کادیلاک CT5-V
کادیلاک CT5-V

کادیلاک CT5-V یا Widebody CTS-V اسرار آمیز

کادیلاک CT5-V

یک تست عجیب و غریب کادیلاک مانع از اثبات اثبات جنرال موتورز شده است، اما به نظر می رسد چیزی شبیه به آن باشد. این خودرو از اکثر پانل های بیرونی CTS-V موجود استفاده می کند اما پانل های اضافی عرض بالایی به بال های سدان اضافه می کنند. علاوه بر این، یک سپر عقب بدون رنگ، گستردگی وسیع تر در پشت را دارد. رمز و راز این است که بدانید که آیا این واقعا CTS-V زیر پوست است یا اگر جانشین آن، یک نسخه عملکردی CT5 آینده است.

کادیلاک CT5-V
کادیلاک CT5-V

به گزارش خبرگزاری رویتر، CT5 جدید در نیمه دوم سال ۲۰۱۹ به عنوان مدل خودرو سال ۲۰۲۰ تولید خواهد شد. این جدول زمانی ممکن است مهندسان کادی را فقط به اندازه کافی برای ایجاد یک پایان تولید، نوع هاردورتر موجود از CTS-V موجود ارائه دهد. ما ممکن است در اینجا به آن نگاه کنیم.

همانند آینده CT6-V، کاملا مشخص است که CT5 در نهایت دارای یک نوع عملکرد نیز خواهد بود. هرچند سالها طول می کشد تا یک وسیله نقلیه جدید را توسعه دهیم، و این عکس ها ممکن است اولین نگاه ما به نسخه سریع Caddy آینده سدان است.

اجاره خودرو

کادیلاک CT5-V
کادیلاک CT5-V

در حال حاضر CTS-V بسته V8 سوپرشارژ ۶٫۲ لیتری جنرال موتورز LT4 را تولید می کند که ۶۴۰ اسب بخار و ۶۳۰ پوند فوت گشتاور تولید می کند. در صورتی که این نسخه هاردکور از سدان است، یک اتاق کوچک برای رشد تولید وجود دارد. به عنوان مثال، نسخه این نیروگاه در Corvette Z06 650 اسب بخار و ۶۵۰ پوند فوت است. بالهای گسترده تر اجازه می دهد کادیلاک به جای استفاده از قدرت اضافی از لاستیک مایع زیر ماشین استفاده کند.

اگر این مولفه تست برای CT5-V باشد، ممکن است یک نوع از ۴٫۲ لیتری دوگانه توربو Blackwing V8 CT6-V را تولید کند که ۵۵۰ اسب بخار و ۶۲۷ پوند فوت را تولید می کند. کادیلاک ممکن است قدرت کل را برای مدل کوچکتر کاهش دهد تا یک تفاوت عملکرد بین دو سدان ایجاد شود.

کرایه ماشین

کادیلاک CT5-V
کادیلاک CT5-V

 

 

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *