پورشه کمپ۴ - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

پورشه کمپ۴ رونمایی این خودرو زیبا در کانادا

پورشه کمپ۴

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی اما این تنوع وسایل نقلیه برای ماه فوریه کاهش می یابد زمانی که پورشه در طول این تسهیلات میزبان برنامه های رانندگی زمستانی خود است. ممکن است انتظار داشته باشید چنین رویدادی در مورد کاین و شاید مکانی باشد – نه مورد.

هیچ برنامه Camp4 Canada درمورد ۹۱۱ نیست. همانطور که من به کلبه خانه کابین رفته بودم و به یک ناوگان پورشه با نام تجاری جدید پارک شده در مسیر مسابقه یخ زده نگاه کردم، نمیتوانم کمک کنم اما خندیدم که چگونه روز من شگفت انگیز است در مورد بودن است

پورشه کمپ۴

 

پورشه کمپ4 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

پورشه کمپ۴ – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

پس از بررسی دقیق تر مشخص می شود که ناوگان مناسب فصل زمستان است. بعضی از افراد ۹۱۱ ساله از زندگی لذت می برند – به طور ایمن در زمستان در پارک گنجانده می شوند – اما نه این. این خودروی جدید ۹۱۱ Carrera Ss با عقب خودرو و Carrera 4Ss با تمامی چرخ های جلو برداشته شده و با استفاده از تایرهای Nokian Hakkapeliitta پوشیده شده است. هر دو مدل دارای ۴۲۰ اسب بخار، بیت توربوشارژ، ۳٫۰ لیتر و شش عقب در پشت هستند.

حتی اگر این اتومبیل های شش رقمی باشد، مربیان در مورد هزینه های آسیب بالقوه غرورآورند. هنگامی که کسی می پرسد چه اتفاقی می افتد اگر آنها در یک snowbank به پایان برسند، یکی از میزبان ما به تعداد انگشت شماری از کاین ها و ماکان ها فقط از راه پارک شده است، سپس در یک لهجه فرانسوی- کانادایی ضخیم می گوید که دانش آموزانی که خیلی زشت هستند باید قبل از اینکه بیرون بروند، کمی طولانی تر صبر کنید.

روز من با رانندگی بزرگ طولانی در یک کوپه ۹۱۱ Carrera 4S آغاز می شود. این اولین باری است که همه چیز در مورد درک اینکه چگونه ماشین احساس می کند زمانی که شما understeering و oversteering. سرگرم کننده گنگی بی نظیر، خالص و ساده است. فواید بسیار زیادی وجود ندارد، فقط نگه داشتن گاز ثابت و چرخ های راست.

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

پورشه کمپ4 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

پورشه کمپ۴ – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

بعد از آن زمان برای مقابله با یک اسلالوم است، با استفاده از دریچه گاز برای نگه داشتن پایان عقب شل در هر مخروطی. به نظر می رسد دانشجویان بیش از حد تهاجمی در این زمینه موفق هستند. ماشین گاز را به اندازه کافی گاز بگذارید و انتهای عقب پایان می یابد، اما مربی این کار را انجام می دهد که من نیاز به نگه داشتن وسیع، سرعت را به مخروط ها حمل می کنم و از حرکت، نه فقط قدرت استفاده می کنم.

نیمه دوم روز در کوپه های Carrera S در عقب قرار می گیرد و بلافاصله معلوم می شود که چرا مربی در مورد یادگیری استفاده از حرکت به اندازه کافی آگاه است.

اولین کاری که من در ماشین عقب انجام می دهم، مانور Scanninavian Flick مشهور است. مجموعه ای از دستورات، منعکس کننده آنچه من در مورد ورود به اسلالوم آموخته ام. با این حال، هنگامی که من وارد تلنگر من نمی توانم خودم را از چرخش از من نجات دهد اگر من تنظیم نشده چیز درست است. تنظیم در هر دو مورد یکسان است: سرعت ساخت، چرخش، ترمز، عقب بردن از گاز به توازن خودرو را از بین می برد، و سپس دم را خارج کنید. تفاوت این است که رفتن به اسلالوم، من می توانم چرخ های من را در مسیر درست قرار دهم و در انتهای عقب با گاز روبرو شویم، دم گام می برد و جلو من را از بین می برد.

در مقایسه با خودروهای دارای تمام چرخ ها، نسخه های عقب درایو نیاز به کنترل بیشتر و پیش بینی بیشتر دارند. در نهایت من تلنگر را به طور کامل درست می کنم، اما بیشتر از چند بار تلاش می کند، همانطور که در ویدیوی بالا دیده می شود.

به نظر می رسد ۹۱۱ وزن متعلق به وزن معروف عقب تنها به سرگرم کننده می افزاید: شما می توانید حرکت حرکت را به خود جلب اتومبیل در اطراف شما، اما در این سرعت شما می توانید بر این اساس واکنش نشان می دهند. البته، هنگامی که شما واقعا شروع به چرخش کردن کردید، سخت تر می توانید خطا را دریافت کنید، اما برانگیخته شدن برف نرم، تنها مانع سقوط در دید است.

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

پورشه کمپ4 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

پورشه کمپ۴ – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

درک این فیزیک در کلاس و در مسیر حیوانات بسیار متفاوت است. تجربه کلید استفاده از اطلاعات خوب است. احساس یک عقب عقب ۹۱۱ به مانند یک آونگ حرکت می کند و با استفاده از آن انتقال وزن به سمت اسکایپ در اطراف یک چیکان یخ زده ممکن است به نظر می رسد یک میکرو کلاسیک از مسابقات تنیس، اما مطمئنا راه خوبی برای افزایش سواد رانندگی است. من بهتر می فهمم که صندلی شلوار من به من چه می گوید و در هر شرایطی ارزشمند است.

 

 

پورشه کمپ4 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

پورشه کمپ۴ – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *