کیا فورته

کیا فورته مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد

کیا فورته

کیا فورته ۲۰۱۹ ممکن است یک تماشاگر باشد اما مطمئنا یک بازیگر نیست. با این حال، با ورود ۲۰۲۰ Kia Forte GT، همه چیز تغییر می کند.

در نمایشگاه SEMA نشان داده شده است که ترمزهای ۱۴۷ اسب بخار ۲٫۰ لیتری Inline چهار استاندارد Forte را برای موتور ۲۰۱ لیتری توربوشارژ ۲۰۱ لیتری توربو شارژر موتور چهار لیتری Inline-Line که به همراه یک هدیه شش سرعته یا هفت سرعت انتقال اتوماتیک دو کلاچ با فرمان چرخ لودر تغییر مکان. علاوه بر قدرت اضافی Forte GT، ترمزهای جلو بزرگتر، میله های بزرگتر و سیستم تعلیق عقب مستقل جدید است که جایگزین انتهای عقب پیچ تایر با تکنولوژی پایین خودرو را می گیرد.

اجاره ماشین کیا

کیا فورته

کیا فورته

البته، Forte GT حجم اضافی را با مقدار مناسب نمایش نشان می دهد، و مدل فشاری جلو تهاجمی با جزئیات قرمز، رکاب زدن پیشانی، اسپویلر عقب، پوشش های آینه ای سیاه و سفید و چرخ های ۱۸ اینچی دو تایی چرخ در لاستیک تابلوهای Michelin Sport چسبنده. در داخل، مدل پدال آلیاژی، یک فرمان پایین تخت و صندلی های ورزشی موجود با لوله های متقابل را اضافه می کند. بخش بزرگی از کیت بیرونی نیز راه خود را برای خط جدید Forte GT GT جدید که به موتور ۲٫۰ لیتری کمتر و استاندارد انتقال پیوسته متغیر (CVT) متکی است، پیدا خواهد کرد.

کیا فورته

کیا فورته

Forte GT قرار است در تابستان امسال عرضه شود و در GT1 و GT2 عرضه خواهد شد. در حالی که مدل Sportier مطمئنا هیجان انگیز تر از Forte است، تنها زمانی مشخص خواهد شد که آیا Forte GT جدیدی برای مبارزه با هوندا Civic Si و Volkswagen Jetta GLI پیش رو دارد.

کرایه ماشین

کیا فورته

کیا فورته

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *