پورشه ۹۱۱ مدل ۲۰۲۰
پورشه ۹۱۱ مدل ۲۰۲۰

پورشه ۹۱۱ مدل ۲۰۲۰ در حال تکمیل نهایی و مراحل تست است

پورشه ۹۱۱ مدل ۲۰۲۰

این گربه بسیار از کیسه ای است که در مورد نسل بعدی پورشه ۹۱۱ با عکس های اخیر جاسوسی نشان داده شده است که ۹۹ درصد از بیرون را نشان می دهد. ما حتی یک نمونه اولیه از وسیله نقلیه را که در اواخر ماه نوامبر در نمایشگاه خودکارآور لس آنجلس تایید شده بود، به شکلی پرنور خود تأیید کردیم.

پورشه ۹۱۱ مدل ۲۰۲۰
پورشه ۹۱۱ مدل ۲۰۲۰

کرایه ماشین بدون راننده

سازنده خودروساز آلمانی خودرو از سه هفته گذشته قبل از اولین استفاده خواهد کرد تا طرفدارانش را برای نخستین بار آماده کند و کمپین تیزر را آغاز کرده است. نوامبر ۵ ما اولین “رسمی” عکس های جاسوسی گرفته شده در طول برنامه آزمون طولانی ۹۱۱ به عنوان یک پیش نمایش رسمی از مدل است.

پورشه مفتخر است اعلام کند این است که خودروهای ورزشی جدید را تحت فشار زیادی قرار می دهد و آن را در مناطق مختلف آب و هوایی با دامنه دما تا ۱۸۵ درجه فارنهایت (۸۵ درجه سانتیگراد) و تغییرات ارتفاع بیش از ۲٫۵ مایل (۴ کیلومتر). سازنده خودرو می خواهد اطمینان حاصل کند که هر جزء از ماشین با همان قابلیت اطمینان در ابتدای برنامه تست کار می کند.

پورشه ۹۱۱ مدل ۲۰۲۰
پورشه ۹۱۱ مدل ۲۰۲۰

اجاره خودرو پورشه

Andreas Pröbstle، مدیر پروژه برای نظرات جدید ۹۱۱، علاوه بر عملکرد برجسته آن، ۹۱۱ نیز برای استفاده روزانه است که همیشه آن را در کلاس خود قرار داده است. به همین دلیل ما در هر شرایطی و در هر نوع آب و هوا و منطقه، خودرو را آزمایش می کنیم. راننده وسایل نقلیه باید به صورت بی عیب و نقص به عنوان مایعات، سیستم، فرآیندهای عملیاتی و نمایش آن عمل کند – این تنها راهی است که ما می توانیم مطمئن باشیم که وسیله نقلیه قادر به عبور از همه نقاط جهان بدون گسل است. ”

نمونه هایی از ۹۱۱ جدید نیز به طور منظم بازدید کنندگان در Nurburgring (و ما بسیاری از آنها را جاسوسی)، که در آن موتور، انتقال، ترمز، و شاسی به محدودیت های خود و حتی بالاتر از آنها به اثبات mettle خود را. چندین نمونه اولیه در اطراف مسیر ناردو در ایتالیا نیز رانده شد، جایی که “تمرکز نه تنها در سرعت بالا، بلکه در خنک سازی و دست زدن به آن” است.

پورشه ۹۱۱ مدل ۲۰۲۰
پورشه ۹۱۱ مدل ۲۰۲۰
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *