پورشه ماکان S
پورشه ماکان S

پورشه ماکان S مدل ۲۰۱۹

پورشه ماکان S

پورشه تصدیق می کند که زمان مناسب برای انتشار یک چهارچوب فیلم ها با مکانیک S است که به راحتی ترمیم شده است. تقریبا نیم ساعت طول می کشد، فیلم ها از طریق برخی از گزینه های گزینه رنگ قادر به انتخاب از: Mamba سبز فلزی، میامی آبی، دولومیت نقره ای فلزی، و کریون.

پورشه ماکان S
پورشه ماکان S

اجاره پورشه

ما همچنین ممکن است اعتراف کنیم که اگر آن را برای چراغ های عقب LED های گسترده Cayenne-esque نبود، ما همه زمان بسیار سختی را برای شناسایی این Macan S به عنوان نسخه تازه سازی و نه مدل قبل از چهره سازی. این همان داستان بود که ماکان کمتر در انتهای ماه جولای ظاهر شد، بنابراین هیچ شگفتی واقعی وجود ندارد.

در حالیکه Macan قبلی در برخی از نقاط جهان با یک موتور دیزل در حال حاضر در دسترس است، این داستان متفاوت است با مدل ۲۰۱۹ از آنجایی که به طور انحصاری با یک بنزین می آید. آن را به مهندسین ماهر Porsche بگذارید تا توربو را بیرون بیاورد و همچنان موفق به افزایش تولید می شود. به همین دلیل موتور قدیمی ۳٫۰ لیتری دو توربو V6 کاهش یافته است تا اتاق جدیدی برای V6 3.0 لیتری تک توربو که از برادر بزرگترش یعنی Cayenne گرفته شده است، بپردازد.

پورشه ماکان S
پورشه ماکان S

در حال حاضر با توجه به پیشین خود، ۱۴ اسب بخار و ۱۵ پوند (۲۰ نیوتن متر) گشتاور در مقایسه با سلف خود، مکانی S یک دهم ثانیه در سرعت بالا از توقف تا ۶۲ مایل در ساعت (۱۰۰ کیلومتر در ساعت) است. این وظیفه در ۵٫۱ ثانیه تکمیل شده است هنگامی که کراسور عملکرد با Pack Chrono Pack اختیاری است. باطری، آن را ۱۵۸ مایل در ساعت (۲۵۴ کیلومتر در ساعت) انجام می دهد و ما می دانیم که S نمی تواند سریعترین مدل محدوده ماکانیک را باقی بگذارد، زیرا دیر یا زود یک توربو جدید ایجاد خواهد شد. به منظور ادغام، پورشه احتمالا یک مشتق GTS را نیز ارائه می دهد و همچنین درخواست تجدید مدل را گسترش می دهد.

اجاره خودرو پورشه ماکان

پورشه ماکان S
پورشه ماکان S

پیکربندی سبک خیره کننده و موتور جدید کنار هم، مزایای Porsche Macan S 2019 از بسیاری از تغییرات دیگر، از جمله chassis به روز شده، ترمزهای ارتقا یافته و صفحه نمایش لمسی ۱۰٫۹ اینچی به ارمغان می آورد که داشبورد یک نگاه فناوری پیشرفته است. تمام این اصلاحات بر روی یک بسته ی که در حال حاضر به خوبی گردآوری شده بهبود می یابند، و فروش آن منعکس کننده آن است که با توجه به Macan، مدل فروش بهترین مدل این شرکت است.

اگر چه این هفته نشان داده می شود، پیش از آنکه به ایالات متحده برسد، فروش آن تا تابستان ۲۰۱۹ آغاز نخواهد شد.

اجاره ماشین

پورشه ماکان S
پورشه ماکان S
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *