کادیلاک XT5 - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین
کادیلاک XT5 - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین

کادیلاک XT5 مدل ۲۰۱۸

کادیلاک XT5

به گزارش اجاره خودرو یک ظاهر طراحی شده کادیلاک XT5 خالص است، با همان و ۳٫۶ لیتری V-6 با مجموعه سدان نام تجاری و بیش از چند عنصر طراحی شده با SUV کامل Caddy. اما دینامیک رانندگی آن کم رنگ نیست با خودروهای ورزشی ATS، CTS و CT6 مطابقت ندارد و کابین این خودروها را مانند مدل Escalade نمی بیند و XT5 را در خانواده کادیلاک می کند. در حالی که طراحی داخلی XT5 ممکن است فورا مورد توجه قرار گیرد، بسیار عملی و بزرگ است و از ویژگی های سرگرمی عالی بالا است. در حالی که لوکس و کروزرهای لوکس با رانندگی راحت تر از اروپا و ژاپن وجود دارد، ظاهر منحصر به فرد و ظاهری فوق العاده بسته بندی شده XT5 ممکن است به اندازه کافی برای حفظ آن در برخی از خریداران باشد.

کادیلاک در سال ۲۰۱۸ به هیچ وجه تغییری نکرده و فقط یک رنگ رنگی اضافی را ارائه می دهد: Harbor Blue Metallic (تمام رنگ های موجود رنگ XT5، صرفه جویی در Metallic Silver Radiant Silver، هزینه های اضافی ۶۲۵ دلار تا ۱۲۲۵ دلار). EPA رتبه بندی میزان بهره وری سوخت در بزرگراه را برای انواع مدل های جلو و چرخ دنده کاهش داده است اما هیچ به روز رسانی مکانیکی واقعی وجود ندارد.

XT5 مدل جدیدی برای ۲۰۱۷ بود که جایگزین SRX قدیمی در سری Cadillac بود. در حالی که XT5 همان نقطه در کلاس فشرده و لوکس را اشغال می کند، ظاهر آن، داخلی و تجهیزات پیشرفته، دقیق تر از سدان کادیلاک و سری SUV نسبت به SRX مشابه است.

 

کادیلاک XT5 - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین
کادیلاک XT5 – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین

 

گزینه های ما انتخاب می کنیم
انتخاب XT5 ما، ترمال لوکس Premium Luxury با رانندگی جلو، قیمت ۴۰۰ دلار در مقایسه با مدل سال گذشته را افزایش می دهد و قیمت پایه را به ۵۳،۶۹۰ دلار افزایش می دهد؛ ۲۵۰۰ دلار برای هر چرخ دنده اضافه کنید اجتناب از مدل پرطرفدار پرطرفدار Platinum با انتخاب این ترفند متوسطه، هزینه های قابل توجهی را در بر می گیرد، اما شبکه های زیادی را نیز دارا می باشد که شامل بسیاری از ویژگی های برتر می باشد:

  • سیستم صوتی ۱۴ باند صوتی
  • ناوبری در حالت داشبورد
  • یک مجموعه ایمنی فعال با ترمز اضطراری خودکار و کمک نگهداری خط
  • چراغ های با پرتوهای اتوماتیک

یکی از مشخصه های وسیله نقلیه لوکس، نیروی محرکه ای است. موتور XT5 و انتقال آن به اندازه کافی برای خنثی کردن آرامش کابین خلل ایجاد نمی کند، اما وقتی که به سختی تحت فشار قرار می گیرند، اصلاح وجود ندارد. قدرت رضایت بخش است، اما انتظار نمی رود رطوبت را از خط خارج کند.

کادیلاک XT5 مدل ۲۰۱۸

۳٫۶ لیتری V-6 XT5 همان مدل ۳۱۰ اسب بخار را به عنوان مدل سال گذشته تولید می کند و به همان انتقال اتوماتیک هشت سرعته متصل می شود. درایو چرخ جلو استاندارد است، و درایو تمام چرخ ها هنوز هم اختیاری در همه، اما مدل پلاتین، که در آن درایو تمام چرخ استاندارد است.

در حالی که ۳٫۶ لیتری V-6 XT5 برای موتور در یک SUV عملکردی مانند پورشه مکین S مطابقت ندارد، آن را به طور مطلوب در برابر Lexus RX350 و Volvo XC60 قرار می دهد. در عملیات روزمره نور، هر دو، ما موتور کادیلاک را دیدیم که به شدت آرام و به خوبی از کابین جدا شده بود؛ با این حال، تحت فشار قوی سنگین، سختی موتور خود را به یک شیوه ای بی نظیر می داند. قدرت کافی برای عبور از بزرگراه ها و برای عبور از طریق ترافیک شهر سنگین وجود دارد، و توقف / شروع استاندارد خودکار XT5 و غیر فعال کردن سیلندر صرفه جویی در سوخت یکپارچه کار می کنند.

تغییرات آن کریستالی است، اما حتی در حالت ورزشی نیز به سرعت اتفاق نمی افتد. برخی از رانندگان XT5 ممکن است با سازگاری با تغییر جدید الکترونیک کادیلاک مشکل داشته باشند: تغییر به سمت عقب، مخصوصا ناخوشایند است.

درایو چرخ جلو استاندارد است و احتمالا با مصرف کنندگان بیشتر مناسب خواهد بود و درایو تمام چرخ اختیاری است. سیستم چرخ دنده XT5 یک سیستم پیچیده است؛ آن می تواند تا ۱۰۰ درصد از قدرت موتور را به هر دو چرخ جلو یا عقب هدایت کند و همچنین اگر شرایط لازم باشد، گشتاور را به تنها یک چرخ عقب متمرکز می کند.

اجاره خودرواجاره ماشینکرایه ماشین

 

کادیلاک XT5 - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین
کادیلاک XT5 – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین

عملکرد و رانندگی
Crossovers وجود دارد که بهتر از XT5 عمل می کنند، بعضی از آن ها سوار می شوند و دیگران که ترکیبی بهتر از هر دو را ارائه می دهند. اضافه کردن به این عملکرد خطی است که به سادگی به طور متوسط، و XT5 دور از مجبور به رانندگی است. هر دو تعلیق استاندارد و اختیاری سازگار بدون تغییر هستند، مثل ترمز. سیستم اختیاری تمام چرخ ها با یک محور عقب “کلاچ دوتایی” که می تواند گشتاور بین چرخ های عقب را برای افزایش چابکی و اطمینان از دست بدهد، همچنان در سطوح ترمز ارائه می شود.

موتورهای ۳٫۶ لیتری V-6 و هشت سرعته اتوماتیک از سال ۲۰۱۷ با همان قدرت رتبه بندی منتقل می شوند، به این معنی که عملکرد خطی XT5 باید با مدل ما در سال گذشته مورد آزمایش قرار گیرد.

شتاب
۳٫۶ لیتری V-6 تحت هود هر XT5 توانایی کم قدرت کمتری برای به دست آوردن این تقاطع را دارد و با سهولت نسبی، هرچند که یکی از کمترین ناوگان رقبای مورد بررسی است. در سناریوهای کم استرس مانند راه رفتن در بزرگراه ها یا درهم و برهم زدن در اطراف شهر، موتور محکم می کشد؛ هنگامی که سخت تر فشار می آورد، آن را نشان می دهد نارس بودن غیر قابل استفاده یک وسیله نقلیه لوکس.

مقایسه فضای داخلی
در حالی که هر دو صندلی جلو و عقب را به فضای بزرگسالان می دهد، کسانی که اغلب حمل و نقل مسافران بلندتر ممکن است در Audi Q5 یا Lexus RX مناسب تر باشد. صندلی عقب XT5 به عقب و جلو حرکت می کند و یک صندلی عقب را به عقب می دهد و اجازه می دهد چندین موقعیت برای مسافران راحت شود. کوسن کوهی پلاستیکی در هر دو ردیف، راحتی طولانی مدت را فراهم می کند، اما حمایت های جانبی بیشتر برای نگهداری افراد در محدوده مانورهای تهاجمی بیشتر است.

ویژگی های داخلی
همانطور که با همتاهای سدان خود، داخلی XT5 ساخته شده از یک مجموعه ای از مواد لوکس است، همه با بافت و الگوهای مختلف است، که در حالی که با هم یک ظاهر سرسام آور، unjointed است. داخلی سیاه و سفید خودرو آزمایشی ما به نظر می رسد کمتر مشغله از دو موضوع سیاه و سفید موضوع، اما برش داده شده فیبر فیبر کربن فیبر به نظر می رسد در محل در XT5 قطعا نا امید کننده است. ارگونومی کابین خوب است و موقعیت رانندگی مناسب است. فرمان دنده سنگین به نظر می رسد بی نظیر است، اما راننده را برای کنترل عملکرد توابع معمولی بدون نیاز به دستیابی به داشبورد فراهم می کند.

اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین

کادیلاک XT5 - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین
کادیلاک XT5 – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین

سطح صدا داخلی
کابین های مدرن کار بسیار خوبی در برابر اصطکاک مسافران از سر و صدای محیط انجام می دهند، اما هیچکدام نمی توانند به طور کامل از صدای شدید باد و هواپیمای بدون سرنشین صدای تایر استفاده کنند. برای اندازه گیری سطح فشار صدا در داخل کشور، ما از یک سنج سنج سنج Brüel & Kjær Type 2250-L استفاده می کنیم که در وسط ردیف اول صندلی ها در گوشه راننده قرار دارد. این دستگاه به طور خودکار ۱۵ ثانیه صدا را در دسی بل وزن با وزن A (dBA) می گیرد، در حالی که ماشین آزمایشی در ۷۰ مایل در ساعت است. (A-weighting یک استاندارد صنعتی است که قرائت های دایبل را تنظیم می کند تا بتوانند منعکس کنند که چگونه گوش انسان صدای فرکانس های مختلف را می شنوید.) ما دو اندازه گیری و نتایج متوسط ​​را انجام می دهیم. ما همچنین با دروغ سنجهای اطلاعات مبتنی بر GPS ما را برای اشتباهات سرعت سنج درست می کنیم. شایان ذکر است که دسی بل یک واحد لگاریتمی است، بنابراین امتیاز ۴۰ دسیبل دو برابر فشار صدا ۲۰ دسیبل نیست؛ فشار ۱۰ برابر فشار صدا است. افزایش شش دسیبل فشار تقریبا دو برابر شده است.

امکانات اطلاعاتی
تمام مدل های XT5 به درستی از دروازه به خوبی به هم متصل می شوند، از قبیل صفحه نمایش لمسی ۸٫۰ اینچ، Apple CarPlay، Android Auto و یک کانکشن Wi-Fi 4G LTE به عنوان کرایه استاندارد. چهار پورت USB به راحتی در داخل کابین قرار می گیرند به طوری که هر کس می تواند مکان خود را برای شارژ دستگاه تلفن همراه خود و پد سیم کشی تلفن همراه استقرار بین دو صندلی جلو است. حتی مدل پایه XT5s صوتی Bose با هشت سخنران دریافت می کند. Audiophiles می تواند به یک سیستم ۱۴ بلندگو در لوکس و حق بیمه Luxury trims ارتقا دهید؛ مدل های پلاتین سیستم صدور ارتقا یافته را به عنوان تجهیزات استاندارد ارائه می دهند.

ویژگی های بیرونی
ترمیم های بیرونی در رده های بالا مانند چرخ های ۱۸ و ۲۰ اینچ، لهجه های کروم رنگی و روشنایی LED به مشخصات شیک XT5 کمک می کند. در بیشتر موارد، طراحی XT5 موفقیت آمیز است، و جزئیات دقیق و خطی مورد استفاده در سدان های CTS و CT6 را در حالی که به برادر بزرگ خود یعنی Escalade ادای احترام می کند، ادغام می کند. عناصر روشنایی LED غیر عادی از هر کدام از چراغ های XT5 به پایین می روند. از برخی زوایا، آنها به نظر می رسد به خوبی در طراحی طراحی شده اند، اما اغلب آنها به نظر می رسد اشک هایی که در زیر گونه های XT5 قرار دارند. Sunroof پانوراما بر روی همه مدل های پایه XT5 قرار می گیرد، و کلید کلیدی FOB که مبهم در شکل آرم سپر Cadillac قرار می گیرد، امکان دسترسی به ویژگی های راه دور را فراهم می کند.

کادیلاک XT5 - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین
کادیلاک XT5 – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین

امتیاز ایمنی و رانندگی:
نتایج آزمون تصادف کادیلاک XT5 خوب است، و دو بسته جداگانه ایمنی اختیاری فعال (۷۷۰ دلار و ۱۵۹۵ دلار) به خریداران امکان می دهد تا فقط ویژگی هایی را که می خواهند انتخاب کنند. متأسفانه، کسانی که از تکنولوژی پیشرفته مانند کنترل کروز انطباقی یا ترمزهای اضطراری خودکار استفاده می کنند، خود را با استفاده از هزینه های beaucoup بشویید.

نتایج آزمون تصادف
اداره ایمنی ترافیک شهری ملی (NHTSA) و موسسه مستقل غیر انتفاعی بیمه ایمنی بزرگراه (IIHS) وسایل نقلیه را برای آسیب دیدگی در ایالات متحده ارزیابی می کنند. NHTSA خودروها را از پنج ستاره رتبه بندی می کند. IIHS با استفاده از مجموعه ای متفاوت از تست ها، اتومبیل های کلاس را در مقیاس خوب به ضعیف می پردازد و وسایل نقلیه ای را که بهترین عملکرد را در سراسر آزمون هایشان با بهترین ایمنی انتخاب و یا ایمنی بالا انتخاب می کند + جایزه می گیرد، که دوم از آن مستلزم برخورد خودکار سیستم شکستگی خوب عمل می کند.

IIHS با عملکرد XT5 در تست تصادف آژانس راضی بود و جایزه Top Safety Pick را به دست آورد. NHTSA نیز خوشحال بود، اما لازم به ذکر است که XT5 درایو جلو فقط رتبه چهار ستاره را دریافت کرد.

پایان مقاله / کادیلاک XT5 

با توجه به نوسانات ارزی و متعاقبا نوسانات قیمت خودرو برای استعلام قیمت لطفا تماس بگیرید!

09121010200

021-22000100

09121010300

021-33000100

09121010900

021-77000100

# تصویر خودرو مدل رنگ روزانه ماهیانه
1 اجاره خودرو پورشه باکستر مازراتی گرن کبریو 2012 مشکی تماس بگیرید تماس بگیرید
2 اجاره خودرو پورشه پانامرا پورشه پانامرا 2010-2012 قهوه ایی تماس بگیرید تماس بگیرید
3 اجاره خودرو پورشه باکستر پورشه باکستر 2012 مشکی تماس بگیرید تماس بگیرید
4 اجاره خودرو بنز E350 کروک بنز E350 کروک 2013 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
5 اجاره خودرو بنز E250 بنز E250 2014 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
6 اجاره خودرو بنز CLS بنز CLS 2008 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
7 اجاره خودرو بی ام و 428 کروک بی ام و 428 کروک 2016 آبی تماس بگیرید تماس بگیرید
8 اجاره خودرو بی ام و X6 بی ام و X6 2011 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
9 اجاره خودرو بی ام و X4 بی ام و X4 2015 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
10 اجاره خودرو بی ام و 220 بی ام و 220 2017 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
11 اجاره خودرو بی ام و 328 بی ام و 328 2017 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
12 اجاره خودرو فولکس تیگوان فولکس تیگوان 2018 مشکی تماس بگیرید تماس بگیرید
13 اجاره خودرو کیا سورنتو نبو کیا سورنتو نبو 2016 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
14 اجاره خودرو کیا اسپورتیج QL کیا اسپورتیج QL 2017 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
15 اجاره خودرو کیا اپتیما حی تی لاین کیا اپتیما حی تی لاین 2016-2018 سفید , مشکی تماس بگیرید تماس بگیرید
16 اجاره خودرو کیا اسپورتیج سراتو آپشنال 1398 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
17 اجاره خودرو کیا سراتو نیو کیا سراتو نیو 2016 سفید , مشکی تماس بگیرید تماس بگیرید
18 اجاره خودرو کیا پیکانتو کیا پیکانتو 2015 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
19 اجاره خودرو هیوندای توسان نیو هیوندای توسان نیو 2016 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
20 اجاره خودرو هیوندای سوناتا YF هیوندای سوناتا YF 2014 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
21 اجاره خودرو هیوندای ولستر هیوندای ولستر 2016 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
22 اجاره خودرو هیوندای النترا هیوندای النترا 2014 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
23 اجاره خودرو برلیانس H320 برلیانس H320 1397 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
24 اجاره خودرو دانگ فنک اچ سی کراس دانگ فنک اچ سی کراس 1397 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
25 اجاره خودرو پژو پارس پژو 206 1397 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
26 اجاره خودرو پژو 206 پژو پارس 1397 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *