پورشه ۹۱۱ GT3
پورشه ۹۱۱ GT3

پورشه ۹۱۱ GT3 رونمایی شد

پورشه ۹۱۱ GT3

با پورشه معرفی ۹۹۲-gen 911 در طعم Carrera S و ۴S، ما در حال حاضر به آرامی، اما مطمئنا توجه ما را به مشتقات داغ تر از دستگاه Zuffenhausen تبدیل شده است. یکی از آنها بدون شک GT3 و مادربورد هاردکور GT3 RS است که نمونه اولیه آن در شب در اشتوتگارت گرفته شده است. آزمایشات سیگنالینگ در مرحله پیشرفته ای برای خودروی اسپرت طبیعی است. این خیلی زود است که بگوییم کدام دو نسخه GT3 که ما دنبال آن هستیم، اما برای این که غیر از RS باشد، از آنجایی که اولین بار آن را منتشر خواهد شد، حساس تر خواهیم بود.

اجاره خودرو پورشه

پورشه 911 GT3
پورشه ۹۱۱ GT3

از آنجایی که در ساعتهای بعد از ظاهر شدن دوربین، دوربین به اندازه کافی شگفت انگیز بود، کیفیت دقیق نیست. با حرکت اتومبیل، ممکن است پس از تماشای این ویدیو از سردرد ناشی شود زیرا ثبات تصویر از ایده آل نیست. با این حال، این یک فرصت خوب برای دیدن پورشه در کار آزمایش نمونه اولیه از عطر و طعم GT3 – به عنوان توسط بال بزرگ در عقب و قرار دادن راهنمایی اگزوز دوگانه.

پورشه 911 GT3
پورشه ۹۱۱ GT3

این تنها حدود یک هفته پیش بود که پورشه تایید کرد که قصد دارد موتور ۹۱۱ GT3 RS را به طور طبیعی به بیرون متصل کند و همه چیز با مدل غیر RS متفاوت نبوده است. مدل بالایی از مدل جابجایی جابجایی موتور کوچک، اما همچنان به عنوان یک واحد ۴٫۰ لیتری همچنان ادامه خواهد یافت، زیرا این افزایش خواهد بود. چند اسب اضافی انتظار می رود و به وسیله یک PDK هفت سرعته به جای خودکار خودکار هشت سرعته در Carrera S / 4S جدید راه می رود.

GT3 جدید ۹۱۱ احتمالا برای اولین بار در سال ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد. در همین حال، انتظار می رود که مدل Carrera پایه در سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه شود، در حالی که توربو و GTS در نیمه دوم سال جاری به نمایش درآمدند.

اجاره ماشین پورشه باکستر

پورشه 911 GT3
پورشه ۹۱۱ GT3
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *