چرا اجاره ماشین برای مسافرت بهتر است
چرا اجاره ماشین برای مسافرت بهتر است

چرا اجاره ماشین برای مسافرت بهتر است

چرا اجاره ماشین برای مسافرت بهتر است

در زمان سفر، یکی از مهم ترین موارد که باید به آن توجه کنیم انتخاب وسیله ی نقلیه است. گزینه هایی که پیش رو داریم قطار، هواپیما، کشتی، اتوبوس و خودروی شخصی می باشد. هر کدام از این وسیله ها مزایا و معایب خاص به خود را دارند.

سفر در جاده ها پر از احساس خوب و زیباست و حس ماجراجویی را در افراد تقویت می کند و همچنین با تماشای مناظر زیبا این امکان را دارید که برای مدتی توقف کنیم و از زیبایی های طبیعت لذت ببریم و برای ثبت خاطرتمان عکسی بگیریم.

چرا اجاره ماشین برای مسافرت بهتر است
چرا اجاره ماشین برای مسافرت بهتر است

 

اینکه بخواهیم به صورت دست جمعی و گروهی مسافرت کنیم بهترین گزینه استفاده از سفرهای جاده ای است.

در زمان مسافرت جاده ای تصمیم گیرنده خودمان هستیم، اینکه از چه مسیری به مسافرت برویم، کجا برای صرف ناهار یا شام توقف کنیم و به زمان محدود نخواهیم بود.

مقرون به صرفه ترین نوع مسافرت، سفر جاده ای می باشد.

در سفر جاده ای و با اتومبیل، این امکان را داریم که از غذاهای خانگی استفاده کنیم و همچنین نگرانی جا نداشته باشیم. در این مقاله قصد داریم در مورد فواید کرایه کردن ماشین از موسسات معتبر در هنگام مسافرت توضیح دهیم.

اجاره ماشین در حالت کلی به دو صورت انجام می شود.

۱- کرایه ماشین بدون راننده

۲- کرایه ماشین با راننده

چرا اجاره ماشین برای مسافرت بهتر است
چرا اجاره ماشین برای مسافرت بهتر است

 

در نوع اجاره ماشین بدون راننده وقتی ماشین مورد نظر خود را انتخاب کردیم با مشاوران خود تماس می گیریم یا به صورت رزرو آنلاین خودرو روز و تاریخ اجاره را مشخص می کنیم و پس از واریز بیعانه و همچنین با تکمیل کردن مدارک مورد نیاز خودمان از قبیل یه فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو و همچنین ده درصد قیمت خودرو را به عنوان وعدیه پرداخت می کنیم. و در زمان عودت خودرو مبلغی را به عنوان امانت خلافی می پردازیم و چنانچه در تاریخی که خودرو دست ما بوده خلافی نداشتیم به ما برگردانده می شود.

در نوع دوم یعنی اجاره خودرو با راننده لازم به پرداخت چک یا سفته و همچنین ودیعه یا دپوزیت نیست.

مزیت های اجاره خودرو برای مسافرت

انتخاب خودروی دلخواه و مورد علاقه

‌در زمان های قدیم تنها راهی که می توانستیم به خودروی مورد علاقه ی خودمان دست پیدا کنیم این بود که هزینه ی زیادی پرداخت کنیم و آن را خریداری کنیم. مخصوصا خودروهای خارجی که مالیات های سنگینی دارند. با شرکت های که در زمینه ی اجاره ی ماشین وجود دارند تنها کافی است خودروی مورد علاقه ی خودمان و تعداد سرنشینان و بودجه ای مدنظر خودمان را تعیین کنیم و سپس در کمترین زمان ممکن می توانیم خودرو را دریافت کنیم.

چرا اجاره ماشین برای مسافرت بهتر است
چرا اجاره ماشین برای مسافرت بهتر است

 

بیمه کامل بدنه همراه با بیمه شخص ثالث

‌خودروهایی که در شرکت های مرتبط با اجاره خودرو وجود دارند دارای بیمه کامل بدنه و شخص ثالث می باشند. خودروهایی که شامل بیمه هستند، می توانند خیال شما را برای سفری امن آسوده کنند.

تست و سرویس خودرو قبل از تحویل به مشتری

‌شرکت هایی که خدمات اجاره خودرو را ارائه می دهند قبل از تحویل ماشین به مشتری آن را تست و سرویس می کنند.

هزینه مقرون به صرفه برای سفر کردن

‌در ایام تعطیلات که افراد بسیاری قصد سفر دارند، قیمت وسایل نقلیه از جمله بلیط هواپیما و قطار به طرز چشمگیری بالا می رود. در اکثر مواقع کیفیت خدمات در این ایام به شدت کاهش می یابد. خوشبختانه چنین اتفاقاتی در مورد اجاره ماشین برای سفر و همچنین اجاره ماشین بدون راننده برای سفر رخ نمی دهد. لازم است این موضوع را هم در نظر بگیریم که قیمت اجاره ماشین برای مسافرت بسیار مقرون به صرفه است. با دریافت خدمات کرایه ماشین برای مسافرت، می توانیم سفری مجلل و در عین حال ارزانی را تجربه کنیم.

+1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *