چراغ‌های لیزری نسل جدید ب‌ام‌و X5 2019 - اجاره خودرو

چراغ‌های لیزری نسل جدید ب‌ام‌و X5 2019

چراغ‌های لیزری نسل جدید ب‌ام‌و

جدای از اینکه نسخه پیش‌تولیدی ب‌ام‌و X5 2019 حاضر در تصاویر با چراغ‌های جلو و عقب تولیدی خودنمایی می‌کند، همچنین به نظر می‌رسد که در بخش جلوی این خودرو شاهد یک سورپرایز طراحی باشیم.

چراغ‌های لیزری نسل جدید ب‌ام‌و X5 2019 - اجاره خودرو - 0
چراغ‌های لیزری نسل جدید ب‌ام‌و X5 2019 – اجاره خودرو

ظاهر آبی‌رنگ داخل چراغ جلو را می‌بینید؟ این همان تکنولوژی چراغ لیزری ب‌ام‌و است که دارای نوارهای آبی زیبا در داخل چراغ‌ها می‌باشد.

چراغ‌های لیزری نسل جدید ب‌ام‌و X5 2019 - اجاره خودرو - 1
چراغ‌های لیزری نسل جدید ب‌ام‌و X5 2019 – اجاره خودرو

اجاره خودرو بی ام و

طبق گفته‌های این خودروساز آلمانی چراغ‌های جلوی لیزری در بحث مصرف انرژی ۳۰ درصد کم‌مصرف‌تر از نمونه‌های LED بوده و مسیر پیش رو را به‌صورت بهتر و گسترده‌تری روشن می‌کنند.

در نمای جلو نمی‌توان چیز زیادی را دید اما می‌توان جلوپنجره کلیوی شکل بزرگ، دماغه کوسه مانند و فرم کلی اسپورت تر را احساس نمود. متأسفانه نمی‌توان شکل یا گرافیک چراغ‌های عقب را به‌صورت واضحی تشخیص داد.

چراغ‌های لیزری نسل جدید ب‌ام‌و X5 2019 - اجاره خودرو - 2
چراغ‌های لیزری نسل جدید ب‌ام‌و X5 2019 – اجاره خودرو

ب‌ام‌و X5 2019 بر پایه پلتفرم مدولار CLAR ساخته شده است. این معماری در مدل‌های سری ۵ و ۷ نیز بکار رفته است. این امر باعث استحکام بیشتر و وزن کمتر خودرو خواهد می‌شود. گفته می‌شود وزن خودرو بسته به تریم بین ۲۵۰ تا ۳۰۰ کیلوگرم کاهش خواهد یافت.

چراغ‌های لیزری نسل جدید ب‌ام‌و X5 2019 - اجاره خودرو - 3
چراغ‌های لیزری نسل جدید ب‌ام‌و X5 2019 – اجاره خودرو

از آنجایی که طیف پیشرانه‌ها از سری ۵ جدید گرفته خواهند شد احتمالاً شاهد پیشرانه ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو با قدرت ۲۴۸ اسب بخار و گشتاور ۳۵۰ نیوتون متر خواهیم بود. همچنین پیشرانه‌های ۶ سیلندر ۳ لیتری با خروجی ۳۳۵ اسب بخار و نمونه ۸ سیلندر ۴٫۴ لیتری توئین توربو با قدرت ۴۵۶ اسب بخار از دیگر گزینه‌های نسل جدید شاسی‌بلند محبوب ب‌ام‌و خواهند بود. همچنین انتظار داریم نسخه پلاگین هیبریدی این خودرو بعدها عرضه شود. البته از مدل X5 M نیز نباید غافل شد که بنا بر شنیده قدرتی بیش از ۶۰۰ اسب بخار خواهد داشت.

انتظار می‌رود رقیب ب‌ام‌و برای آئودی Q7، پورشه کاین و مرسدس GLE در اواخر سال ۲۰۱۸ معرفی شود.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *