خودرو بی ام و X4 بی ام و X4 2015 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
10 اجاره خودرو بی ام و 220 بی ام و 220 2017 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
11 اجاره خودرو بی ام و 328 بی ام و 328 2017 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
12 اجاره خودرو فولکس تیگوان فولکس تیگوان 2018 مشکی تماس بگیرید تماس بگیرید
13 اجاره خودرو کیا سورنتو نبو کیا سورنتو نبو 2016 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
14 اجاره خودرو کیا اسپورتیج QL کیا اسپورتیج QL 2017 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
15 اجاره خودرو کیا اپتیما حی تی لاین کیا اپتیما حی تی لاین 2016-2018 سفید , مشکی تماس بگیرید تماس بگیرید
16 اجاره خودرو کیا اسپورتیج سراتو آپشنال 1398 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
17 اجاره خودرو کیا سراتو نیو کیا سراتو نیو 2016 سفید , مشکی تماس بگیرید تماس بگیرید
18 اجاره خودرو کیا پیکانتو کیا پیکانتو 2015 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
19 اجاره خودرو هیوندای توسان نیو هیوندای توسان نیو 2016 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
20 اجاره خودرو هیوندای سوناتا YF هیوندای سوناتا YF 2014 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
21 اجاره خودرو هیوندای ولستر هیوندای ولستر 2016 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
22 اجاره خودرو هیوندای النترا هیوندای النترا 2014 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
23 اجاره خودرو برلیانس H320 برلیانس H320 1397 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
24 اجاره خودرو دانگ فنک اچ سی کراس دانگ فنک اچ سی کراس 1397 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
25 اجاره خودرو پژو پارس پژو 206 1397 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
26 اجاره خودرو پژو 206 پژو پارس 1397 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *