اجاره خودرو - اجاره ماشین

پورشه ۹۱۱ جی تی ۲ RS ، نقد بررسی این خودرو

پورشه ۹۱۱ جی تی ۲ RS

توربو S خیلی کند است؟ GT3 به ​​اندازه کافی تیز نیست؟

– سیلورستون، انگلستان

به گزارش اجاره خودرو آیا تا به حال هرکدام از ۹۱۱ Turbo S را از دست داشته اید و آن را خیلی آهسته اعلام می کنید؟ یا یک GT3 و فکر می کنید که می تواند کمی بهتر باشد؟ بدیهی است، پورشه پاسخ به این سوالات با این، GT2 RS جدید پاسخ داده است.

پیشینیان GT2 دارای شهرتی کاملا درست یا غلط هستند، اخیرا تکرار RS آن به نام “widowmaker” خوانده می شود. این در ارتباط با ترکیبی از قدرت عظیم و دستکاری بالقوه ی روی حیله و تزویر است که با آن همراه بود. GT2 RS به نوع خاصی از مشتری میپردازد، سپس آندریاس پرینینگر، رئیس GT Porsche، گفت که آنها کمی آشکارتر هستند و خواستار بهترین عملکرد هستند، بنابراین GT2 RS عمدا با صدای بلند و بصری و فوکوس است.

Preuninger همچنین اذعان می کند که رقیبی برای آن مفسرانی است که ادعا می کنند بخش GT تمرکز خود را روی سرعت واقعی متوقف کرده است و به جای آن خودرو هایی با طراحی خیره تر مانند ۹۱۱ R و GT3 را ساخت.

اجاره خودرو در تهران

پورشه ۹۱۱ جی تی ۲ RS

پورشه ۹۱۱ جی تی ۲ RS

برای مقابله با این استدلال، گروه GT GT2 RS را به این مسیر برای یک دامنه گارانتی تبدیل کرد. نتیجه یک لبه ۶ دقیقه ای، ۴۷٫۳ ثانیه ای بود، ضرب و شتم تمام ماشین های تولید خودرو و حتی بارهای پیش بینی شده پورشه خود را با برخی از حاشیه قابل توجه.

به این ترتیب تیم GT همه چیز را در GT2 RS پرتاب کرده و کمی هم از آن استفاده کرده است. این موتور از Turbo S ‘3.8 لیتری biturbo مسطح شش مشتق شده است؛ شاسی، هواپیما، و وزن صرفه جویی بیشتری نسبت به جهت GT3 طول می کشد. هرچند ساده نیست. GT2 RS دارای هویت خاص خود است، نسل مخلوط آن یک hybrid هیولا را ایجاد می کند، بسیار به معنای سوپرچرو مارول، نه تویوتا Prius یکی است.

شما نمی توانید کمک کنید، اما نظر خود را در مورد آن، GT2 RS ‘ظلم و ستم، ظاهر کاری آگهی پناهندگی مسیر دقیقا خجالتی نیست. هرچند این همه کارکردی است، بسیاری از مصرف ها، بال ها و اجاقها همه چیز را انجام می دهند: ایجاد سرعت. و تعداد زیادی از آن.

این بال بزرگ، بسته به زاویه، تا ۹۹۲ پوند از نیروی کمتری تولید می کند، اما اگر می خواهید سرعت بالای ۲۱۱ مایل در ساعت را به دست آورید، می خواهید آن را در تنظیم ۷۵۰ پوند خود داشته باشید.

اگر آن بال بزرگ عقب پورشه روی سطح بالای آن نوشته شده است و یک بالشتک و سقف وجود دارد، شما به یک GT2 RS مجهز به پکیج Weissach نگاه می کنید. این، مانند ۹۱۸ Spyder Weissach قبل از آن، مقدار قابل توجهی را به این لایحه اضافه می کند. در اینجا حدود ۱۰ درصد به قیمت لیست ۲۹۳،۲۰۰ دلاری افزوده می شود، که این باعث می شود که توازن بانکی نیز حدود ۶۴ پوند وزن را از بازی جدید خودتان حذف کنید. ما قصد نداریم کسی که GT2 RS خود را بدون کیت Weissach سفارش می دهد؛ آیا می توانستید خجالت بکشید که می گفتید؟ وزن شما فقط ۳/۲۴۱ پوند وزن خالص خواهد بود سهام خنده به بالا و پایین هر روز مسیر جاده.

اجاره ماشین

پورشه 911 جی تی 2 RS

پورشه ۹۱۱ جی تی ۲ RS

البته می توان گفت که با ۶۹۰ اسب بخار و ۵۵۳ پوند گشتاور از موتور ۳٫۸ لیتر، ۶۴ پوند دیگر نیازی به راندن دیگر ندارد. و احتمالا درست است پورشه هر گونه تفاوت در ارقام را برای زمان ۰-۶۲ نقل قول نمی کند، که علیرغم محدودیت هایی که از طریق چرخ های عقب شگفت انگیز آن را هدایت می کند، در ۲٫۸ ثانیه فقط به دست می آید. این کار دو برابر خواهد شد، ۰-۱۲۴، در ۸٫۳ ثانیه، و این سریع ترین ۹۱۱ شما می توانید خرید.

نه، می خواهید پکیج Weissach را برای چرخ های منیزیم بخرید، نه فقط به این دلیل که آنها به نظر عالی می رسند، بلکه باعث می شوند که توده های نامشخص نیز از بین بروند. با توجه به GT2 RS به طور موثر یک تعلیق خودرو ۹۱۱ Cup با یک دستگاه Nürburgring اجرا می کند، این یک چیز بسیار خوبی است. پکیج Weissach همچنین عناصر تعلیق فیبر کربن (از جمله در حال حاضر به طور کامل نصب شده با توپ)، یک سقف و هود کربن و فیبر کربن، و یک قفس رول تیتانیوم آورده است.

داخلی استاندارد روشن قرمز و سیاه است – مانند تابوت دراکولا، تنها در آلکانترا. این همان رنگ است زیرا حدود ۸۰ درصد از مشتریان ۹۹۷ GT2 RS خودرو خود را به این ترتیب مشخص کرده اند، البته می توانید با رنگ های متنوع تر آن را مشخص کنید. این کار را انجام دهید اگر شما گزینه های جعبه گزینه را تیک بزنید، ممکن است بسته Chrono را نیز داشته باشید، که اگر به منظور اندازه گیری دوران دامن خود با استفاده از نرم افزار Track Precision Porsche قصد داشته باشید، برخی از قابلیت های صفحه نمایش را اضافه کنید. هیچ سوئیچ حالت push-to-pass روی فرمان وجود ندارد، زیرا واقعا با ۶۹۰ اسب بخار در اختیار شما قرار دارد، در حال حاضر همه چیز در حال حاضر به ۱۱ تماس گرفته شده است.

این خیلی سریع به نظر می رسد، واقعا جای تعجب نیست. خروجی بزرگی موتور تحویلش داده شده است، آن را مشت زدن با grimace-inducing سرعت از ۲۰۰۰ دور در دقیقه تا حدود ۵۰۰۰ دور در دقیقه، قبل و بعد از آن فقط به طرز تکان دهنده ای سریع است. کمک به تولید این قدرت، بین کولرهای اسپری خنک کننده آب، یک اگزوز تیتانیوم، و اجزای اصلاح شده داخلی برای مقابله با خروجی قابل ملاحظه ای افزایش یافته است. اندکی عقب ماندگی ظاهری، طبیعت توربوشارژر این موتور به معنای آن است که از حدود ۲،۰۰۰ دور در دقیقه سریعتر از نسبت ۴٫۰-۳ لیتری GT3 به ​​طور طبیعی بیرون می آید. اما این biturbo شش پاسخ سریع و فوری است.

پورشه 911 جی تی 2 RS

پورشه ۹۱۱ جی تی ۲ RS

اجاره ماشین در تهران

چرخ دنده های انتقال از طریق جعبه دنده کلاچ PDK هفت سرعته Porsche انجام می شود. PDK سریعتر است، به طوری که استاندارد به آن متصل می شود – شبیه سازی ها به صورت لحظه ای انجام می شود، هربار که شما هرگز گمان نمی کنید یا تصمیم شما را رد می کنید، مگر اینکه شما به طور خاص از آن استفاده کنید. فقط سعی کنید در برابر هر وسوسه ای مقاومت کنید تا از شروع راه اندازی شروع نکنید، راه GT2 RS در هنگام انجام این کار خنده دار اعتیاد آور است.

این یک موتور آوازی برای یک پورشه با توربوشارژر مدرن است، هرچند که آن را به شدت آواز بالا از ۴٫۰ لیتری پسر عموی GT3 خود ندارد. یادداشت های باسیم، عمیق تر و تیز و تیزهوشان آن ها را تحریک نمی کنند، اما آنچه که آنها سیگنال می دهند، مسخره است، سرعت هر دنده ای.

پورشه ۹۱۱ جی تی ۲ RS

در این راستا، ۹۱۱ GT2 RS با همتایانش مانند فراری ۴۸۸ GTB و لامبورگینی هوراکان Performante در برابر ساعت، تا حدودی موفق به رسیدن به ظاهری مبهم وحشیانه از مکلارن ۷۲۰S freakishly سریع است.

این یک گزاره متفاوت است هر چند: هاردکور بیشتر، به نظر می رسد و ایدئولوژی، که همه آنها باعث می شود که شاسی یک جای تعجب است. با توجه به طبیعت متشکل از توپ و متمرکز Nürburgring شما به درستی انتظار سختی و مصالحه. این ادعا به تلاش گروه GT با کاهش می دهد که GT2 RS است که توسط جادوگران جاده انگلیسی برطرف شده است.

سوار شدن با سرعت زیاد، اما کنترل واقعی، GT2 RS سواری با آرامش پیچیده است، به شما اجازه می دهد تا واقعا لذت بردن از عملکرد فوق العاده در ارائه است. می توان از چرخ های Michelin Sport Cup 2 استفاده کرد، همچنین کشش و توانایی نیز وجود دارد، هرچند پیشنهاد می شود که این بازیگر باهوشتر باشد. این بسیار مشتاق است فرمان است، درست است که با بهترین تنظیمات در Porsche مدرن است. با توجه به وزن مناسب به چرخ، پاسخ واضح، دقت بی وقفه است. با کمک فرمان عقب عقب، بینی GT2 RS در مورد تبدیل شدن به عنوان وفادار به عنوان شما را در یک مدرن، راه رفتن ۹۱۱ دریافت کنید.

پورشه 911 جی تی 2 RS

پورشه ۹۱۱ جی تی ۲ RS

ترکیب این فرمان درخشان با توانایی شاسی در جاده های انگلستان، و عملکرد GT2 RS این برجسته تجربه نیست، بلکه توانایی بهره برداری از آن است. در این رابطه، این تغییر بزرگ برای GT2 RS است، و نه یک مورد ناخواسته.

اگر شما در بازار برای GT2 RS هستید، غیر قابل تصور است که شما قبلا سعی نکردید آن را دریافت کنید و اگر هنوز تصمیم گیری خرید را در نظر بگیرید، بله، البته باید آن را خریداری کنید. فقط آن را رانندگی کنید، از آن لذت ببرید. لطفا، آن را در گاراژ با هیچ مایل بر روی آن در حالی که شما برای ارزش خود را به دو برابر صبر کنید. شما دیگر بهانه ای برای آن نداشتید، زیرا GT2 RS جدیدی را به قدرت وحشیانه خود اضافه می کند.

با این حال، اگر این بود و یا GT3، من می خواهم ماشین ساده تر، به طور طبیعی aspired، به خصوص که آن را در حدود ۱۵۰،۰۰۰ دلار ارزان تر است. مطمئنا، این تصمیم نخواهد بود که هر خریدار GT2 RS باید ساخته شود. آنها می توانند هر دو را داشته باشند. و آنها باید باشند

پورشه 911 جی تی 2 RS

پورشه ۹۱۱ جی تی ۲ RS

موتور : توربوشارژ باتری ۳٫۸ لیتری H6

قدرت : ۶۹۰ اسب بخار / ۵۵۳ پوند

محور : ۷ دنده

شتاب : ۲٫۸ ثانیه  

سرعت بالا : ۲۱۱

نوع رانندگی : چرخ دنده عقب

وزن : ۳،۲۴۱ پوند

تعداد سرنشین : ۲

قیمت پایه : $۲۹۳,۲۰۰

پایان مقاله / پورشه ۹۱۱ جی تی ۲ RS

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *