پورشه E - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
پورشه E - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

پورشه E قدرت ۶۷۰ اسب بخار؛ نسخه RWD رونمایی شد

پورشه E

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی با توجه به بیرون در پایان دهه گذشته، ماموریت E شکل می گیرد تا یکی از مهم ترین مدل هایی باشد که تا کنون می تواند از کوره پورشه استفاده کند. پیش از این، دو سال پیش در نمایشگاه فرانکفورت، یک مفهوم نامزدی مورد بررسی قرار گرفت و اخیرا مجله Automobile فرصتی برای انجام یک آزمایش کوتاه با یک نمونه اولیه تکامل یافته در مسیر Weissach داشت.

پورشه E

پورشه E - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
پورشه E – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

خودرویی که بیش از یک موتور مولد تست اولیه است، خودروهایی مانند پنجره های الکتریکی، درها و صندلیها، همراه با یک کابین داخلی نسبتا پیشرفته (از جمله تایمر لبه) برای نشان دادن اینکه پورشه با پیشرفت ماموریت E پیشرفت بزرگی داشته است. اگر چه از Panamera کوچکتر است اما هنوز هم به اندازه کافی برای ارائه یک سواری راحت برای کسانی که در صندلی های عقب قرار دارند کافی است. با توجه به رهبر پروژه، استفان وککbach، تقریبا به همان اندازه بزرگ در داخل به عنوان یک مدل از یک کلاس در بالا است.

منابع نزدیک به پورشه اظهار داشتند که این طرح سه نسخه مختلف ماموریت E را ارائه می دهد که همه آنها می خواهند یک ترتیب تمام چرخ ها داشته باشند. مدل ورودی سطح – که قرار است در حدود ۸۵،۰۰۰ دلار به عنوان یک Panamera شروع شود، تقریبا ۴۰۲ اسب بخار (۳۰۰ کیلووات) را ارائه می دهد. مدل متوسط می تواند قدرت را به ۵۳۶ اسب بخار (۴۰۰ کیلو وات) برساند در حالی که نسخه پرچم دار آن ۶۷۰ اسب بخار (۵۰۰ کیلو واتی) گوشتی است. در پایین خط، گزینه ارزان تر چرخ دنده عقب می تواند اضافه شود.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

پورشه E - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
پورشه E – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

این ارقام چشمگیر چشمگیر با ترکیب یک سیستم الکتریکی جلو نصب شده با ۲۱۵ اسب بخار (۱۶۰ کیلو وات) و ۲۲۱ پوند فوت / ۳۰۰ نیوتن متر (۳۲۵ پوند فوت / ۴۴۱ نیوتن متر برای مدت زمان محدود) با یکی از دو واحد های عقب برای اولین بار ۳۲۲ اسب بخار (۲۴۰ کیلو وات) و ۲۵۱ پوند فوت (۳۴۰ نیوتن متر)، در حالی که دومین تولید ۴۲۹ اسب بخار (۳۲۰ کیلو وات) و ۴۰۶ پوند فوت (۵۵۰ نانومتر) خواهد بود. نیازی به گفتن نیست که این اعداد رسمی نیستند.

سرعت حدود ۶۰ کیلومتر بر ساعت (حدود ۹۶ کیلومتر بر ساعت) در حدود ۳٫۵ ثانیه قبل از بالا آمدن در ۱۵۵ مایل در ساعت (۲۵۰ کیلومتر در ساعت)، با “پانچ متوسط پانزده” و “شتاب کامل گشتاور انفجاری در چرخ دنده های چهارم و پنجم مهندسان پورشه در حال کار بر روی جعبه دنده دو سرعته هستند و در عین حال در حال توسعه یک دیفرانسیل محدود لغزش الکترونیکی هستند که به صورت اختیاری امکان پذیر است.

با ماموریت E که اولین و مهمترین وسیله نقلیه الکتریکی است، محدوده یک نقطه فروش کلیدی خواهد بود. در حدود ۳۰۰ مایل (۴۸۳ کیلومتر) در دنیای واقعی وعده داده شده است، همراه با امکان شارژ باتری به میزان ۸۰ درصد در عرض ۲۰ دقیقه.

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

پورشه E - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
پورشه E – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

در جای دیگر در محدوده پورشه، نسل فعلی ۹۱۱ با GT3 RS به روز شده و نسخه جدید Speedster محدود خواهد شد. در جبهه الکتریکی، دلیلی وجود دارد که اعتقاد داشته باشد که ماموریت E یک نشانه ناخوشایند Macan و یک کوپه است که به طور موقت به نام ۹۲۹ به عنوان جانشین معنوی ۹۲۸ عمل می کند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *