کادیلاک سری – V قابل رقابت با خودرو های آلمانی

کادیلاک سری – V

نخستین سدان CT6-V و ۵۵۰ اسب بخار ۳٫۰ لیتری دوقلوهای توربو، موتور آلومینیومی V6 Blackwing برای اولین بار در سال ۲۰۱۹ تایید شده است. این مجبور به اضافه کردن به زیر نام تجاری Cadillac V سری، تکمیل مجموعه ای از اتومبیل های لوکس و با کارایی بالا است. با این حال، به نظر می رسد که نه فقط CT6-V که برای سال های ۱۵ ساله V-Series آغاز خواهد شد.

کادیلاک سری - V
کادیلاک سری – V

برای نشان دادن نقطه عطف، کادیلاک اعلام کرد نسخه های پایه ATS-V Coupe و CTS-V برای مدل ۲۰۱۹ در دسترس خواهد بود.

نسخه پایه کوپه ATS-V و نسخه پایه CTS-V بیش از طراحی های مجدد مدل های V سری است. نسخه CST-V Pedestal نسخه Cadillac برنز شن و ماسه فلزات بیرونی رنگ است که با تر و تمیز سیاه و سفید به علاوه ۱۹ اینچ V سری لنز در بعد از نیمه شب با بزرگ عدسی قرمز Brembo قرمز برجسته شده است. یک بسته فیبر کربن نیز به عنوان یک گزینه برای نسخه CST-V Pedestal Edition موجود است که شامل شکاف جلو، خروجی هود، اسپویلر عقب و عقب منتشر شده است. در داخل، کرسی های عملکرد الهام گرفته از نژاد Recaro، و همچنین داده های عملکرد و سیستم ضبط ویدئویی، استاندارد می آیند. اگر این کافی نیست، می توانید بسته بندی لوکس را انتخاب کنید که کنترل اقلیمی سه گانه، صندلی عقب دوچرخه سواری را با صندلی عقب، صندلی عقب صندلی عقب، صندلی عقب خودرو، صندلی عقب سمت دستی، ۱۱۰ ولت خروجی برق و آینه دوربین عقب.

اجاره خودرو

کادیلاک سری - V
کادیلاک سری – V

از سوی دیگر، ATS-V Coupe Pedestal Edition همچنین دارای رنگ بنفش شن و ماسه متالیک است، اما با ۱۸ اینچی با ترمز کلاپر Brembo قرمز عرضه خواهد شد. بهترین قسمت این است که بسته بندی فیبر کربن استاندارد AES-V Coupe Prestal Edition است.

سفارش نسخه های پایه محدود تا ماه نوامبر سال ۲۰۱۸ شروع می شود، با برچسب قیمت به شرح زیر است: ATS-V Coupe Pedestal Edition با قیمت ۷۷،۰۹۰ دلار شروع می شود، در حالی که نسخه پدال CTS-V با قیمت ۱۰۲،۵۹۰ دلار آغاز می شود. هر دو قیمت شامل اتهام حمل و نقل مقصد هستند، اما هزینه های مالیاتی، عنوان، مجوز و فروشنده را شامل نمی شود. فقط ۳۰۰ نسخه پایه توسط کادیلاک ساخته خواهد شد.

کرایه ماشین بدون راننده

کادیلاک سری - V
کادیلاک سری – V
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *