پیاده‌راه 17 شهریور چه زمانی افتتاح می‌شود؟ - اجاره خودرو طباطبایی

پیاده‌راه ۱۷ شهریور چه زمانی افتتاح می‌شود؟

ابوالفضل قناعتی درخصوص چرایی عدم بازگشایی پیاده‌راه ۱۷ شهریور، گفت: بنا بر بررسی‌های انجام شده و اعتراضات مردمی، شورای شهر تصویب کرد که قسمتی از پیاده‌راه ۱۷ شهریور از خیابان صفا تا میدان شهدا بازگشایی شود.

وی با بیان اینکه ماموران راهنمایی و رانندگی در حال نصب المان و تابلوهای راهنمایی هستند، گفت: در حال حاضر از آنجایی که قرار است خیابان صفا تا میدان شهدا دو طرفه شود، جدول کشی و نصب بلوک در حال انجام است.

عضو هیات رییسه شورای شهر تهران با بیان اینکه در مدتی که این راسته تبدیل به پیاده راه شده بود، ساخت و سازهایی همچون ایجاد آب نما، باغچه و… در میانه این پیاده راه صورت گرفته، گفت: باید برای این فضای سبز میانه پیاده راه چاره ای اندیشیده شود و به نظر می رسد پس از تکمیل جدول کشی، نصب تابلو و بلوک های سیمانی و همچنین جمع آوری آب نماها و… حداکثر تا یک ماه دیگر این موانع برداشته شود.

قناعتی با بیان اینکه حداکثر تا یک ماه دیگر این موانع رفع و پیاده راه ۱۷ شهریور بازگشایی می شود، گفت: البته در صورت تسریع در انجام این امورات، ممکن است این پیاده راه زودتر بازگشایی شود اما حداکثر زمانی که برای شهرداری در نظر گرفته شده است، یک ماه اعلام شده است.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *