پورشه ۷۱۸ کیمن GT4
پورشه ۷۱۸ کیمن GT4

پورشه ۷۱۸ کیمن GT4 نقد و بررسی

پورشه ۷۱۸ کیمن GT4

جاسوس های ما Porsche تست نسخه رمز و راز ۷۱۸ کیمن را کشف کرده اند. مدل عجیب و غریب طرح خروجی اگزوز از آینده GT4 را ارائه می دهد، اما برخی از قسمت های بیرونی تهاجمی این دستگاه را از دست می دهد. تا جایی که موتور هوشمند بهتر می آید، ما فکر می کنیم که پورشه ممکن است یک نسخه Touring کیمن GT4 که در این عکس ها در حال توسعه است، باشد.

پورشه 718 کیمن GT4
پورشه ۷۱۸ کیمن GT4

اجاره خودرو پورشه

در مقایسه با عکس های قبلی جاسوسی کیمن GT4 (گالری زیر)، این یکی از همان فیشی جلو با سه دهانه بزرگ دارد. با این حال، آن را بر روی مجموعه ای از کلاسیک به دنبال پنج چرخ صحبت می کرد، به جای پیچیده تر، طراحی V-صحبت از موش آزمایش قبلی. لورنس در سمت چپ به نظر می رسد کمتر برجسته در اینجا. بال ثابت نیز از بین رفته است و اسپایسر فعال ۷۱۸ کیممن نیز در پشت است. هر دو مدل یک طرح اگزوز با دو لوله و یک جداسازی وسیع بین آنها دارند.

پورشه 718 کیمن GT4
پورشه ۷۱۸ کیمن GT4

شایعه اخیر نشان می دهد پورشه قصد دارد ۷۱۸ Cayman GT4 را در ماه ژوئیه معرفی کند. در راه اندازی، آن را به طور انحصاری با یک جعبه دستی دستی در دسترس خواهد بود، اما به نظر می رسد به صورت اتوماتیک در اواخر سال ۲۰۲۰ به مجموعه اضافه شود. شاید این عکس های جاسوسی جدید اولین نگاه ما به این نوع باشد. احتمالا، پورشه می تواند دو نسخه را با ایجاد یک صندوق عقب دو کلاچ، ظاهری مودبانه تر و دیگری به عنوان ماشین رانندگی هاردکور، متمایز کند.

احتمالا، هر دو مدل یک شبیه ساز سه تایی با ظرفیت ۳٫۸ لیتری که به شکل ۴۲۰ اسب بخار (۳۱۳ کیلووات) تولید می شود، به اشتراک گذاشته می شود. GT4 همچنین گفته است که شیشه های نازک و امکانات رفاهی در داخل کابین دارد که باید حدود ۱۱۰ پوند (۵۰ کیلوگرم) به آن متصل شود.

اجاره ماشین بدون راننده

پورشه 718 کیمن GT4
پورشه ۷۱۸ کیمن GT4
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *