پانامرا توربو S E
پانامرا توربو S E

پانامرا توربو S E هیبریدی با توان قدرت بالا

پانامرا توربو S E

نمایشگاه ۲۰۱۸ لس آنجلس در حال چرخش است، اما بیش از ۵۶۰۰ مایل در اسن، یکی دیگر از رویدادهای مهم ارزشمند است. این جایی است که تیونرهای TechArt یک ماشین با یک نام نامناسب نام بردند  Porsche Panamera Turbo E-Hybrid Sport Turismo. به غیر از گرافیک بدن، اگزوز جدید و چرخ های چرخشی آن، به نظر می رسد تقریبا مشابه نسخه معمولی است، اگر شما می توانید یک واگن ۶۸۰ اسب بخار به طور منظم تماس بگیرید.

پانامرا توربو S E
پانامرا توربو S E

Supercar که به عنوان یک واگن مخفی شده است “Grand GT” تعمید شده است تا منعکس کننده عضلات تازه به دست آمده خود باشد. خروجی ترکیبی با ۸۹ اسب بخار و ۱۳۰ نیوتن متر (۹۶ پوند پا) گشتاور به کل ۷۵۹ اسب بخار و یک کوه حرکت ۹۸۰ نیوتن متر (۷۲۳ پوند فوت) است. این همه ممکن بود پس از TechArt سحر و جادو در موتور بنزینی ۴٫۰ لیتری V8 با دو توربو کار کرد تا قدرت بیشتری را به صورت خودکار در دسترس داشته باشد پس از آنکه راننده حالت ورزشی را انتخاب کند.

اجاره خودرو پورشه پانامرا

پانامرا توربو S E
پانامرا توربو S E

با قدرت تازه به دست آمده، سوپراسپرت الکتریکی از اشتوتگارت فقط ۳٫۲ ثانیه برای حداکثر سرعت تا ۶۲ مایل در ساعت (۱۰۰ کیلومتر در ساعت) یا دو دهه دوم کمتر از معمول Panamera Turbo S-E-Hybrid Sport Turismo نیاز به ورزش اختیاری دارد بسته بندی Chrono. کارکرد ۰ تا ۱۰۰ مایل در ساعت (۱۶۰ کیلومتر در ساعت) تنها در ۷ ثانیه یا ۰٫۷ ثانیه به زودی از مدل استاندارد تکمیل می شود و در حال رسیدن به ۱۲۴ مایل در ساعت (۲۰۰ کیلومتر در ساعت) تنها ۱۰٫۶ ثانیه طول می کشد. تخت، ماشین با سرعت بالاتری از سرعت ۱۹۶ مایل در ساعت (۳۱۶ کیلومتر در ساعت) یا کمی بیشتر از حداکثر سرعت ۱۹۳ مایل در ساعت (۳۱۰ کیلوگرم) حداکثر سرعت نسخه سهام را تجربه می کند.

پانامرا توربو S E
پانامرا توربو S E

طبق گفته TechArt، افزایش قدرت در دسترس است “بدون دست زدن به مدیریت موتور استاندارد” و می تواند با یک سیستم اگزوز ورزشی سفارشی ارائه موسیقی متن فیلم بهتر و همچنین به دنبال کولر به لطف راهنمایی کربن. در پایان روز، این خودرو هنوز هم یک کامیون محکم با تمام چرخ ها است، به طوری که آن را با استفاده از توان بالای سوپراسکی در یک بسته ورزشی و لوکس AWD ترکیب می کند که اساسا همه چیز را از خودرو می خواهید.

کرایه ماشین پورشه

پانامرا توربو S E
پانامرا توربو S E
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *