پورشه GTS نقد و بررسی این خودرو

پورشه GTS

پورشه پاسخ به سوالات رایج ترین شما را می دهد.
پورشه با مجموعه ی ویدیویی خنده دار خود در یوتیوب ادامه می دهد، اصطلاحات و اختصارات مختلف را با یک قسمت جدید توضیح می دهد و پاسخی به سؤال ساده ارائه می دهد – منظور از Porsche GTS چیست؟ در کلیپ های قبلی از دنباله، سازنده ماشین های ورزشی آلمانی توضیح داد که چگونه این شرکت نام خود را، منبع منشور ۹۱۱، و PDK ایستاده است.

پورشه GTS

پورشه GTS - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
پورشه GTS – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

در این ویدیو جدید یاد می گیریم که نام GTS مربوط به مسابقات سالهای ۱۹۵۰ و ۱۹۶۰ است، زمانی که مسابقات Gran Turismo بسیار رایج بود. با این حال پورشه کاملا دقیق نیست که دقیقا چه گواهی هایی برای GTS وجود دارد – Gran Turismo Sport یا شاید GranTourissmo ؟ “G” به وضوح از Gran و “T” از Turismo می آید، اما “S” برای چیست؟

با این وجود Porsche می گوید مدل های GTS در خلال نمایشگاه های خلبان های ورزشی خود هستند و این ویدیو به طور خلاصه ما را به یاد ما می اندازد که اولین مدل پورشه برای پوشاندن رونمایی (به نوعی) ۳۵۶ Carrera GT در سال ۱۹۵۵ بود و به دنبال آن ۹۰۴ Carrera GTS در ۱۹۶۰٫ پیش از دهه ۱۹۹۰، نام به GTS 928 داده شد.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

پورشه GTS - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
پورشه GTS – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

جدیدترین وسایل نقلیه از اشتوتگارت که به نام GTS داده شده است، عبارتند از ۷۱۸ Boxster و ۷۱۸ Cayman duo. هر دو آنها یک موتور ۲٫۵ لیتری توربوشارژ جدید دارند که جایگزین موتور ۳٫۴ لیتری به طور طبیعی با موتور توربو شارژ می شود. با وجود کاهش جابجایی، قدرت ۳۵ اسب بخار (۲۶ کیلووات) برای مجموع ۳۶۵ اسب بخار (۲۷۲ کیلووات) است.

هنگامی که به یک گیربکس دستی شش سرعته مجهز می شود، این دستگاه ۳۰۹ پوند (۴۲۰ نیوتن متر) گشتاور را از ۱۹۰۰ دور در دقیقه تولید می کند، در حالی که خودروهای نصب شده PDK اندکی بالاتر از ۳۱۷ پوند فوت (۴۳۰ نیوتن متر) از همان سطح رمپ مدل های PDK همچنین سریعتر با سرعت ۰-۶۲ مایل در ساعت (۰-۱۰۰ کیلومتر در ساعت) در ۴٫۱ ثانیه افزایش می یابند. سرعت بالا ۱۸۰ مایل در ساعت است (۲۹۰ کیلومتر در ساعت).

 

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

پورشه GTS - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
پورشه GTS – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *