پورشه ۷۱۸ کیمن GT4 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
پورشه ۷۱۸ کیمن GT4 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

پورشه ۷۱۸ کیمن GT4 به طور کاملا رونمایی شد

پورشه ۷۱۸ کیمن GT4

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی پورشه در روزهای دیگر در شمال اروپا دیده می شود و در حال تکمیل شدن است که نسخه ۷۱۸ کیمن با برد بالا را به شکل GT4 قدرتمند تبدیل می کند. به نظر می رسد که GTS جدید به تازگی عرضه شده است، جواهری جدید از خانواده کیمن به نظر می رسد تقریبا غیرقابل انکار است، به این معنی است که رسمی نشان می دهد درست در اطراف گوشه. پول ما در نمایشگاه ژنو خودرویی است که در ابتدای ماه آینده برای باز کردن درب آن راه اندازی می شود.

پورشه ۷۱۸ کیمن

 

پورشه 718 کیمن GT4 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
پورشه ۷۱۸ کیمن GT4 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

بین GTS و GT4 آینده تفاوت چندانی وجود دارد، در جلوی جایی که سپر طراحی مجدد میزبان انفجار بزرگ و تهویه بهتر است. درست در زیر کاپوت، در بخش بالای سپر، یک نوار گسترده ای شبیه به ویژگی ۹۱۱ GT3 / GT3 RS وجود دارد.

انتظار میرود که مدل GT3 بالاتر از مدل خانواده ۹۱۱ Expansive، از مدل ۷۱۸ Cayman GT4، به طور طبیعی از نوع ۴٫۰ لیتری بنزینی ناپدید شود. گفته می شود که این خودرو از بین می رود، اما باید بیش از ۴۰۰ اسب بخار بسته باشد، بنابراین پیش بینی می شود که میزان تولید در GT4 قبلی حداقل ۱۵ اسب بخار باشد. تکرار جدیدی از هاردکور کیمن با کاهش قابل توجه وزن، ثابت می کند که در اطراف گوشه ها سریع تر و چابک تر از سلف خود است.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

پورشه ۷۱۸ کیمن GT4 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

بازگشت به نمونه اولیه در دست، عقب خودرو همچنین برخی از تغییرات عمده در مقایسه با GTS را نشان می دهد. واضح ترین نوآوری افزودن یک بال عقب ثابت همراه با یک diffuser مضر دارای دو راهنمایی بزرگ اگزوز است که دیگر در کنار GTS در کنار یکدیگر نشسته اند. در حالی که چراغهای عقب و همچنین چراغهای جلو به نظر می رسد تقریبا مشابه با GTS هستند، ممکن است تغییرات بیشتری برای تمایز دو مدل وجود داشته باشد.

ما همچنین انتظار داریم تا یک تعلیق مجدد تنظیم شده، چرخ های آلیاژی بر روی آن قرار داده شود و ترمزهای به روز شده برای دور زدن بسته و GT4 را توجیه کند که حق بیمه قابل توجهی نسبت به GTS خواهد بود. به هر حال، این دومین بار در ایالات متحده ۷۹،۸۰۰ دلار شروع می شود. با توجه به پایه ۹۱۱ از $ ۹۱،۱۰۰ شروع می شود، بعضی از مردم باید تصمیم گیری دشوار داشته باشند: با Cayman GT4 بروید یا استاندارد ۹۱۱ را دریافت کنید؟ فاکتور ۷۱۸ Boxster Spyder، برای انتخاب یکی از آنها بسیار دشوار خواهد بود.

 

پورشه 718 کیمن GT4 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
پورشه ۷۱۸ کیمن GT4 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *