پورشه ۹۱۱ تارگا ۴ GTS - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
پورشه ۹۱۱ تارگا ۴ GTS - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

پورشه ۹۱۱ تارگا ۴ GTS مدل ۲۰۱۸ نقد و بررسی

پورشه ۹۱۱ تارگا ۴ GTS

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی در حال حاضر ۲۳ مدل مختلف پورشه ۹۱۱ وجود دارد و در میان آنها وجود ندارد. از پایه ۹۱۱ Carrera تا رسیدن به گلچینی که GT2 RS خوب است، ۹۱۱ برای هر نوع راننده وجود دارد.

اسمک دات در وسط محدوده ۹۱۱ مجموعه سری GTS است. یک گام از مدل های پایه و S، اما نه بسیار قدرتمند به عنوان گام بر روی انگشت توربو، ۹۱۱ GTS این نوع از تعادل “فقط درست” از همه چیز است که خانواده ۹۱۱ بسیار شگفت انگیز است. این تارگا ۴ GTS شاید بهترین نمونه از این است که چگونه ماشین ورزشی پورشه می تواند بسیاری از چیزها را برای بسیاری از مردم به ارمغان بیاورد. این همه کارآمد ترین همه ۹۱۱ است.

پورشه ۹۱۱ تارگا

 

پورشه 911 تارگا 4 GTS - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
پورشه ۹۱۱ تارگا ۴ GTS – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

طرفداران
چیزهای خوب، استاندارد. مدل های GTS با ارائه مجموعه ای از ویژگی های عملکرد اختیاری ۹۱۱ به عنوان استاندارد است. به عنوان مثال، در حالی که GTS دارای همان ۳٫۰ لیتری توربوشارژ شش سیلندر Carrera S است، آن را با Powerkit اختیاری می سازد، افزایش خروجی به ۴۵۰ اسب بخار و ۴۰۵ پوند گشتاور گشتاور (افزایش ۳۰ اسب بخار و ۳۷ پوند فوت بیش از S) GTS همچنین استاندارد با اگزوز ورزشی مرکزی، بدنه وسیع تر مدل Carrera 4 و تمامی چرخ های ۲۰ اینچی از مرکز ۹۱۱ Turbo را به طور کلی در مرکز چرخ قرار می دهد. در داخل، GT Sport فرمان و چرم / کرسی Alcantara-trimmed. اقلام خاص GTS اضافی شامل مدالها سیاه و سفید، لامپ های رنگی و فیشی جلو SportDesign است. تمام چیزهای بزرگ

دلایل خوبی برای رفتن به تارگا. در مورد مدل های ۹۱۱ Targa چیزی شبیه به مدل ۹۱۱ تارگا است، با شیشه شیشه عقب، ستون رنگی و بالای صفحه که در پشت صندلی مسافر قرار دارد. تا آنجا که به ۹۱۱ کمکی می کنید، تارگا نه تنها بهتر از کابریولت می شود، بلکه این منطقه بزرگ پشت صندلی های عقب به این معنی است که فوق العاده کاربردی است – همراه با تنه کوچک جلو، شما ۱۰٫۱ فوت مکعب فضای بارگیری می کنید. در هنگام رانندگی با سرعت های بالا، آشفتگی های شدید باد با سقف برداشته نمی شود و مجازات وزن (حدود ۳۰۰ پوند در مقابل Carrera 4 GTS کوپه) به سختی قابل توجه است. این ممکن است مدل GTS من (بیشتر در مورد آن بعد)، اما ۹۱۱ Targa بدون مقدار زیادی از شایستگی نیست.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

پورشه 911 تارگا 4 GTS - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
پورشه ۹۱۱ تارگا ۴ GTS – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

یک ماشین ورزشی برای همه موارد. GTS 911 چنین برخوردی را برای رانندگی دارد، تمام وقت. این موتور با قابلیت چرخش و دوچرخه سواری با ۷ سرعته سریع و با سرعت بسیار بالا قدرتمند و قدرتمند است (هرچند من هنوز دوست داشتنی ۷ کتابچه راهنمای سرعت). این اگزوز ورزشی به نظر می رسد کاملا قاتل است – خشن و بی نظیر، کاملا متمایز. فرمان کاملا وزن است، به طوری که به اندازه کافی نور به راحتی مانور از طریق پارکینگ، اما با نگه داشتن به اندازه کافی و بازخورد را به عقب رانندگی واقعا لذت بخش است. تعلیق تطبیقی ​​پورشه (PASM) کنترل GTS را کنترل و متعادل می کند حتی در روان شکست خورده، و فرمان عقب محور اختیاری این ماشین تست به این معنی است که در اطراف خم شدن با دقت باور نکردنی شلاق می زند. درایوهای تمام چرخ و لاستیک های چرمی به شدت دست و پنجه نرم می کنند. و جهنم، مجموعه ای از لاستیک زمستانی بر روی آن در زمستان اگر شما در یک وضعیت آب و هوای سرد زندگی می کنند؛ من می توانم به شما بگویم که یک AWD 911 در برف بسیار عالی است. همه چیز در مورد راه این ماشین رانندگی عملا کامل است؛ رانندگی یک خودروی ۹۱۱ را انجام دهید و خواهید دید که چرا این خودرو برای بیش از ۵۰ سال برای خودروهای ورزشی استفاده می شود.

مضرات
نه GTS برای دریافت. به جز اینکه شما کاملا باید تجربه در فضای باز را داشته باشید، یا واقعا نگاه تارگا را دوست داشته باشید (که من انجام می دهم)، من فقط از ۹۱۱ GTS کوپه حمایت می کنم. برای شروع، تقریبا ۲۰۰۰۰ دلار ارزان تر است و شما همان کیت GTS پایه را دریافت می کنید. حتی Carrera 4 GTS نشان دهنده یارانه ۱۲،۰۰۰ دلاری برای تارگا است، اما چون ۹۱۱ خیلی متعادل و گریفی است، من مطمئن نیستم که شما حتی نیاز به چرخ دنده ی تمام چرخ را داشته باشید. علاوه بر این، مدل های کوپه GTS استاندارد با تعلیق PASM Sport حتی بهتر می باشد که نمی توان به Targa یا Cabriolet نصب کرد (کسانی که فقط پایه PASM را نصب می کنند). بنابراین بیشتر برای کمتر. سخت است که در برابر آن بحث کند.

رقابت را بررسی کنید همانطور که با هر ۹۱۱، من به شدت بر این باورم که از نظر کیفیت کلی و تجربه رانندگی چیزی دریافت خواهید کرد. اما لازم به ذکر است که اتومبیل هایی با ابعاد و قدرت مشابه می توانند برای پول کمتر از قیمت پایه ۱۳۹،۹۰۰ دلاری این Targa 4 GTS یا حتی ۱۲۰،۷۰۰ دلار از Base Carrera GTS کوپه داشته باشند. Corvette Grand Sport $ 69،۴۹۵، و Jaguar F-Type R با قدرت ۵۵۰ اسب بخار در زیر ۱۰۰،۰۰۰ دلار فروخته می شود.

پورشه 911 تارگا 4 GTS - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
پورشه ۹۱۱ تارگا ۴ GTS – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *