پورشه ۹۱۱ مدل ۲۰۲۰
پورشه ۹۱۱ مدل ۲۰۲۰

پورشه ۹۱۱ مدل ۲۰۲۰ در طی آزمایش نهایی در نوربورگینگ قرار گرفته شد

پورشه ۹۱۱ مدل ۲۰۲۰

بدون سایه شک و تردید، نسل بعدی ۹۱۱ در سه قسمت اول است که ما علاقه مند هستیم تا در پایان ماه در لس آنجلس ببینیم. Porsche کمپانی تیاسر جامع را در ساخت با چشم انداز بسیار پیش بینی کرده است، با تصاویر تیزر (نگاه کنید به زیر) و اولین درایو های نمونه اولیه نزدیک تولید شده است. نسل هشتم از ماشین ورزشی استت گارت در حال حاضر در مراحل نهایی آزمایش قرار دارد و جایگاه بهتر برای بهبود نه ده ساله، اگر نه در نوربورگینگ؟

کرایه ماشین پورشه باکستر

پورشه ۹۱۱
پورشه ۹۱۱

اجاره ماشین پورشه
یک نمونه اولیه که به سختی پنهان شده از انواع Carrera است، تمرکز ویدیو متصل است، اما در این شش و نیم دقیقه دیگر ۹۱۱s را مشاهده خواهید کرد که متعلق به تکرار فعلی و بعدی است. بیشتر، اگر نه همه این وسایل آزمایشی، قفس های رول پشت صندلی ها داشته باشند، اما شما آنها را در نسخه های نهایی پیدا نخواهید کرد، مگر اینکه برای نسخه های GT بیشتر متمرکز شده تر به مرحله بعد بروید.

پورشه ۹۱۱
پورشه ۹۱۱

از لحاظ طراحی، ۹۱۱ برای همیشه و هرگز به یک ۹۱۱ نگاه می کند، بنابراین اگر می خواهید یک انقلاب را به جای تکامل ببینید، شما برای ناامیدی خواهید بود. با این حال، علاقه مندان می توانند ۹۹۲ ژن را به غیر از ۹۹۱ / ۹۹۱٫۲ بگویند، مخصوصا از آنجایی که تمام طعم دهنده ها در حال گسترش دادن به عقب هستند. ما این فرصت را داشتیم تا Carrera S را برای یک چرخش بگیریم و آن را به عنوان مدل GT3 فعلی، همراه با جاده های گسترده تر، به عقب متصل کنیم. خروجی S داغتر خواهد شد به ۴۵۰ اسب بخار امتیاز در حالی که مدل غیر S باید با ۳۸۵ اسب بخار انجام دهد.

اجاره خودرو پورشه پانامرا

پورشه ۹۱۱
پورشه ۹۱۱

با نمایش خودکار لس آنجلس درست در اطراف گوشه، این ویدیو جاسوسی یکی از آخرین فرصت هایی است که می توانید کارهای پیشرفته ۹۱۱ را تحت آزمایش قرار دهید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *