کیا ریو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
کیا ریو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

کیا ریو مدل ۲۰۱۸ نقد و بررسی

کیا ریو

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی کیا ریو یک ماشین کوچک ارزان است که به آرامی آرزوهای خود را به اندازه کافی برآورده می کند. اما آن را با ستایش ضعیف نمی سازد – جدیدترین ریو، که در دسترس است به عنوان یک سدان و یک هچوبه، یکی از کمپنی های باشکوه ترین و تصفیه شده ای است که می توانید آن را خریداری کنید، با شیوه های دلخواه جاده ای و طراحی بی نظیر در داخل و خارج. سطح تجهیزات از سطوح ورودی، زیرمجموعه ۱۵،۰۰۰ دلاری LX به تکنولوژی معقول، تقریبا ۲۰K EX EX است. در حالی که این نه اسپرت ترین و نه بزرگ ترین ماشین در کلاس خود، ریو به اندازه کافی پیچیده و پیچیده است که اگر شما در بودجه هستید، آن را مورد توجه قرار دهید.

کیا ریو

کیا ریو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
کیا ریو – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

ریو برای ۲۰۱۸ دوباره طراحی شده و در حال حاضر دارای موتور و شاسی به روز شده و طراحی داخلی و خارجی است. اگر چه قیمت تبلیغات کمتر از ۱۵،۰۰۰ دلار ممکن است چشم شما را بگیرد، پایه Rio LX فقط برای Luddites مناسب است، با توجه به اینکه دارای پنجره های خم شده و کنترل کروز است. حتی اگر این بدان معنی است که فرمان دستی LX را رد کند، توصیه می کنیم تا سطح متوسط S را افزایش دهید، که استاندارد می شود:

• صفحه نمایش لمسی ۵٫۰ اینچ با بلوتوث و رادیو ماهواره SiriusXM
• دوربین پشتیبان گیری
• پورت های شارژ USB و جلو
• کنترل کروز

ما همچنین ۳۰۰ دلار اضافی برای سبک زندگی مجلل hatchback را صرف می کنیم. $ ۱۷،۲۹۵ Rio S Hatch ما CarPlay / Android Auto را نخواهیم داشت و یا ترمز اورژانسی اتوماتیک از $ ۱۹،۵۹۵ EX hatchback، اما ما نمی توانیم کاملا توجیه کنیم که تقریبا ۲۰،۰۰۰ دلار برای ریو، زمانی که اتومبیل های بزرگتر مانند Honda Civic و Mazda 3 برای پول مشابه در دسترس هستند.

موتور کوچک درون خطی ریو به همان اندازه که شما از یک کامپکت کوچک انتظار می رود، صرفه جویی می کند، اما اقتصاد مصرف سوخت بزرگراه آن در آزمایش های ما بیشتر از حد و اندازه فراتر نرفته بود، مانند بسیاری از رقبای نزدیک آن.

Sedan و هچوبه ریوس سهم EPA رأی داده اند، اما بین نسخه های دستی و اتوماتیک تفاوت کوچکی وجود دارد – طبق گفته های دولت، تغییر در چوب یک مایل در هر کیلومتر در شهر بهتر است.

ما تست اقتصاد سوخت خود را در تلاش برای تکرار چگونگی اکثر مردم در بزرگراه رانندگی طراحی کرده ایم. روش ما شامل یک حلقه ۲۰۰ میلی متری در مسیر بزرگراه I-94 میشیگان می باشد. ما یک GPS با سرعت ۷۵ مایل در ساعت را نگه می داریم و از کنترل کروز تا آنجا که امکان دارد استفاده می کنیم تا تقلید راه های بسیاری را برای رانندگان در طول سفرهای طولانی انجام دهیم.

گیربکس اتوماتیک ریو EX ما در حلقه بزرگراه ما به دست آورد ۳۹ مایل در دقیقه، و یا ۲ مایل در هر کیلومتر بالاتر از امتیاز EPA خود. با این حال، آن را نمی توان بالاتر از علامت سحر و جادو ۴۰-mpg به عنوان چندین از رقبای بیش از حد خود را انجام داد.

Rio روشی خوشایند در جاده ها را ارائه می دهد، ترکیبی خوب از راحتی و چابکی همراه با یک احساس قابل توجه است. موتور هیچ چیز خاصی نیست، اما عملکرد کاملا مناسب را برای بخش فراهم می کند.

کیا ریو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
کیا ریو – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

شتاب
ریو هیچ مسابقه کشیدن را برنده نخواهد کرد، اما توانایی کافی برای از دست دادن آن دارد. در اطراف شهر، موتور آرام و نسبتا فشرده است، اما در هنگام سرعت بخشیدن به سرعت بزرگراه، احساس خستگی می کند و احساس می شود. ما فقط ریو را با جعبه اتوماتیک شش سرعته اختیاری تست کردیم که به صورت غیر مستقیم حرکت می کند اما با سرعت به همان اندازه که ما می خواهیم، حرکت نکردیم. پایداری با پایه شش سرعت شتاب دستی اجازه می دهد تا راننده بهتر از قدرت موجود استفاده کند؛ متاسفانه، این تنها در سطح تراز LX ارائه شده است.

ریو با توجه به ساختار جامد و تعلیق مناسب، ریو را تا حد زیادی به خاطر این خودرو کوچک به شدت تحت فشار قرار می دهد. این نیز کار خوب کنترل رول بدن در گوشه ها، حتی اگر آن را به عنوان به طور آشکار ورزشی مانند Honda Fit یا فورد Fiesta احساس نمی کند. فرمان بی صدا به همان اندازه که ما ترجیح می دهیم ارتباط برقرار نمی کند، اما به اندازه کافی وزن و دقیق است.

امتیازات داخلی:
نه تنها کابین ریو راحت و جذاب است، بلکه با طرح کنترل دقیق آن نیز تحت تاثیر قرار می گیرد. تنها رقیق واقعی یک صندلی عقب کشیده شده است.

مقایسه فضای داخلی
فضای کرسی های جلو کیا بیشتر از کافی است، اما مسافران عقب صندلی به دلیل اتاق رفع شده محدود نمی شوند. هوندا فیت و نیسان ورسا به طور قابل ملاحظه ای در این زمینه به طور قابل توجهی بهتر هستند.

ویژگی های داخلی
سادگی نام بازی در داخل ریو است، و این کمی نیست. در واقع، ریو داشبورد تمیز و آسان برای استفاده را با کنترل آب و هوا و کنترل صوتی ارائه می دهد. پلاستیک سختی زیادی وجود دارد، اما به راحتی بافت دارد، و ظاهر کلی داخلی بالغ و پیچیده است برای یک Subcompact. سطح تراز LX ممکن است چیزهایی را به سمت عقب بر اساس اصول حرکتی با پنجره های میل لنگ و عدم کنترل کروز کنترل کند، اما بعد از همه هزینه ها حدود ۱۵۰۰۰ دلار است. نسخه های Upper-trim EX ارائه بسته بندی نسخه ۵۰۰ دلاری را ارائه می دهند که اثاثه یا لوازم جانبی چرمی با چهره های قرمز را برای کمی عطسه اضافی اضافه می کند. با این حال تنها با یک ظاهر خاکستری ارائه می شود.

کیا ریو

سطح صدا داخلی
کابین های مدرن کار بسیار خوبی در برابر اصطکاک مسافران از سر و صدای محیط انجام می دهند، اما هیچکدام نمی توانند به طور کامل از صدای شدید باد و هواپیمای بدون سرنشین صدای تایر استفاده کنند. برای اندازه گیری سطح فشار صدا در داخل کشور، ما از یک سنج سنج سنج Brüel & Kjær Type 2250-L استفاده می کنیم که در وسط ردیف اول صندلی ها در گوشه راننده قرار دارد. این دستگاه به طور خودکار ۱۵ ثانیه صدا را در دسی بل وزن با وزن A (dBA) می گیرد، در حالی که ماشین آزمایشی در ۷۰ مایل در ساعت است. (A-weighting یک استاندارد صنعتی است که قرائت های دایبل را تنظیم می کند تا بتواند منعکس کننده اینکه چگونه گوش انسان صدای فرکانس های مختلف را می شنود.) ما دو اندازه گیری و نتایج متوسط ​​را انجام می دهیم. ما همچنین با دروغ سنجهای اطلاعات مبتنی بر GPS ما را برای اشتباهات سرعت سنج درست می کنیم. شایان ذکر است که دسی بل یک واحد لگاریتمی است، بنابراین امتیاز ۴۰ دسیبل دو برابر فشار صدا ۲۰ دسیبل نیست؛ فشار ۱۰ برابر فشار صدا است. افزایش شش دسیبل فشار تقریبا دو برابر شده است.

صندلی راننده ریو چند اینچ پایین تر از بیشتر رقبای خود است. برای اندازه گیری دقیق ارتفاع صندلی – فاصله از جاده تا راننده راننده – از یک ماشین H-Point (HPM)، یک دستگاه دقیق مهندسی که توسط SAE International به بازار عرضه می شود، استفاده می شود. این ابزار چند منظوره در ارتباط با یک دستگاه لیزر، عرض و موقعیت انسداد مواجهه با ابعاد سقف را نشان می دهد (نقاط کور). ما ابزار اندازه گیری HPM و لیزر طول جاده ای را که توسط کاپوت و همچنین جاده ای که توسط تنه یا چوبه ای محاصره می شود تعیین می کند (همانطور که از طریق آینه عقب دیده می شود) را تعیین می کند.

Rio نمای بیرونی را به جلو نشان می دهد، اما ستون های سقف عقب ضخیم، به نظر می رسد کمی عقب نشینی کرده اند، حداقل در نسخه هاتاکببه ما آزمایش شده است.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

کیا ریو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
کیا ریو – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

اطلاعات سرگرمی :
Rio ارائه می دهد مجموعه ای قابل توجهی از ویژگی های اتصال برای یک Subcompact؛ متاسفانه استفاده از Apple CarPlay و Android Auto نیازمند ارتقاء به گران تر گران تر از EX است، که قیمت آن نزدیک تر به ماشین های کوچکتر است.

امکانات اطلاعاتی
نمایشگر صفحه نمایش ۵٫۰ اینچی استاندارد LX و S trims بر پایه لنزهای دیگر است. هر دو نسخه دارای استاندارد SiriusXM رادیو ماهواره ای، یک جک کمکی و اتصال USB هستند، اما تنها S با بلوتوث همراه است. به روز رسانی به EX یک صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی بزرگ را به ارمغان می آورد که Apple CarPlay و Android Auto را پشتیبانی می کند.

امتیاز کلی:
Kia Rio یک ماشین کوچک ارزان است که به آرامی آرزوهای خود را به اندازه کافی برآورده می کند. اما آن را با ستایش ضعیف نمی سازد – جدیدترین ریو، که در دسترس است به عنوان یک سدان و یک هچوبه، یکی از کمپنی های باشکوه ترین و تصفیه شده ای است که می توانید آن را خریداری کنید، با شیوه های دلخواه جاده ای و طراحی بی نظیر در داخل و خارج. سطح تجهیزات از سطوح ورودی، زیرمجموعه ۱۵،۰۰۰ دلاری LX به تکنولوژی معقول، تقریبا ۲۰K EX EX است. در حالی که این نه اسپرت ترین و نه بزرگ ترین ماشین در کلاس خود، ریو به اندازه کافی پیچیده و پیچیده است که اگر شما در بودجه هستید، آن را مورد توجه قرار دهید.

پایان مقاله / کیا ریو

 

لیست قیمت اجاره خودرو طباطبایی

مراقب باشد!! با توجه به اینکه برخی مراکز اجاره خودرو از برند اجاره خودرو طباطبایی سوء استفاده میکنند، لازم به ذکر است که این مجموعه در قبال سودجویانی که از نام این موسسه استفاده میکنند و هیچ گونه مسئولیتی ندارد.


۰۹۱۲۱۰۱۰۲۰۰

۰۲۱-۲۲۰۰۰۱۰۰

۰۲۱-۳۳۰۰۰۱۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰

۰۲۱-۷۷۰۰۰۱۰۰

# تصویر خودرو مدل رنگ روزانه ماهیانه
۱ اجاره خودرو پورشه باکستر مازراتی گرن کبریو ۲۰۱۲ مشکی ۱۷,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۲ اجاره خودرو پورشه پانامرا پورشه پانامرا ۲۰۱۰-۲۰۱۲ قهوه ایی ۹,۵۰۰,۰۰۰ توافقی
۳ اجاره خودرو پورشه باکستر پورشه باکستر ۲۰۱۲ مشکی ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۴ اجاره خودرو بنز E350 کروک بنز E350 کروک ۲۰۱۳ سفید ۵,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۵ اجاره خودرو بنز E250 بنز E250 ۲۰۱۴ سفید ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۶ اجاره خودرو بنز CLS بنز CLS ۲۰۰۸ سفید ۳,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۷ اجاره خودرو بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ کروک ۲۰۱۶ آبی ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۸ اجاره خودرو بی ام و X6 بی ام و X6 ۲۰۱۱ سفید ۴,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۹ اجاره خودرو بی ام و X4 بی ام و X4 ۲۰۱۵ سفید ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۰ اجاره خودرو بی ام و 220 بی ام و ۲۲۰ ۲۰۱۷ سفید ۴,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۱ اجاره خودرو بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ ۲۰۱۷ سفید ۳,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۲ اجاره خودرو فولکس تیگوان فولکس تیگوان ۲۰۱۸ مشکی ۴,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۳ اجاره خودرو کیا سورنتو نبو کیا سورنتو نبو ۲۰۱۶ سفید ۳,۶۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۴ اجاره خودرو کیا اسپورتیج QL کیا اسپورتیج QL ۲۰۱۷ سفید ۳,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۵ اجاره خودرو کیا اپتیما حی تی لاین کیا اپتیما حی تی لاین ۲۰۱۶-۲۰۱۸ سفید , مشکی ۳,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۶ اجاره خودرو کیا اسپورتیج سراتو آپشنال ۱۳۹۸ سفید ۲,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۷ اجاره خودرو کیا سراتو نیو کیا سراتو نیو ۲۰۱۶ سفید , مشکی ۲,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۸ اجاره خودرو کیا پیکانتو کیا پیکانتو ۲۰۱۵ سفید ۱,۲۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۹ اجاره خودرو هیوندای توسان نیو هیوندای توسان نیو ۲۰۱۶ سفید ۲,۹۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۰ اجاره خودرو هیوندای سوناتا YF هیوندای سوناتا YF ۲۰۱۴ سفید ۲,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۱ اجاره خودرو هیوندای ولستر هیوندای ولستر ۲۰۱۶ سفید ۲,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۲ اجاره خودرو هیوندای النترا هیوندای النترا ۲۰۱۴ سفید ۲,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۳ اجاره خودرو برلیانس H320 برلیانس H320 ۱۳۹۷ سفید ۸۵۰,۰۰۰ توافقی
۲۴ اجاره خودرو دانگ فنک اچ سی کراس دانگ فنک اچ سی کراس ۱۳۹۷ سفید ۸۵۰,۰۰۰ توافقی
۲۵ اجاره خودرو پژو پارس پژو ۲۰۶ ۱۳۹۷ سفید ۵۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۶ اجاره خودرو پژو 206 پژو پارس ۱۳۹۷ سفید ۵۵۰,۰۰۰ توافقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *