کرایسلر ۳۰۰ - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

کرایسلر ۳۰۰ مدل ۲۰۱۸ نقد و بررسی

کرایسلر ۳۰۰

به گزارش اجاره خودرو اندازه کامل ۳۰۰ کرایسلر دارای نگرش برای مطابقت با بیرونی بی نظیر آن است، و همچنان در بخش قدیمی که شامل چندین سدان دیگر استثنایی است، ایستادگی می کند. ظاهر ظریف آن با بسته های ظاهر موجود و تر و تمیز ۳۰۰S تهدید شده که با چرخ های سیاه و سفید، چراغ های دود شده و تعلیق عملکردی تنظیم شده است، ساخته شده است.

بیشتر به نگاه لوکس است؟ مدل های محدود و ۳۰۰C دارای یک حضور مداوم و کروم می باشند. با وجود شخصیت های متعدد آن، ۳۰۰ مدل شامل هیچ مدل با دینامیک رانندگی قابل توجه نیست. داخلی آن نیز پیر شده است، حتی اگر کرایسلر در یک پوشش ضخیم از آرایش در قالب اطلاعاتی پیشرفته و ویژگی های ایمنی فعال استفاده کند. ۳۰۰ نیازمند نسخه جدیدی است، اما در حال حاضر این سدان گل سرسبد کرایسلر است و دختر قدیمی برای حداقل یک سال دیگر باقی می ماند.

کرایسلر 300 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

کرایسلر ۳۰۰ – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

نقاطع خوب

سواری و دست زدن به چرخ دنده عقب، صندلی عقب بزرگ، یک ظاهر طراحی متمایز.

نقاطع بد

انتقال قدرت تشنه. سالن داخلی نتایج تست تصادف خطرناک.

اجاره ماشین

کرایسلر ۳۰۰ را برای ۲۰۱۸ تغییر داده است تا آن را با سایر پیشنهادات تجاری، Minivan Pacifica مقایسه کند. در سال گذشته، Trims Limited، ۳۰۰S، ۳۰۰S Alloy، ۳۰۰C و ۳۰۰C Platinum بود. برای سال ۲۰۱۸، مصرف کنندگان می توانند از طریق Touring، Touring L، ۳۰۰S، Limited، و ۳۰۰C انتخاب کنند.

کرایسلر 300 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

کرایسلر ۳۰۰ – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

کرایسلر ۳۰۰

مدل های ورزشی ۳۰۰S اکنون می توان با بسته بندی آلیاژی، که چرخ های ۲۰ اینچ برنز و تر و تمیز بیرونی را اضافه می کند؛ یک سیستم صوتی برتر توسط Beats نیز اختیاری است. تر و تمیز محدود می شود ارتقاء کمی به چرخ های ۲۰ اینچی، و می تواند هر دو آن و ۳۰۰C مجلل با یک فضای داخلی چرم قهوه ای رنگ جدید. در حال حاضر ۳۰۰C با موتور ۵٫۷ لیتری Hemi V-8 استاندارد می شود. دو رنگ روشن کت فلزی اضافه می شوند، سبز و آبی اقیانوس.

سدان گل سرسبد کرایسلر در سال ۲۰۱۷ با تعدادی پیشرفت، بسته های ظاهر جدید و رنگ جدید برای ۳۰۰S سرامیکی خاکستری رانده شده است. پکیج S Model Appearance شامل یک سپر منحصر به فرد جلو و عقب، چراغ مهمان LED و یک اسپویلر عقب و یک بسته داخلی اضافه کرسی های ورزشی با چرم سوراخ شده است. ترمو بیرونی تیره و براق، صندلی های چرمی سیاه و سفید با دوخت کنتراست کارامل و ترتیب اصطکاک داخلی داخلی تیتانیوم، ۳۰۰S را هنگام مجهز شدن به بسته آلومینیومی اختیاری مجهز می کند. بقیه این سری از سیستم اطلاعاتی Uconnect ارتقا یافته که در حال حاضر اپل CarPlay و Android Auto Connect را ارائه می دهد.

کرایه ماشین

کرایسلر 300 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

کرایسلر ۳۰۰ – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

انتخاب سال گذشته ۳۰۰C پیشرفته بود، اما این مدل موتور V-6 با مصرف سوخت را به نفع ۵/۷ لیتری V-8 گوتسی اما سوخت گرسنه رها کرده است، بنابراین تا سال ۲۰۱۸ توصیه می شود که Midrange Limited باشد. قیمت پایه محدود ۳۷،۶۹۰ دلار، یک نقطه شروع خوبی برای ۳۰۰ مجهز به یک مجهز است، اما ما ناو هواپیمابر را برای ۹۹۵ دلار و گروه SafetyTec Plus برای ۲۹۹۵ دلار اضافه خواهیم کرد.

کرایه ماشین

کروز کنترل تطبیقی و هشدار عبور از خط خروج

• هشدار نقاط کور با عقب هشدار ترافیک
• ترمز اضطراری خودکار با هشدار به جلو برخورد
• خودکار چراغ جلو چراغ نور بالای

امتیازات سوخت در مقایسه: کرایسلر ۳۰۰، RWD

کرایسلر 300 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

کرایسلر ۳۰۰ – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

نتایج آزمون تصادف

اداره ایمنی ترافیک شهری ملی (NHTSA) و موسسه مستقل غیر انتفاعی بیمه ایمنی بزرگراه (IIHS) وسایل نقلیه را برای آسیب دیدگی در ایالات متحده ارزیابی می کنند. NHTSA خودروها را از پنج ستاره رتبه بندی می کند. IIHS با استفاده از مجموعه ای متفاوت از تست ها، اتومبیل های کلاس را در مقیاس خوب به ضعیف می پردازد و وسایل نقلیه ای را که بهترین عملکرد را در سراسر آزمون هایشان با بهترین ایمنی انتخاب و یا ایمنی بالا انتخاب می کند + جایزه می گیرد، که دوم از آن مستلزم برخورد خودکار سیستم شکستگی خوب عمل می کند.

این ۳۰۰ دور از بهترین نتایج تست تصادف است، با کسب رتبه چهار ستاره از NHTSA و تنها یک نتیجه مارجین در آزمون همپوشانی کوچک IIHS. شکایات در مورد عملکرد چراغ جلو ۳۰۰ در آزمایش IIHS منجر به نتیجه ضعیف نیز شده است، بنابراین جای تعجب نیست که کرایسلر موفق به کسب بهترین انتخاب ایمنی انتخاب نشده است.

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *