ورود مرسدس بنز E400 به بازار آمریکا - اجاره خودرو

ورود مرسدس بنز E400 به بازار آمریکا

ورود مرسدس بنز E400

مرسدس بنز از تابستان جاری سدان جدید E400 4Matic را وارد بازار خودروی آمریکا خواهد کرد و بدین ترتیب خانواده E کلاس جدید تنوع بیشتری خواهد داشت.

ورود مرسدس بنز E400 به بازار آمریکا - اجاره خودرو - 0

ورود مرسدس بنز E400 به بازار آمریکا – اجاره خودرو

فروش این خودرو از اوایل سال جاری در بخش‌های مختلف جهان شروع شده اما مطابق معمول، آمریکایی‌ها مجبور بوده‌اند برای رسیدن به آن اندکی بیشتر از سایر نقاط منتظر بمانند. خوشبختانه این خودرو به قدری خوب است که مشتریان آمریکایی فکر کنند ارزش منتظر ماندن را داشته است.

اجاره بنز

رانندگی با یک خودروی اسپرت دوسرنشین، تجربه‌ای احساسی است؛ اما کمبود فضا همواره یکی از بزرگ‌ترین ایرادات این خودروها بوده است. شرکت مرسدس بنز با تولید E کلاس کابریولت مدل ۲۰۱۸، سعی دارد به نیاز آن دسته از مشتریانی که به‌دنبال تجربه رانندگی با یک خودروی کانورتبل و نسبتا جادار هستند، پاسخ دهد. در حال حاضر امکان سفارش این خودرو با آپشن‌ها و ویژگی‌های مورد نظر مشتریان فراهم است و با انتخاب همه‌ی آپشن‌ها در کنار برترین ویژگی‌ها، قیمت این خودرو به ۹۶ هزار و ۳۹۵ دلار می‌رسد.

ورود مرسدس بنز E400 به بازار آمریکا - اجاره خودرو - 1

ورود مرسدس بنز E400 به بازار آمریکا – اجاره خودرو

مرسدس بنز E400 کبریولت ۲۰۱۸

اجاره بنز

مرسدس بنز دو نسخه متفاوت از کابریولت مدل ۲۰۱۸ را برای فروش عرضه می‌کند. نسخه‌ی اول، مرسدس E400 محور عقب محرک است که قیمت پایه‌ی ۶۷ هزار و ۲۹۵ دلار برای آن در نظر گرفته‌ شده و نسخه‌ی دوم، مرسدس E400 کابریولت چهارچرخ محرک مجهز به سیستم ۴Matic با قیمت پایه‌ی ۶۷ هزار و ۷۹۵ دلار و اندکی از نسخه‌ی اول گران‌تر است. هر دو نسخه به پیشرانه‌ی ۳ لیتری شش سیلندر مجهز به دو توربوشارژر با قدرت خروجی ۳۲۹ اسب بخار و گشتاور ۴۸۰ نیوتن‌متر مجهز شده‌اند. مرسدس، در هر دو نسخه از جعبه‌دنده‌ی ۹ سرعته اتوماتیک برای انتقال توان تولیدی پیشرانه به چرخ‌ها بهره برده است. تنها ۵.۳ ثانیه زمان لازم است تا نسخه‌ی مجهز به سیستم ۴Matic از حالت سکون به سرعت ۹۶ کیلومتر در ساعت برسد که این زمان در نسخه‌ی محور عقب محرک به ۵.۵ ثانیه افزایش می‌یابد.

 

شرکت بنز با فراهم کردن آپشن‌ها و ویژگی‌های بسیار متنوع برای این خودرو، دست مشتریان خود را برای انتخاب و سفارشی‌سازی آپشن‌ها باز گذاشته است. E400 جدید در یازده رنگ منحصربه‌فرد عرضه می‌شود که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به رنگ سفید متالیک دیزاینو دایموند ۱۵۱۵ دلاری اشاره کرد. به‌علاوه، چهار رنگ متفاوت برای سقف پارچه‌ای این خودرو قابل سفارش است که به‌ترتیب عبارتند از، مشکی، آبی، قهوه‌ای تیره و قرمز. خریداران در انتخاب رینگ‌های E400 آزادی عمل دارند و از میان ۴ رینگ موجود، که شامل رینگ‌های پنج پره AMG نیز می‌شوند، می‌توانند طراحی مناسب با سلیقه‌شان را انتخاب کنند. مشتریان با پرداخت ۲۵۰۰ دلار اضافه می‌توانند پکیج AMG لاین را نیز به خودروی خود اضافه کنند که شامل کیت بدنه‌ی خشن‌تر، فرمان اسپرت، پدال‌های از جنس آلومینیوم برس‌خورده، تودوزی سقف مشکی و تغییراتی در تزئینات کابین می‌شود.

اجاره خودرو

فضای داخلی درست همانند قسمت خارجی خودرو قابلیت سفارشی‌سازی دارد. شرکت مرسدس ۹ تودوزی متفاوت برای این خودرو در نظر گرفته است که از جمله‌ی گران‌قیمت‌ترین آن‌ها می‌توان به تودوزی چرم ناپا ۴۲۰۰ دلاری با ترکیب رنگ مشکی و نقره‌ای یا بژ و قرمز اشاره کرد. برای این خودرو سه پکیج پریمیوم در نظر گرفته شده است که در گران‌ترین حالت با پرداخت ۹۳۵۰ دلار، ۲۷ آپشن منحصربه‌فرد از جمله سیستم صوتی برمستر، سیستم رانندگی بین خطوط، دوربین‌های اطراف و نمایشگر هدآپ به خودرو افزوده می‌شود. با پرداخت ۱۰۵۰ دلار دیگر، پکیج گرمایش و راحتی شامل گرمایش سریع صندلی‌های جلو، گرمایش استراحت‌گاه دست‌ها و گرمایش فرمان قابل سفارش است. برخلاف آزادی انتخاب برای تغییر ظاهر و آپشن‌های رفاهی E400، مرسدس شانس تغییر ویژگی‌های عملکردی این خودرو را از مشتریان گرفته و تنها آپشن قابل سفارش در این بخش، سیستم تعلیق بادی تطبیق‌پذیر ۱۹۰۰ دلاری است.

ورود مرسدس بنز E400 به بازار آمریکا - اجاره خودرو - 2

ورود مرسدس بنز E400 به بازار آمریکا – اجاره خودرو

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *