هیوندای i30 N - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هیوندای i30 N - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

هیوندای i30 N مدل ۲۰۱۸ رونمایی شد

هیوندای i30 N

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی ما نمی توانیم به شما بگویم که جدید Hyundai Veloster N چه چیزی در حال رانندگی است، اما ما از برادر چهارگانه متقارن خود یعنی اروپای بازار i30 N نمونه گرفته ایم. این نخستین محصول از بخش عملکرد Hyundai N و پیش نمایش از بسته مکانیکی که خریداران در ایالات متحده در Veloster داغتر و سه درب تجربه خواهند کرد.

این ویژگی ها برای هر کسی که منتظر یک hatchback عملکرد قدیمی می باشد، مناسب است، که هیجان آن را با اضافه شدن پیکربندی کاراکتر، افزایش نمی دهد. هرچند هیجان های آن بسیار سرگرم کننده هستند، i30 N نیز سطح تقریبی بی نظیری از قابلیت تنظیم کاربر را ارائه می دهد. در فرمان آن دو دکمه انتخاب حالت است. سمت چپ به حالت های Normal، Sport و Eco می رسد و آخرین آن ما شک داریم که صاحبان یک چارچوب ۲۷۱ اسب بخار را انتخاب می کنند اغلب. دکمه در سمت راست یک آرم N را می پوشاند و می تواند هر حالت فوق العاده تهاجمی، حالت N را متمرکز و N تنظیم سفارشی راننده را تنظیم کند.

هیوندای i30 N

 

هیوندای i30 N - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هیوندای i30 N – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

دومی اجازه می دهد تا صفحه نمایش لمسی مرکزی برای انتخاب سطوح مختلف تجاوز برای اکثر سیستم های دینامیک خودرو استفاده شود. نقشه های موتور (Normal، Sport، Sport +)، بازوهای تطبیقی (خاموش، Normal، Sport، Sport +)، دمپرهای قابل تنظیم (Normal، Sport، Sport +)، فرمان وزن (Normal، Sport، Sport +) و کنترل ثبات ( عادی، ورزشی، خاموش). نسخه مجهز به مدل قدرتمند تر عملکردی که ما ارائه دادیم، تنظیماتی را برای کنترل دیفرانسیل محدود لغزش الکترونیکی (Normal، Sport) و اگزوز قابل تنظیم (Normal، Sport، Sport +) ارائه کرد. طبق گفته های ما در مورد Texas Instruments TI-85، این مجموعهای از پیکربندی های پویا ممکن است در سال ۱۹۴۴ باشد، اگر شما به عنوان یک تنظیم “خاموش” شمارش کنید. بسیاری از ماشین های مسابقه کمتر قابل تنظیم هستند.

در حالی که جستجو برای ترکیب کاملی ممکن است پایان ناپذیر باشد، نیازی به استفاده از هاتاکب عملکرد سریع و بی تکلف نیست. اروپایی i30 hatch عملا ما Elantra GT است، و بسیاری از سخت افزار i30 N همان است که در Veloster N آینده است. هر دو خودرو یک نسخه توربو شارژ از ۲٫۰ لیتر inline چهار شرکت، یک عضو از موتور تتا خانواده؛ دو خروجی قدرت در دسترس هستند، هر دو تقسیم تفاوت بین Volkswagen GTI و گلف R. استاندارد i30 N دارای ۲۴۷ اسب بخار است در حالی که نسخه عملکرد i30 N دارای ۲۷۱، مدل brawnier همچنین به جای ۱۸ استاندارد ۱۸ اینچ، ترمزهای بزرگتر و سیستم کنترل اگزوز متغیر محدود شده با لغزش محدود شده با استفاده از سیستم کنترل شده الکترونیکی. انتخاب تنها انتقال در حال حاضر یک راهنمای شش سرعته است و، همانند ۳۰۶ اسب بخار Honda Civic Type R، عملکرد تنها از طریق چرخ های جلو انجام می شود.

این موتور با کیفیت بسیار بالا است که به خوبی ماشین را مناسب می کند. تقویت می رسد دیر و سخت، کم کم آن را به یک افزایش پر سر و صدا با ناگهانی پالس spiking. هیوندای ادعا می کند همان خروجی گشتاور محدوده حداکثر ۲۷۹ پوند فوت در ۱۷۵۰ دور در دقیقه برای هر دو مدل معمول و عملکرد با استفاده از یک عملکرد بیش از حد تا ۱۸ ثانیه در یک زمان. از تلاش برای صعود به تپه ای بلند و تند، از آن حد سخت برخوردار است. موسیقی متن فیلم، حتی با اگزوز در آرام ترین حالت آن است و حتی زمانی که با اگزوز در بلندترین تنظیمات آن را کنترل می کند، به صورت غیر طبیعی حرکت می کند. این موتور به طور آزادانه به حداکثر توان ۶۰۰۰ دور بر دقیقه سرعت اسب بخار می کند و کمی کمتر مایل به حد مجاز ۷۵۰ دور در دقیقه است. چراغ های ارتقا یافته به طور متوالی در بالای مجموعه ابزار به منظور تشویق برنامه های سخت تر چوب استفاده می شوند.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

هیوندای i30 N - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هیوندای i30 N – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

در حالی که دیفرانسیل محدود لغزش به i30 N کمک می کند تا کشش قابل توجهی پیدا کند، هنوز هم گشتاور در رانندگی کم وجود دارد. اما از تنوع هیجان انگیز و بی نظیر است. موتور به نظر می رسد که چرخش یک چرخ فلک کثیف است و هنگامی که سوپاپ لغو می شود، آن را به حالت تعلیق می اندازد، به طوری که فشار پایین باید دقت شود. در دنده بالا موتور با سرعت ۲۱۰۰ دور در دقیقه با سرعت ۶۰ مایل در ساعت چرخش می کند، سناریویی است که ورودی های دریچه گاز با تأخیر بسیار ملاقات می کند. خوشبختانه، حرکت به سمت پایین، لذت است، به عنوان عمل حرکت دقیق و با شکوه وزن است.

کیفیت سواری حتی با تنظیم کننده های بیشتر در تنظیمات مجهز است و سرعت بیشتری نسبت به هر چیزی غیر از سطوح کامل، باعث ایجاد سر و صدای جاده ای می شود که باعث می شود تا همیشه در حال چرخش موتور باشد. سیستم صوتی نیز از لحن تنور رنج می برد و تلاش می کند تا خود را در حین رانندگی حتی مودبانه شنیده باشد. در سرعت های بالاتری و بارهای چرخشی، شاسی خود را ثابت می کند که به خوبی در رانندگی، مقاومت در برابر رول و مبارزه سخت برای جلوگیری از ضربه زدن از پرتاب ماشین را از خط انتخاب شده است. فرمان عالی است، گرچه، همانطور که اغلب در مورد کمک های الکتریکی است، آن را طبیعی ترین حالت در نظر گرفته می شود. حالت N برای استفاده از خیابان بسیار سنگین است، اما گزینه های سفارشی سازی بی نظیر به این معنی است که باید نقطه ای شیرین برای هر دو شرایط و ترجیح راننده پیدا کرد.

 

هیوندای i30 N - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هیوندای i30 N – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

در حالی که i30 N یکی از سریع ترین اتومبیل ها در بخش سریع آن نیست، اما نمره بالا در معیارهای سرگرم کننده برای رانندگی است که نشان می دهد اندازه گیری بهتر خودروی عملکردی نسبت به دهم نیروی دوم یا g است. شاسی آن را در دستان محترم قرار می دهد، حتی در جاده های بریتانیایی بزرگ که در آن ما آن را رانندگی کردیم، اما مهمتر از آن تعادل بین چسبندگی ایجاد شده توسط هر محور است. کشش مشتاق است و دیافراگم محدود لغزش کمک می کند تا جلو جلو یک دفاع روحیه در برابر understeer، اما زمانی که I30 N شروع به محکم کردن گسترده، آن را به خط obediently در پاسخ به یک سیلندر کاهش یافته است. سخت تر شدن را انتخاب کنید و حالت ورزشی کنترل ثبات را انتخاب کنید و سیستم حتی قبل از وارد شدن به منظور بازگرداندن نظم حتی یک مقدار لیبرال جداسازی عقب را نیز اجازه می دهد.

i30 N اولین تلاش جامد بخش N هیوندای است و اعتبار تصمیم شرکت برای استخدام رئیس آلبوم بیمران سابق BMW M را به سرانجام برده است. N یک دستگاه بی تکلف برای سفر به سرعت و داشتن سرگرم کننده است، در این است که بازتاب کامل از ارزش فروتنانه نام تجاری پدر و مادر خود است. در اروپا، با وجود ارائه عملکرد بیشتر، قیمت پایین ترین اسمارتفون فولکسواگن GTI چهار درب است. بیایید امیدوار باشیم که Veloster N بر روی همان کار بزرگ کار می کند.

 

هیوندای i30 N - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هیوندای i30 N – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین
با توجه به نوسانات ارزی و متعاقبا نوسانات قیمت خودرو برای استعلام قیمت لطفا تماس بگیرید!

09121010200

021-22000100

09121010300

021-33000100

09121010900

021-77000100

# تصویر خودرو مدل رنگ روزانه ماهیانه
1 اجاره خودرو پورشه باکستر مازراتی گرن کبریو 2012 مشکی تماس بگیرید تماس بگیرید
2 اجاره خودرو پورشه پانامرا پورشه پانامرا 2010-2012 قهوه ایی تماس بگیرید تماس بگیرید
3 اجاره خودرو پورشه باکستر پورشه باکستر 2012 مشکی تماس بگیرید تماس بگیرید
4 اجاره خودرو بنز E350 کروک بنز E350 کروک 2013 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
5 اجاره خودرو بنز E250 بنز E250 2014 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
6 اجاره خودرو بنز CLS بنز CLS 2008 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
7 اجاره خودرو بی ام و 428 کروک بی ام و 428 کروک 2016 آبی تماس بگیرید تماس بگیرید
8 اجاره خودرو بی ام و X6 بی ام و X6 2011 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
9 اجاره خودرو بی ام و X4 بی ام و X4 2015 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
10 اجاره خودرو بی ام و 220 بی ام و 220 2017 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
11 اجاره خودرو بی ام و 328 بی ام و 328 2017 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
12 اجاره خودرو فولکس تیگوان فولکس تیگوان 2018 مشکی تماس بگیرید تماس بگیرید
13 اجاره خودرو کیا سورنتو نبو کیا سورنتو نبو 2016 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
14 اجاره خودرو کیا اسپورتیج QL کیا اسپورتیج QL 2017 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
15 اجاره خودرو کیا اپتیما حی تی لاین کیا اپتیما حی تی لاین 2016-2018 سفید , مشکی تماس بگیرید تماس بگیرید
16 اجاره خودرو کیا اسپورتیج سراتو آپشنال 1398 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
17 اجاره خودرو کیا سراتو نیو کیا سراتو نیو 2016 سفید , مشکی تماس بگیرید تماس بگیرید
18 اجاره خودرو کیا پیکانتو کیا پیکانتو 2015 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
19 اجاره خودرو هیوندای توسان نیو هیوندای توسان نیو 2016 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
20 اجاره خودرو هیوندای سوناتا YF هیوندای سوناتا YF 2014 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
21 اجاره خودرو هیوندای ولستر هیوندای ولستر 2016 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
22 اجاره خودرو هیوندای النترا هیوندای النترا 2014 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
23 اجاره خودرو برلیانس H320 برلیانس H320 1397 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
24 اجاره خودرو دانگ فنک اچ سی کراس دانگ فنک اچ سی کراس 1397 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
25 اجاره خودرو پژو پارس پژو 206 1397 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
26 اجاره خودرو پژو 206 پژو پارس 1397 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *