هیوندای ولستر N TCR
هیوندای ولستر N TCR

هیوندای ولستر N TCR جدید رونمایی شد

هیوندای ولستر N TCR

Bryan Herta Autosport هر دو مسابقات تیم و سازنده را در کلاس ۲۰۱۶ Pirelli Challenge TCR با استفاده از Hyundai i30 N TCR تضمین کرد. این یک مسابقه باشکوه برای هیوندای بود، و شما شرط بندی کرک کره جنوبی نه تنها در آنجا متوقف خواهد شد.

هیوندای ولستر N TCR
هیوندای ولستر N TCR

اجاره خودرو ولستر

هیوندای اعلام کرد که با قهرمانی خود با همان تیم، اما با ماشین های مختلف حرکت خواهد کرد. رقابت در ۲۰۱۹ IMSA Challenge خلبان میشلین خواهد بود Bryan Herta Autosport در جدید همه جدید هیوندای Veloster N TCR مسابقه ماشین.

هیوندای ولستر N TCR حدود ۸۵ درصد از اجزای اصلی I30 N TCR برنده را شامل می شود، از جمله موتور توربوشارژر با قدرت ۳۵۰ اسب بخار ۲٫۰ لیتری. این طراحی شده توسط هیوندای موتورسوپورت مشتری تیم مسابقه، همان تیم که I30 N TCR را طراحی کرده است، و در اداره پست هیوندای Motorsport در Alzenau، آلمان تولید می شود.

هیوندای ولستر N TCR
هیوندای ولستر N TCR

دین ایوانز، هیئت مدیره بازاریابی Hyundai Motor America، گفت: “ما کاملا هیجان زده هستیم که بریان هرتا Autosport با ما همراه شود، Veloster N TCR جدید را در مدارهای مسابقه ای عجیب و غریب آمریکا در چالش خلبان میشلین IMSA مسابقه می دهد.” “پس از قهرمانی خود در سال ۲۰۱۸، ما نمی توانیم صبر کنیم تا نمایش هایی را که برای طرفداران و مشتریان ما در اتومبیل های نژاد Veloster N TCR قرار داده ایم را ببینیم.”

هر دو Veloster N TCR و i30 N TCR به طور کامل برای رقابت در سری TCR تایید می شوند، اما تحویل به تیم مشتری در بازارهایی که Veloster N از آن استفاده می شود، اولویت بندی می شود. بر خلاف “منظم” Veloster N، Veloster N TCR توسط Hyundai Motorsport 2.0L با موتور توربوشارژ مستقیم تزریق شده است که میتواند ۳۵۰ اسب بخار و ۳۳۲ پوند گشتاور تولید کند.

هیوندای ولستر N TCR
هیوندای ولستر N TCR

کرایه ماشین بدون راننده

Veloster N TCR نزدیک به شروع فصل چالشی خلبان خلبان Michelin 2016 خواهد بود، که در ۲۵ ژانویه ۲۰۱۹ در Speedway بین المللی Daytona شروع خواهد شد. این یک قیمت خرده فروشی ۱۵۵،۰۰۰ دلار برای هر یک از نرخ ارز فعلی ایالات متحده خواهد داشت.

هیوندای ولستر N TCR
هیوندای ولستر N TCR
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *