هیچ محدودیتی برای خودروسازان داخلی برای مشارکت با خودروسازان جهان نداریم - اجاره خودرو طباطبایی

هیچ محدودیتی برای خودروسازان داخلی برای مشارکت با خودروسازان جهان نداریم

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در پاسخ به این پرسش که چرا به سراغ فرانسوی ها رفتید گفت : اصلا بحث این نیست که چه کشوری ، ما باید به سمت استفاده از برندهایی برویم که دارای مزیت هایی هستند که به نفع مردم جامعه باشد.

دکتر معظمی گفت : بررسی ها و مطالعات بازار نشان می دهد که خواست بیشتر مردم تولید خودروهای باکیفیت و با قیمت منطقی و ارزان بر اساس قدرت خرید مردم است . کار تحقیقات بازار صورت گرفته و نتیجه اش این است که خودرویی تولید کنیم که مردم راضی باشند .

وی افزود : ما هیچ محدودیتی برای خودروسازان داخلی برای مشارکت با خودروسازان جهان نداریم و وزارت صنعت معدن و تجارت هم این موضوع را ابلاغ کرده است . بنابراین خودوسازان ما می توانند با هر کدام از این خودروسازان که در چارچوب قوانین ما هستند ( بحث های رفاهی ، محیط زیست و نوع خدماتی که ارائه می کنند ) قرارداد ببندند کما اینکه الان یکی از خودروسازای داخلی با آلمانی ها در حال مذاکره است ، تقریبا در مراحل نهایی هستند و در آینده قرارداد خواهند بست .

وی ادامه داد : در صنعت خودرو ۱۲۰۰ قطعه ساز داریم ، این همه جوان تحصیل کرده داریم ، برای اینها بازار می خواهیم . در بخش قطعه سازی ما ۵۰۰ هزار نفر شاغل داریم بنابراین محدودیت هایی قرارداده شده که منجر به فعال شدن صنعت قطعه سازی و صنایع کوچک وابسته به صنعت خودرو کشور خواهد شد.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *