کرایه ماشین بدون راننده
کرایه ماشین بدون راننده

کرایه ماشین بدون راننده

کرایه ماشین بدون راننده

ماشین کرایه یا کرایه ماشین بدون راننده در تهران با اجاره ماشین در کشور های امریکا و اروپایی مثل انگلیس و آلمان و کانادا تفاوت زیادی دارد ، در این بخش از مهارت بیشتر سعی بر این داریم بتوانیم اطلاعات مورد نیاز شما را به بهترین و دقیق ترین شکل ممکن ، به شما ارائه دهیم.

کرایه ماشین بدون راننده
کرایه ماشین بدون راننده

کرایه ماشین بدون راننده

اجاره خودرو طباطبایی با سالها تجربه در امر کرایه ماشین در تهران و کرج ، ترانسفر فرودگاهی ، تشریفاتی ، افتخار دارد تعدادی از بهترین ماشین های روز دنیا همچون اجاره پورشه پانامرا ، اجاره پورشه باکستر ، اجاره بی ام و ۴۲۸ ، اجاره بی ام و x6 ،اجاره مرسدس بنز و … جهت اجاره خودرو تهران در اختیار شما مشتریان گرامی قرار دهد . کلیه خودروهای این شرکت در بهترین شرایط فنی قرار داشته و کلیه امکانات خودروها در دسترس میباشد . همچنین در صورت اجاره اتومبیل برای بیش از یکروز تخفیف های ویژه ای درنظر گرفته شده که در بخش اجاره اتومبیل وب سایت قابل مشاهده میباشد .اجاره ماشین تهران , امکان تحویل اتومبیل در فرودگاه و همچنین در محل اقامت شما و یا محل مورد نظر شما ممکن میباشد . نرخ کلیه خودروها بر اساس بیسیک بوده و در صورت اعمال تغییر در نرخ اجاره روزانه خودرو در کرج تغییرات اول به شما اطلاع داده خواهد شد .

 رزرو اجاره خودرو آنلاین :
بعد از حصول بلیط یا قطعی شدن زمان پرواز به تهران ابتدا با مراجعه به لیست قیمت خودرو مورد نظرتان را انتخاب و جهت رزرو آنلاین یا با مشاوران ما تماس حاصل نمایید تا هماهنگی لازم انجام سپس اجاره حداقل یک روز ماشین درخواستی را به حساب شرکت واریز نموده شماره پیگیری انرا اعلام تا در بدو ورودتان به تهران در محل(فرودگاه-محل اقامت یا شرکت) ماشین خود را تحویلتان گردد.

کرایه ماشین بدون راننده
کرایه ماشین بدون راننده

شرایط و مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو بدون راننده اتباع ایرانی

 1. یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو
 2. کارت شناسایی معتبر
 3. گواهینامه
 4. “فقط و فقط” یکی از موارد ذیل:
  1. هفت تا ده درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)
  2. سند ملکی به نام متقاضی
  3. توقف خودروی شخصی متقاضی در پارکینگ عمومی و تحویل سند آن به شرکت
 
 

شرایط و مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو بدون راننده اتباع خارجی

 1. کارت شناسایی معتبر
 2. ویزا و پاسپورت متقاضی
 3. تصویر بلیط رفت و برگشت متقاضی
 4. گواهینامه
 5. هفت تا ده درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (به ریال و یا سایر ارزهای خارجی) (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)
0

3 نظرات

 1. سلام من افغان هستم و فعلا در امریکا زندگی میکنم و گواهینامه کالیفورنیا را دارم، و اگر بخواهم گواهینامه بین المللی ازینجا بگیرم، ایران شامل ان نمیشه، ایا همان گواهینامه کالیفورنیا درست است یا نه؟

  +1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *