ورود 85 دستگاه تاکسی نوسازی شده به ناوگان تاکسیرانی بروجرد - اجاره خودرو طباطبایی

ورود ۸۵ دستگاه تاکسی نوسازی شده به ناوگان تاکسیرانی بروجرد

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری بروجرد گفت: تعداد ۱ هزار و ۸۰۰دستگاه تاکسی در تاکسیرانی بروجرد در حال فعالیت می باشد.

حسن غیاثوند افزود: ۴۳۵ دستگاه تاکسی فرسوده مدل ۸۳ به قبل در ناوگان تاکسیرانی بروجرد وجود دارد که از این تعداد ۳۷۰ تاکسیران از طریق مراجعه به دفاتر پیشخوان برای نوسازی ثبت نام کرده است.

وی تصریح کرد: در راستای نوسازی تاکسی های فرسوده بروجرد خودروهای پژو ۴۰۵ و سمند در نظر گرفته شده که با تسهیلات بانکی ۲۰ میلیون تومانی و کارمزد ۱۶ درصدی در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

وی اذعان داشت: از آغاز طرح نوسازی تاکنون تعداد ۸۵ دستگاه تاکسی جدید به متقاضیان تحویل داده شده است.

غیاثوند بیان کرد: با توجه به مصوبات طرح نوسازی و ابلاغیه به ارگان های مربوطه در زمینه نوسازی تا حدودی عدم همکاری از سوی بانک ها مشاهده می شود و در راستای ارائه ضامن سخت گیری هایی اعمال می کنند که این با ابلاغیه اولیه طرح همخوانی ندارد.

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری بروجرد در پایان خاطرنشان کرد: علاوه بر عدم همکاری از سوی بانک ها که باعث کند شدن روند نوسازی می شود، برای اسقاط تاکسی فرسوده باید خودرو را به مرکز اسقاط همدان منتقل کرد که این مسئله مورد نارضایتی متقاضیان قرار گرفته است.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *